2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlarrr herkese çok teşekkür ediyorum
Doğum yapanlar olmuş gizoo deniz aysun esselaa daha varmı bilmşyorum arkadaş listemde olanlardan okuyabildiklerşm bunlar allah analı babalı büyüsütsün inşş
Taburcu oldum bgn
Normal doğumdan sonra sezzeryan çok zor geldi bana
Dikiş yerimin ağrısı çok
Suyum geldilten sonra normal doğum için 10 saat sancı çekttim ama suyum çok azaldığı içn yavrum kanalda işerleyemedi kolayca
4 cm de takıldı
Devamındada sancıdan bayılmak üzereydim genel anestesi ile sezeryana alındım
Epidural normal doğum istedim yokmuş hastnede
Hayırlısı böyleymiş
Kilosuda 4 ün üzerinde olduğu için doktor zaten çok zorr olurdu doğumu demiş
Kısmett canlarım
Şimdi eşimin halasındayız
Akşama evimize geçcez
Göğüslerimde yra oldu yine ://
Onun dışında yavrumda bende şyiyşz
Onu uyurken seyretmek harikaa
Allah doğumunu bekleyen tüm arkasaşlarıma kolaylık versinn
Çok öpüyourum sizi detaylı okumak için giricem bu aralar hiç vaktim olmuyo
Allaha emanet olunnn

Son düzenleme:
canım kasılmalar nasıl oluyor anlatır mısın bana ?

bebek toplanıyor sanki karnımda taş gibi oluyo karnım biraz duruyo geçiyo dakika aralıkları 10 dk 20 dk 5 dk olabiliyor çok düzenli değil bazen çok sık bazen 20 dk

belim de ağrıyo mazeretli olmuşum gibi ama kasığımı pek hissedemiyorum çünkü benim sol bacağım eklem yeri çok ağrıyo yürüyemiyorum sürüklüyorum resmen bi tuhaf oldu belim iyice yorulunca. onun ağrısı mı başka biişi mi bilmiyorum

Herkese selamlar ben kızımla kavustum sukurler oldun.3400 gr;51 cm usg ile uyumlu geldi.henuz sutum az sadece yalanıoruzzz ama olsunnn.darısı hepinizin basınaa inş
Allah yardımcınız olsun süt mevzusunu kafana takma canımcım çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün çok şükür sende atlattın sıra bizde

Canlarim siz simdi uyurken ben de tarifi mümkün olmayan bir manzara izliyorum. .
Bebisimiz 2/12/13 saat 17.45 te dünyaya geldi
Tüm dogumunu bekleyen arkadaşlarıma hayirlisiyla kavusmalarini diliyorum...

sendemi bürütüs:KK1: Allah analı babalı büyütsün canım çok geçmiş olsun Allah bozmasın mutluluğunuzu...

arkadaslar suyum geldi hastanedeyim sancim var dua edin :KK43:

Allah yardımcın olsun canım kolaylık güç kuvvet versin bi aksilik olmadan bebeğini kucağına alırsın inş.

Oğlumu yoğun bakıma aldılar sütümde yok neredeyse:-(sarılık sürekli yükseliyor kızımda aynı olmuştu.kaç gün sürecek bilmiyorum dua edin nolur:-(mama veriliyor sütüm daha gelmediğinden.

Allah acil şifalar versin canım bu bebeklerde görülen sık bi durum o yüzden sıkma canını biraz sabır biraz ilgi ile hallolur inş... sen sıkma sitres yapma kendini

Kizlar suan bende hastanedeyim serum takildi 12:30 da sezaryen ile dogum gerceklescek hayirlisiyla bizim icin dua edin

senin bebişinde doğmuştur şimdi ama belki daha kucaklamamışsındır canımcım :) Allah analı babalı büyütsün kolaylıklar versin inş.

Kizlar yarin mecbur suni sanci alicaktim, 40+7 deyim :)

Azonce nisanim geldi bakalim ne olucak dua edin belki bugunden hastaneye giderim gerci evde beklemek istiyorum insallah sancilarim artar

Allah hayırla tamamına erdirsin inş. benimde az önce nişanım geldi ama bi sancım yok şimdilik beklemedeyim canım iyi haberlerinizi bekliyoruz inş.

oglum gokturk u 1 saat once kucagima aldim 3.800 dogdu suan ikimizde iyiyiz cok sukur ama agrim cok uyusuklugumun gecmesini bekliyoruz dogum yapan butun anneleri tebrik ediyorum dogurmamis olan arkadaslarim dualarim sizinle
günaydın kızlar maşallah bu gün de doğumlar devam ediyor artık boş günümüz geçmiyecek sanırım ne güzel :KK1:
her gün dünyaya yeni bir melek getiriyorsunuz allahım onları size bağışlasın
doğum yapanları gözleri aydın olsun yapacak olanlarında allah yardımcısı olsun
bu gün tembelliğim üstümde geçmişe çok bakamadım :KK17:
papatya nerelerdesin :26:ses ver yoksa yoksaaa :KK52:

oglum gokturk u 1 saat once kucagima aldim 3.800 dogdu suan ikimizde iyiyiz cok sukur ama agrim cok uyusuklugumun gecmesini bekliyoruz dogum yapan butun anneleri tebrik ediyorum dogurmamis olan arkadaslarim dualarim sizinle

Tebrik ederim canimagrilarinda tez zamanda son bulsun

Doğum yapanlar olmuş gizoo deniz aysun esselaa daha varmı bilmşyorum arkadaş listemde olanlardan okuyabildiklerşm bunlar allah analı babalı büyüsütsün inşş
Taburcu oldum bgn
Dikiş yerimin ağrısı çok
Suyum geldilten sonra normal doğum için 10 saat sancı çekttim ama suyum çok azaldığı içn yavrum kanalda işerleyemedi kolayca
4 cm de takıldı
Hayırlısı böyleymiş
Kısmett canlarım
Akşama evimize geçcez
Allaha emanet olunnn

burcum :KK70: ne güzel seni görmek
hepsi geçecek kuzum dikiş yerlerin bir hafta sonra iyleşmiş olacak inşallah üşütmemeye dikkat et
darısı başımıza inşallah eve geçince herşey daha iyi olacak :KK16:

oda geçer bi iki saatte herhalde canım... çok dua edin bizede :KK70:
Taburcu oldum bgn
Dikiş yerimin ağrısı çok
4 cm de takıldı
Hayırlısı böyleymiş
Kısmett canlarım
Akşama evimize geçcez
Allaha emanet olunnn
evet hayırlısı olsun cnaımcım senin bebiş çok büyüktü hakkaten çok zorlardı seni muhtemelen... hadi çok geçmiş olsun :)

kızlar dünki gelen pembelikler neydi bilmiyorum ama kesin kanaat ettim az önce gelen şeyden sonra

benim nişanım gelmişşş:KK52::KK52::KK52:

:18::18::18::18::18::18:

Ben senin için o da hastanededir diye düşünmüştüm valla:) hadi hayırlısı yakın senin doğumun gibime geliyor:)

Canım hadi gözün aydın...:nazar: ağrıların da tez zamanda diner inşallah... Tebrik ederim ve bebeğinw saplıklı mutlu bir ömür dilerim

Yok yok daha 3haftam var diyordu
Yada kızları bırakmak ismedi oda dogurdu:KK66:

PApatya ses ver

Ben de dün çok fena gaza gelmiş olmasından korkuyorum:KK37::KK52:

Taburcu oldum bgn
Dikiş yerimin ağrısı çok
4 cm de takıldı
Hayırlısı böyleymiş
Kısmett canlarım
Akşama evimize geçcez
Allaha emanet olunnn

Darısı başımıza inşallah ne mutlu size:nazar:

Taburcu oldum bgn
Dikiş yerimin ağrısı çok
4 cm de takıldı
Hayırlısı böyleymiş
Kısmett canlarım
Akşama evimize geçcez
Allaha emanet olunnn

En korktuğum şey göğüs ucu yarası hemen iyilessin ınş canim 10saat sancida çokmuş neyseki bitti geçti çok şükür en kısa zamanda toparlanirsin

Ben senin için o da hastanededir diye düşünmüştüm valla:) hadi hayırlısı yakın senin doğumun gibime geliyor:)

kız valla bende olcak ne bitçek hiç bilmiyorumki

bugün bi rüya gördüm çok değişikti bebeğim hareket ederken ablama bak burası ayak fln derdim heep rüyamdada burası ayağı burası kafası fln diyorum ama göbüşümden dışarı çıkıyo ayaklar fln sonra kucağıma alıyorum hepsini çıkartıp ama göbek bağıhala göbüşümün içine bağlı.. annem diyoki kız niye çıkarttın onu şimdi yerine koyamazsın bi daha diyo bana :KK70: :KK70:

işin enteresan tarafı benim bebeğimin erkek olduğunu söylüyolar ama bgn rüyamda gördüğüm bebiş kızdı :KK70: :KK70:

Herkese selamlar ben kızımla kavustum sukurler oldun.3400 gr;51 cm usg ile uyumlu geldi.henuz sutum az sadece yalanıoruzzz ama olsunnn.darısı hepinizin basınaa inş
Maşallah kızına, Allah onu size bağışlasın canım:)

kızlar ya bendeki kaşıntı öyle böyle değil uyuyamayacak sinirden ağlatacak kadar karnımı parçalamak geliyor içimden öyle çok kaşınıyorki dayanamıyorum ya niye ki sizce böyle bişi yaşayan varmı içinizde:KK43:
Gebelik alerjisi olabilir. Karaciğere baktılar mı?

Evet gece 1.30 yattım şuan saat 5 e geliyor heyecan dorukta uyuyamıyorum allahım güç versin

İnşallah sağ salim bebeğini kucağına almışsındır. Senden haber bekliyoruz.

Canlarim siz simdi uyurken ben de tarifi mümkün olmayan bir manzara izliyorum. .
Bebisimiz 2/12/13 saat 17.45 te dünyaya geldi
Tüm dogumunu bekleyen arkadaşlarıma hayirlisiyla kavusmalarini diliyorum...
Allah bağışlasın canım, yarın bu saatlerde inşallah ben de göreceğim kuzumu:)

Oğlumu yoğun bakıma aldılar sütümde yok neredeyse:-(sarılık sürekli yükseliyor kızımda aynı olmuştu.kaç gün sürecek bilmiyorum dua edin nolur:-(mama veriliyor sütüm daha gelmediğinden.
Geçmiş olsun canım. Allah daha büyük dert vermesin. Sütün de bol bol gelir inşallah.

Kizlar suan bende hastanedeyim serum takildi 12:30 da sezaryen ile dogum gerceklescek hayirlisiyla bizim icin dua edin

Meleğini kucağına almışsındır herhalde bu saatlerde. Allah bağışlasın

slm kızlar öncelikle doğum yapan arkadaları tebrik ediyorum.. bana da dua edin nolur 39+5 teyim ve oğlum bir türlü gelmek bilmiyo iki haftaya yakındır 1 cm açıklığım var. doktorum perşembe günü gel yatışını yapalım dedi suni sancı ile doğurtacak :KK43: sizce ne yapmalıyım kafam çok karışık ve moralim kötü ben bebeğim doğal bi şekilde doğsun istiyorum inş. perşembeye kalmaz doğururum
İnşallah doğurursun müdahalesiz. Ama moralini bozma, önemli olan onun sağlıkla gelmesi.

Kizlar yarin mecbur suni sanci alicaktim, 40+7 deyim :)

Azonce nisanim geldi bakalim ne olucak dua edin belki bugunden hastaneye giderim gerci evde beklemek istiyorum insallah sancilarim artar
Hadi inşallah artar sancın da bir an önce alırsın kucağına bebişi

kızlar dünki gelen pembelikler neydi bilmiyorum ama kesin kanaat ettim az önce gelen şeyden sonra

Hayırlı oksun canım:) sancılar devam mı? Benim çok kasılmam oluyor.

Maşallah ona annesi. Allah bağışlasın.

Canım çok geçmiş olsun üzme kendini çok sık karşulaşılan bişey bu tez zamanda iyileşir inş yavrun sen sütün için bol bol sıvı al

ben normal dogumdan korktugum için hep sezeryan istedim .. gittigim doktorada çok güveniyorum görümcem onda dogum yaptı onun eltileri onda dogum yaptı mahalleden tanıdıkların çoçuklarıda doktorumda dogum yaptılar sonuçta doktoruma güveniyorum ....

38 haftadan itibaren sezeryana almakta herhangi bir sakınca yokmuş doktorum öyle dedi.. hatta 37 haftadan itibaren saglık bakanlıgı onay veriyormuş bebegin tüm gelişimi 37 haftada tamamlanıyormuş ondan sonrası bebegin kilo alımı ile ilgiliymiş..

benim melegimin plasentasında kireçlenme var doktorum geçen cumartesi muayineye gittigimde alalım demişti ben ve eşim 1 hafta daha bekleyelim en azından 38 haftada alırız demiştik.. sonra pazartesi tekrar çagırdı gittik gene plasentadaki kireçlenmeyi söyledi sonrada en geç cuma günü bebegi alırız dedi...

herşeyinhayırlısı artık...

tamam o yüzden erken vermiş demekki plasata kireçlenmesinden...iyi bakalım sağlıkla kavuşalaım bebeklerimize.. sende koalylıkla doğum yaparsın inşallah..bende heycanlanıyorum ikinci olacağı halde heyecanım halaa varrr

hadi hayırlı olsun bak başlaıyor demekki doğumun 10 dk aya mı düştü şimdi

kız valla bende olcak ne bitçek hiç bilmiyorumki

bugün bi rüya gördüm çok değişikti bebeğim hareket ederken ablama bak burası ayak fln derdim heep rüyamdada burası ayağı burası kafası fln diyorum ama göbüşümden dışarı çıkıyo ayaklar fln sonra kucağıma alıyorum hepsini çıkartıp ama göbek bağıhala göbüşümün içine bağlı.. annem diyoki kız niye çıkarttın onu şimdi yerine koyamazsın bi daha diyo bana :KK70: :KK70:

işin enteresan tarafı benim bebeğimin erkek olduğunu söylüyolar ama bgn rüyamda gördüğüm bebiş kızdı :KK70: :KK70:

Heheh hayırlara gitsin rüyan inşallah:) ben de bir keresinde bebeğin ayağının karnımdan çıktığını görmüştüm... Ama sadece ayak olarak kalmıştı şimdi düşünüyorum erken gelmeye kalktı acaba o muydu:44:
Kız bebek görmek hayırlı haber alacaksın demek sanırsam... Yakın senin doğum yakın:)

bebek toplanıyor sanki karnımda taş gibi oluyo karnım biraz duruyo geçiyo dakika aralıkları 10 dk 20 dk 5 dk olabiliyor çok düzenli değil bazen çok sık bazen 20 dk

belim de ağrıyo mazeretli olmuşum gibi ama kasığımı pek hissedemiyorum çünkü benim sol bacağım eklem yeri çok ağrıyo yürüyemiyorum sürüklüyorum resmen bi tuhaf oldu belim iyice yorulunca. onun ağrısı mı başka biişi mi bilmiyorum

Allah hayırla tamamına erdirsin inş. benimde az önce nişanım geldi ama bi sancım yok şimdilik beklemedeyim canım iyi haberlerinizi bekliyoruz inş.
ya benimde bebeğim aşırı hareket ediyor 2 gündür, düzenli olarak karnımda portakal büyüklüğünde sertlikler oluyor. bugun nst ye gitsemmi acaba diyorum

hadi detayları bekliyoruzz. gelmişsinizdir muhtemelen eveee.
aşağıda adını görüyorummmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

Evet adını ben de görüyorum ama bence bu gece de kalırlar medipol sezeryanda iki gece yatırıyor... Ama bir bakmışın turp gibi ayaklanmış gaz sorunu da olmamış çıkarmışlar...

hee ölçüyorum 10 dk da bir geliyor saat 1 den beri... ya bu nişan ne kadar büyük bişiyki? ufak ufak çamaşırıma lekeler yapıyor hala normal mi?

Bilmiyorum ki kuzum, gelmedi benimki. Benim sadece kasılmam var. Onu bile anlamıyorum düzenli mi değil mi. Yarına kadar beklesin diye dua ediyorum:))
Sen bugün yarın doğurursun:KK66: muayeneden olsa dururdu şimdiye kadar herhalde.

X