2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ananem teyzem benle kalıyo kızlar.babama ve eşine gelmeyin bidaha dedim.o kadın odaya gelir gelmez dün eylülüde benide aynı anda hiçbişeyimiz yokken ağlama krizi tuttu saatlerce susamadım ağladım ağladım ve bugün bidaha gelmeyin sakın dedim arayıp.şimdi eylüşüm babasının omzunda uyuyo bende size bakıyım dedimmm :))

Rabbim bi an önce hepinize bu hissi yaşatsın canlarımmmm sağ salim kavuşun bebeklerinize inş :)

bu arada humana,rezene,lactamil üçlüsünden mevcut bütün vücudum başka bişey içmiyorum bide 3 lt su içiyorum kızlar.tavsiye ederim hepinize

Hikayeni tedirginlikle okudum canım . Biraz zorlu geçmiş ama üstesinden gelmişsin eşinle beraber . Allah mutluluğunuzu daim etsin.

Bu arada 4 dikişim var kızlar hersey yolunda mrk etmeyin
Rabbim kolaylığını veriyor

Offf zor bir doğum olmuş kendimi düşünüyorum dayanabilirmiydim bilmiyorum açıkçası tebrikler öncelikle...

Ama bu fotoğraf için dediğin gibi her şeye değer

Saol cnm senide hayrlisiyla kurtarsn allahim.sezeryan mi olucaksn

ewt malesef sezeryan olacak bebek biraz iri benim spinal istiyorum ama doğum sonrası baş ağrısı ve hatta felç riski duydum doğrumu aceba bilmiyorumda korkuyorum ama genel anestezi istemiyorum bebeğmin geldiğini görmek hemen kucağıma almak istiyorum

Kızlar korkmanız tedirgin olmanız için yazmadım.
Ama 3.800 doğurmak herkesin harcı değil.
Bebeğiniz iri ise hiç kendi canınızı yakmayın
3 kilo doğuranda oldu kolay bi dogum oldu.
Ama ne yapayım ki bnm bebeklerim iri doğuyor
Dr unuza güvenin o bana sezeryan de teklif etmişti
Ama eşim istemedi vs..
Evet acı çektim. Allah aşkına canınzdan can çıkıyor
Hiç bişey hissetmemeniz olası mı Allah aşkına:))
Buyuk bebek ise sezeryan diyorum ben

deniz o zaman benim imkansız normal doğum ben belki mi ki diyodum 4 hafta varken 3800 gr benim oğlum

Bn hstanede spinal yapildgini bilmiyodum canm ben genel anestezyle sezeryan oldmm zateb migrenim oldgndan spinal olamazdm..bzm agustos annelerinde spinal olup bas agrisi olanda vardi olmayands vardi..ben kendime geldgmde bebegim doktor kontrolunden gelmis yanimda yatiyodu ;-)

Haklısın canım kolay iş değil katiyen ama benim aklıma takılan epiduralin etkisi geçtikten sonra tekrar ilaç verilemiyor mu ? Ben hep epidurale güveniyordum dayanabilirim diye ama etkisi geçerse facia tabii :44: çok şükür sen kurtulmuşsun ama okurken ben dedim inşallah bişey olmamıştır . Riskli durumlar da olabilirmiş Allah sizi korumuş canm çok şükür.

ya aslında bişey yapmadım ama geçeceğine inandım. bide işe giderken ön koltuğun aynasında sürekli yüz hareketleri yapıyordum sabahları, bilmiyorum etkisi oldu mu.. sıcak tutmaya çalıştım bere taktım işe giderken falan.

inşallah tamamen düzelecek ikimizinkide, atlatacaz hiç merak etme.

İşte bizim zor, komik, duygusal ve bol atraksiyonlu doğum hikayemiz..

Evime doğan 2. Güneşim..
....

valla deniz mahvettin bizi yaaa ben cep ten bi yandan senin yazını okuyorm eşimde pc den duygusal bi müzik açmış tevafuk oldu ay nassıl ağladım yaaa

tebrik ederim canım Allah nazarlardn esirgesin huzurunuzu mutluluğunuzu... tez zamanda dikişlerinde toparlanır inş. valla hayırlısı ile darısı başımıza ne diyek anam ağlamaktan bişi yazamıyorum ki

bu arada kızlar eşimle yarım saat yürüyüş yaptık geldik sakince bi duş aldım bi dinginlik çöktü bana saftrikleştim zaten saftriktim :)

cemre ne kadar güzel yazmışsın doğum hikayeni, her ayrıntısıyla yazmışsın gerçekten bende yaşamış gibi oldum. sesli okudum biraz önce eşimde ilk defa normal doğum hikayesi dinlemiş oldu :)

ama ben senin yazdıklarını okuyunca normal doğumdan korkmadım, tam tersine ne kadar zor olursa olsun sonunda mutlu bittiğini anladım. ve inşallah normal doğumu çok istiyorum

tüm doğum yapanları tebrik ediyorum, bebekleriyle mutlu huzurlu hayırlı uzun ömürler diliyorum

bende hergün yürüyüş yapıyorum ama tık yok, düzensiz sancılarım var ama başka da bir belirti yok. heyecan ve sabırsızlıkla doğumu bekliyorum, olmazsa 40. hafta da suni sancı isticem. 9 ay bitti şu 9 gün geçmiyor...

Kizlar doktordan geldim kizim 35+5 gunluk 48 cm ve 2850 gr sizce az mi
Nasil kafam karisti
Zayif bir bebekmi olucakki

cnmm masalla gayet güzel bebegının kg sı
son ay bır kg ve uzerı alıyırlar benım oğlum 1100 gr almıştı bır ayda
fazlası var eksıgı yok mınık kızının
bu arada ısmı ne olucak

Neden spinal istiyorsun canım ? Benim doktorum epidurali öneriyor ve benim hastanede de spinal yok . Ufak tefek farklılıkları var internette araştırdım ama tedirgin olma çok yaygın yöntemler bunlar Allahın izniyle birşey olmaz .

okurken nefesımı tuttum sankı ben doğurdum yahu
tebrık ederım rabbım uzun omurlu hayırlı evlat etsın ınsalla

Kızlar kasılmalarım var 10dan beri ama bi düzenli 10 dakika da bir geliyor sonra beş Dakika'ya düşüyor şimdi yine 10 dakikada bir oldu çok ağrı vermiyor adet ağrısı gibi şiddetli değil sizce gideyim mi hastaneye karar veremiyorum boşuna gitmek istemiyorum(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…