2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Dün ve bugün gözlerim dolu dolu okudum
sabah uyanır uyanmaz açtım pc yi yazmak için

Gizem Deniz Aysun çok çok tebrik ediyorum sizi
ve bütün anneleri
Aralık annelerinin demirbaşıydınız bakalım simdi
sayfalar nasıl ilerleyecek :)

bugün ve sonrasında doğum yapacak olan arkadaşlarada Allah kolay
doğumlar nasip etsin inş. hiçbirşey anlamadan alsınlar evlatlarını kollarına

Canlarim siz simdi uyurken ben de tarifi mümkün olmayan bir manzara izliyorum. .
Bebisimiz 2/12/13 saat 17.45 te dünyaya geldi
Tüm dogumunu bekleyen arkadaşlarıma hayirlisiyla kavusmalarini diliyorum...

Ne guzel ya masallah
Daha guzel manzara olmaz haklisin
Mis kokulunla uzun mutlu bir omur sizin olsun insallah
Darisi basimiza insallah

Günaydın benim güzel hamişlerim ve meleğini kucağına almış tazecik Aralık anneleri arkadaşlarım:KK16:
Hepinizin iyi dilekleri için çoook çok teşekkür ederim,Dualarım sizinle...Hiç korkmayın normal yada sezeryan her iki şekilde de
Mis kokulu meleğinize kavuşmak her şeyden güzel:KK16:
Topuk kanımızda bişey çıkmadı çok şükür,işitme testi,izde yapılsın gidiyoruz evimize inşallah:)
Darısı bekleyen canolarımın başına:KK16:

Oğlumu yoğun bakıma aldılar sütümde yok neredeyse:-(sarılık sürekli yükseliyor kızımda aynı olmuştu.kaç gün sürecek bilmiyorum dua edin nolur:-(mama veriliyor sütüm daha gelmediğinden.

bende 3 buçuk aylık hamileyim ve şuan sizin yerinizde olmak çok istiyorum. gününüz gelmiş bebeğinizi kucağınıza almak için can atıyosunuz. geceleri uyku tutmuyordur bundan eminim. ALLAH bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :) doğum yapan arkadaşlarımıza da geçmiş olsun ALLAH analı babalı büyütsün nice bol sütlü aylara :) :) :)

Oğlumu yoğun bakıma aldılar sütümde yok neredeyse:-(sarılık sürekli yükseliyor kızımda aynı olmuştu.kaç gün sürecek bilmiyorum dua edin nolur:-(mama veriliyor sütüm daha gelmediğinden.

Çok geçmiş olsun canım . Moralini yüksek tutamaya çalış sütün kesilmesin . Sezeryan mı olmuştun ? Bir kaç gün içinde sütün artacaktır. Endişelenme Allah yardımcın olsun .

sana sabriyaya ve yarın doğum yapacak olan bütün arkadaşların allah yardımcısı olsun çabucak atlatırsınız inşallah
bizler içinde dua edin nolur
ben yanlız başıma olucam eşimden başka kimsem yok ne yazıkki benim gibilere dua edin...
kimsezilerin kimsesi yüce Rabbim hepinizin yardımcısı olsun...

canım dualarım seninle ve tüm hamişlerle Allah hepimizin yardımcıısı olsun

ya kızlar bisey sorcam 4 saate yakındır bebegım kesıntısız oynuyor hıc durmuyor ınanın sınır oldum yatamıyorum oturamıyorum bu nedır basına gelen varmı delı olcam hastaneye gtsemmi

canım genellikle gece öyle oluyor benimde, hiç durmuyor kıpır kıpır uyutmuyor beni
kanala yerleşmeye çalışıyordur diye çok önemsemedim ben

Herkese selamlar ben kızımla kavustum sukurler oldun.3400 gr;51 cm usg ile uyumlu geldi.henuz sutum az sadece yalanıoruzzz ama olsunnn.darısı hepinizin basınaa inş

Canlarim siz simdi uyurken ben de tarifi mümkün olmayan bir manzara izliyorum. .
Bebisimiz 2/12/13 saat 17.45 te dünyaya geldi
Tüm dogumunu bekleyen arkadaşlarıma hayirlisiyla kavusmalarini diliyorum...

Gözünüzaydın kızlar, Allah bağışlasın, Rabbim güzel ömürler nasip etsin

kızlar ya bendeki kaşıntı öyle böyle değil uyuyamayacak sinirden ağlatacak kadar karnımı parçalamak geliyor içimden öyle çok kaşınıyorki dayanamıyorum ya niye ki sizce böyle bişi yaşayan varmı içinizde:KK43:

canım sadece karnın mı kaşınıyor, ellerinde ayaklarında da var mı, kaşıntı gece uyandıracak kadar mı, kanatacak kadar kaşıyor musun
çok sordum ama gebelik kolestazı diye bir hastalık olduğunda yoğun kaşıntılar oluyor
ilk hamileliğimde bu rahatsızlıktan şüphelenip testler yapmışlardı bana
senin de aklında olsun mutlaka doktoruna danış bu kaşıntıları

arkadaslar suyum geldi hastanedeyim sancim var dua edin :KK43:

Allah kolaylıklar versin canım, dualarım seninle

geçmiş olsun canım, çok çabuk geçer inşallah

Herkese selamlar ben kızımla kavustum sukurler oldun.3400 gr;51 cm usg ile uyumlu geldi.henuz sutum az sadece yalanıoruzzz ama olsunnn.darısı hepinizin basınaa inş

Tebrik ederim canım. Maşallah kilosu da çok iyi .Normal doğum mu oldu , sezeryan mı ?

Doğum yapan hamişler telaşınız çok fazladır eminim ama fırsat buldukça doğumla ilgili bizi bilgilendirin lütfen .

Kızlar yatın sabah saat 7.30 doğum için hastane yatışım olacak sezeryan bu ikinci çok duygusallaştım ağlama nöbetleri geçiriyorum kızım içim onsuz nasıl ayrı kalacam. Allahtan anneme emanet ettim tabi ilk önce allaha. Hepimiz gek tek doğuracağız inşallah ayrıca sezeryan olacak arkadaşlar korkmayın inanın ben ilk seEryanımda ertesi gün ayağa kalktım allahımın verdiği annelik gücü geliyor insana ağrıyı unutuyorsun sahiplenme duygun artıyor.
canım şuanda muhtemelen doğumunu yapmışsındır, insallah biran önce toparlanırsın... bizi haberdar et, güzel haberlerini bekliyoruz...

arkadaslar suyum geldi hastanedeyim sancim var dua edin :KK43:

Hadi hayırlısı olsun canım kolaylıkla sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah:)

Canım öncelikle gözün aydın... Dualarımız minik oğlunla kısa sürede atlatır gelir yanına senin de sütün artar dönersiniz evinize...

bencede moralini sakın bozmaa sütü engelleyen tek sey stresssssss

şöyle düşün amansız bir hastalık değil. ışığa yatırlacaklar en fazla bi kaç gün sonra bebeğin seninle..
allahım dermansız dert vermesin canım.
çooook geçmiş olsun

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Bende 27 haftalık hamileyim 2 haftadır erken doğum riski sebebiyle istirahat halindeyim. Allah doğum yapmış anne arkadaşlarımın bebişlerine uzun ömür ve sağlık versin. Tek dileğim benimde bebişimî sağsağlim kucağıma almak..

Kizlar suan bende hastanedeyim serum takildi 12:30 da sezaryen ile dogum gerceklescek hayirlisiyla bizim icin dua edin

ben de gebelik diyabetini diyetle kontrol altina aldim hatta bebegin gelisimi cok ondeydi artik haftasiyla uyumlu benim de kilo almam durdu ama normal doguma engel diil bebek iri diilse ayrica durup dururken igne de yaptirma bence baska bi doktora daha gorun ben hic mantikli bulmadim doktorunun yaklasimlarini. hatta ben cok erken haftalardan beri kasilma yasadigim halde acilma olmadan igne ya da kasilma onleyici ilac yok dediler bana. o kadar masum diil o kortizonlar. yarar zarar dengesi goz onune aliniyor. umarim 38 haftayio gorursun ilacsiz ve saglikla...

merhaba charms,
yanıtın için teşekkürler, ben de senin gibi düşünüyorum. erken doğum belirtisi ya da tehlikesi yoksa iğne vurulmak anlamsız. umarım hepimiz 38. ve 39. haftaları doldururuz.

X