2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kizlar spinal sezeryanla digum yaptim herkese oneririm .hepinize hayirli dogumlar olsun

Canım hayırlısı olsun Rabbim analı babalı büyütsün evladına uzuuuunn ömürler versin ayriyetten bu dileklerim doğum yapan tüm arkadaşlar için geçerli hepsini okudum ve gerçekten kendim yapmış kadar mutlu oldum benim dr umda spinal sezeryan dedi tarihide verdi 12 aralık dedi 6 sındada kontrolüm var o günde bakcaz duruma göre hazırlıklı gel dedi senin isteğinlemi yoksa zorunlumu oldu ,sezeryan kaç saat sürdü, ameliyatta neler hissettin ,sakinleştirici filan yapıyorlarmı, çok sordum kusura bakma ama inan tecrübeni paylaşırsan çok sevinirim ayriyetten sezeryan yapan arkadaşlarda paylaşırsa sevinirim i

Son düzenleme:
kızlar cok sevindimmmmm bebişlerinize kavuştuğunuza:) nasıl bir duygudur Allah bilir. inşallah ben ve benim gibi bekleyen anne adayları sorunsuz bir sekilde atlatırız hamileliği. müsait zamanda tecrübelerinizi alalımm ,korktunuz mu gizooo sen sezeryandan korkmadın mı nasıldııı ?

kızlar biraz kasılmalarımın arasını ölçtüm 20 dk ya çıktı galiba... ama gece bir şey olurmu bilmiyorum

birazdan yatmaya niyet ettim hayırlı geceler herkese:26:

Herkese selamlar ben kızımla kavustum sukurler oldun.3400 gr;51 cm usg ile uyumlu geldi.henuz sutum az sadece yalanıoruzzz ama olsunnn.darısı hepinizin basınaa inş

cnım tebrikler:) kaçıncı haftada dogdu ve nasıl doğum yaptın ? açıklayıcı yazar mısımn ?

38+3 de oldu canım. Spinal anestesiyl oldu. Anestsi biraz dokuduuğu için şimdilik biraz bad donmem var.rahat emziremiom kızımı ama cok sukur baska sıkıntımz olmadı.

38+3 de oldu canım. Spinal anestesiyl oldu. Anestsi biraz dokuduuğu için şimdilik biraz bad donmem var.rahat emziremiom kızımı ama cok sukur baska sıkıntımz olmadı.

canım korkmadın mı uyanıkken ? sakinleştirici falan verdiler mi sana ? nasıl motive oldun? ben acaba genel mi olsam diorum karar veremedim:KK43:

kızlar ya bendeki kaşıntı öyle böyle değil uyuyamayacak sinirden ağlatacak kadar karnımı parçalamak geliyor içimden öyle çok kaşınıyorki dayanamıyorum ya niye ki sizce böyle bişi yaşayan varmı içinizde:KK43:

Canlarim......
Oglumuz kollarimzda
Allahim inanamiyorum
Abimiz geldi gitti
Misafirler de gitti artik
Esim ben ve mis kokulumuz beraberiz
Bambaska bisey
Bakip bakip Dogdu mu simdi bu diyoruz
Resim eklicektim olmadi :/
Cok dua ettim sancilarim sirasinda
Simdilik bu kdr yazabilicem
Allah a emanet olun.
Hepinizi cok seviyorum
Denizim ne kadar tatlıdır o maşşallah pamuk gibi bahtı güzl olsun alinin. Tekrar tebrikler
kızlar ya bendeki kaşıntı öyle böyle değil uyuyamayacak sinirden ağlatacak kadar karnımı parçalamak geliyor içimden öyle çok kaşınıyorki dayanamıyorum ya niye ki sizce böyle bişi yaşayan varmı içinizde:KK43:

Canım sakın kaşıma hem çatlar. Ayrıca dr hemen git benim ellerimin içi ve vücudumun belirli yerleri kaşjnıyordu dr kadaciğerden şüphelenmişti karaciğerde büyüme başlarsa olurmuş dedi bebeği alıız demişti ama kan tahlilim temiz çıktı geçmiş olsun

Canlarim siz simdi uyurken ben de tarifi mümkün olmayan bir manzara izliyorum. .
Bebisimiz 2/12/13 saat 17.45 te dünyaya geldi
Tüm dogumunu bekleyen arkadaşlarıma hayirlisiyla kavusmalarini diliyorum...

Canlarim siz simdi uyurken ben de tarifi mümkün olmayan bir manzara izliyorum. .

Ah canım tebrik ederim demek sende 2 aralık annesi oldun maşşallah bak bende uyumuyorum heycandan Allahım sağlıkla sıhhatle büyütmeyi basip etsin. Nasıl seZeryanmı nırmal doğummu oldu müsait olduğunda yazarsın cnm

Herkese selamlar ben kızımla kavustum sukurler oldun.3400 gr;51 cm usg ile uyumlu geldi.henuz sutum az sadece yalanıoruzzz ama olsunnn.darısı hepinizin basınaa inş

İkinizi de tebrik ederim... Allah analı babalı sağlıklı mutlu bir ömür versin bebeklerinize...:nazar:

hayırlı olsun rabbim sağlıklı huzurlu ve mutlu ömürler versin inş.. darısı başımıza olsun inşş...

X