2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Doğana kadar bilemeyecegiz bu kiloyu :)
Ben kartaldayim. Ekmek almaya bile çıkamadım bugun havalar duzelsede doğurduktan sonra yağsa

Izne ayrilip topige alisana kadar herkes dogurdu ben de tik yok

evet sekerim bende giriomm fazla kişi olmuo , cogu hamiişler doğurdu ,bizde doğuralım Allahın izniyle. sen ne zaman doğuracaksın canım ? normal mi sezeryan mı tatlım ? kordon olayını neden merak ettin canım bir sorun mu var tatlım ?

İyi geceler kızlart;
Sşze gene hastane köşelerinden yazıyorum
günün 3-4 saatş evde oluyorum onun haricinde hastanedeyim
3-4 saatte bir gelen oğlumla görüşme saatini bekliyorum....

mama verilse de mamasını bile ben vermek istiyorum ona...kokusunu içime çeke çeke...sıkı sıkı sara sara sandalye köşesinde...

bebeğinin evine alanlar halinize şükredin.sakın sinirlenmeyin kızmayın isyan etmeyin uyuuyamıyorum meme ucum acıyo,yok kv yanımda yok yoruluyorum aman kilolarım zırt vırt diye....

sizin yerinizzde olmak isteyen milyonlarca insna var biri de benim...
eşimle yatağımızda aramıza alıp uyuyacağımız günleri ağlaya ağlaya birbirimize anlatıyoruz.
her gece yastığımız ıslak uyuyoruz.Allah ondan bin kere razı olsun..

cuma doğum yaptım pazar gittik evimize eşya almak için.Ağlamaktan mahvoldum ne karnımda ne kucağımda diye....
bu yüzden annemde kalıyorum.oğlumla gitmek istiyorum evime..annem lohusa yatağımı yapmış...
hele eşimin önceden yazıp bıraktığı "hoş geldin oğlum","evimize en güzel hediyemizle geldik" notlarını görünce iyice dağıldım...(sancım sıklaştığında eve gelip eşyaları almıştı,o ara yapmış canım kocam)
ne bilelim böyle olacağını...

Çok Şüükür sağlıklı hayatta.Elbet getircem Allahın izniyle evimize ama çok zordu çok...
şükredin ve asla hiç bir şeyinden şikayetçi olmayın

annelik farklı derlerdi,tabi ki derdim.anladığımı sanardım anlamamışımm....şimdi anlıyorum gerçekten ne demek istediklerini..
ondan ayrıyken fotoğrafına bile bakamıyorum....hemen gözlerimden süzülüyor yaşlar engel olamıyorum...

ist da hava berbat.dün akşam 9 da anneme gittik yemek yemek için ve kar öyle bastırdı ki evde mahsur kaldık
ağlaya ağlaya hastaneyi aradım hemşirele gelemicemi söyledim
8 saat göremedim canımdan can gitti...kabuslar gördüm...

doğum yapan anneler koklayın bebeklerinizi yavrularınız bir kez olsun benim yerime
şöööööyle içine çekin olur mu.ben kuzumu 4 saatte bir çekiyorum yetmiyor...

Yazarken bile ağlıyorum.Rabbimin gücüne gitmesin.Allah beterinden esirgesin. ama elimle değil...

Sarılık da geçiriyor inanın sarılığı sormuyorum önemsemiyorum bile.Sormadım kaç oldu değerii diye.
Allah bebeklerimize dermansız dert vermesin.hepsini korusun.Acısını göstermesin uzun sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin.
Bizlere bağışlasın Rabbim..

Sizleri de çok özlediim..toparlandıkça yazmaya çalışacağım..
İyi geceler

Son düzenleme:

Teşekkür ederim tavsiye için, yarın çıkabilirsen bakayım. Bugün intden baktım biraz ama intden sipariş verecek zamanım kalmadı sanırım bikaç bebek mağazası gezip birinden alırım inşallah.
Ebebek sitesindekini gördüm onun burda mağazası var daha uyguna bulamazsam oraya giderim.

Bugün markette baktım depend yoktu, orkidin ultracgecesinden aldım. Dependide başka marketten bakacam daha nasıl doğuracağım bile belli değil

Anılcım şu an yanında olmayı sana sımsıkı sarılmayı isterdim, gözlerimden yaşlar akıyor tüm kalbimle dua ediyorum bebeğin sağlığına kavuşacak bu günlerin hepsini unutacaksınız inşallah. Sende inan buna

Cnm allah sabir versin insallah en kisa zamanda aras iyilisirde annesinin kucaginda evine gider.seni anliyorum cnm cok zor bebeginden ayri kalmak ben bir gun hadtanede biraktim bebegimi ama aklimda hep onla beraberdi.bu gunleri atlatirda bize arasin gazindan uyutmadigindan bahsedersin.kendini uzmemeye calis.hem aras hem bizim icin.senin uzuntun bizim uzuntumuz oldu.tekrar allahtan sifa diliyorum.

Anılımmm
Okurken mahfoldum,bende ağladım içim sızladı
Dayanmaz yürek,yavrun olmadan onu öpüp koklamadan her şey çok zor biliyorum
Ama nefes alıyor ya,sonunda inşallah ona kavuşacaksın ya ne olur güçlü ol kuzum..
Allahım kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş,sana bu yaşadıkların birer imtihan sakın isyan etme..
Sen çok güçlü bir kadınsın,güçlü bir annesin gurur duyuyorum seninle bitanem..
Arasımız inşallah en kısa zamanda iyileşip anne babasının arasında mışıl mışıl uyuyacak,hiç üzülme sen kuzum

varmı benim gibi cuma doğuma gidecek olan heyecandan duramıyorum gerçi 2.bebek ama yine ilki gibi heyecanlıyım bide kar olayı var canımı sıkan

canım allah sabır versin, bugünler geçecek gücünü yitirme allahın izniyle evine de götüreceksin bebeğini. Benim de yeğenim aynı şekilde enfeksiyondan dolayı 1 hafta kalmıştı yoğun bakımda şimdi anı olarak anlatıyoruz sen de o günleri düşün dediğin gibi allah beterinden korusun. Allah size bağışlasın yavrunuzu.

varmı benim gibi cuma doğuma gidecek olan heyecandan duramıyorum gerçi 2.bebek ama yine ilki gibi heyecanlıyım bide kar olayı var canımı sıkan

canım Allah kolay bir doğum nasip etsin , bende haftaya cuma gidicem doğuma kısmetse . bende de heyecan ve korku war .artık bişekilde cıkıcak bebiş kurtuluşu yok canımmm ...

Benim doğumuma daha çok zaman var ama şimdiden uyuyamıyorum heyecan ve korkudan. Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin, bebeklerimize bizlere sağlık sıhhat nasip etsin. Yarın doğuma gidecek olsam napardım acaba..

anılım...yüreğimi dağladın
telefon numaranı alıp seni aramayı düşündüm ama yapamadım
ben zaten sürekli ağlak bişey oldum çıktım seni daha fazla üzmekten korktum
biraz daha sabır bitanem
rabbim arasımızın çokk güzel günlerini gösterecek bize
bu kötü günler,gelecek güzel günlerin sadakası olsun inşallah yaşadığınız son sıkıntı olsun inşallah
dualarım hep seninle arasla
kendimi öyle çaresiz hissediyorum ki şu an sana yardım edememek sadece içimden geçenleri yazmak bile canımı acıtıyor
ama rabbim biz kullarını bazen içinde ne hayır olduğunu bilmediğimiz sınavlara sokuyor
bundada bir hayr var anılım sen hamd et akan göz yaşların inşallah öbür dünya için şefaatçin olsun sen çok acı birşey yaşıyorsun şu an ama inan vardır bir sebebi
rabbime emanet ol sende küçük paşamızda...

Benim doğumuma daha çok zaman var ama şimdiden uyuyamıyorum heyecan ve korkudan. Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin, bebeklerimize bizlere sağlık sıhhat nasip etsin. Yarın doğuma gidecek olsam napardım acaba..

doktor gun vermedi mi daha sana ? bebiş kç kilo ?

doktor gun vermedi mi daha sana ? bebiş kç kilo ?

Ben normal doğum istediğimi söyledim 10 gün sonra tekrar gel bebeğin kilosuna çatına bakalım ona göre karar verelim dedi. Pzt 3300 gr dı. Benim son adet tarihime göre normalde doğum 2 ocak gibi falan. Sat 28 mart

Ben normal doğum istediğimi söyledim 10 gün sonra tekrar gel bebeğin kilosuna çatına bakalım ona göre karar verelim dedi. Pzt 3300 gr dı. Benim son adet tarihime göre normalde doğum 2 ocak gibi falan. Sat 28 mart

evet canım normal doğum yapıcaksan beklemen gayet normal ,sezeryan dusunuosan 10-12 gun önceden alıolar.bencede güzelce muayeneni ol bak bakalım ,eger catı darsa hiç zorlama canım normal doğumu ,kendinide bebeğide riske sokma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…