2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Sabriyacimm canim allah yardimcimiz olsun... bende yarin sen gbi erkenden doguma gidiyorum stres korku heycan hepsini bi arada yasiyorum suanda

sana sabriyaya ve yarın doğum yapacak olan bütün arkadaşların allah yardımcısı olsun çabucak atlatırsınız inşallah
bizler içinde dua edin nolur
ben yanlız başıma olucam eşimden başka kimsem yok ne yazıkki benim gibilere dua edin...
kimsezilerin kimsesi yüce Rabbim hepinizin yardımcısı olsun...

Hasena12 bacım sende bana göre 3 aralık annesi olacaksın

Ay öylemi diyosun canım? Kalkayımda eksiklerimi gidereyim o zaman. Az önce yine wc gittim yine kırmızılı şeffaflı bişiler geldi Allah sonumuzu hayır etsin inş. Belkide doktor muayene etmeseydi doğumumu tetiklemicekti. Gerçi ne olacağı belli olmaz bu seferli kasıkmam olmadı yeter geçti :)))

ya kızlar bisey sorcam 4 saate yakındır bebegım kesıntısız oynuyor hıc durmuyor ınanın sınır oldum yatamıyorum oturamıyorum bu nedır basına gelen varmı delı olcam hastaneye gtsemmi

allah yardımcın olsun hakkında hangisi hayırlısıysa o olsun inşallah
korkma sonunda sende kavuşacaksın yavruna ağrın sızın olsada bu geçici bunu unutma herşey kolay gelir

oyyy ne güzel denizde kurtuldu darısı sizlereee
Amminnn melekcim amin...bakalımö bizlere sıra ne zaman gelecekkkk...
tatlım çok sevindim gününü almana kafan da netleşti artıkkkkk.
gün almak bile heyecanlandırıyor beniiiii
Masallah eylüse gizemcim senide tebrık ederim cok mutlu oldum :) ama nie genel anestezi oldu spinal yada epidural olmadı cok merak ettim bide sütün geldi mi
çok ağrısı olmuş dr önermemiş
o detayları anlatır canım=)
sütü vardı çok güzel emiyor Eylül maşallah sübhanallah.doğum knediliğinden gerçekleştiği için hemen gelmiş sütü..
Çok güzellerdi çok gözlerimi alamadımm=((
kizlar spinal sezeryanla digum yaptim herkese oneririm .hepinize hayirli dogumlar olsun
canımmmm.gözün aydınnn tebrik ederim seni ve eşiniii...
Allah bağışlasınn geçmiş olsun....güle güle büyüt...

Senin bebisninde masallahı warmis canım bende sezaryene cok önyarglydım ama basıma geldi sez. Olan arkadaslardan destek alıyorum bende kendimi rahatlatmaya calısıyorum umarım yarını sorunsuz atlatırsıniz burayada yaz canım senden cesaretlenirim bende Allah yardmımcın olsun

sağol anılım bende öyle heycanlandım baya ama sağolsunlar hevesimi kursağına dizen çok sevenlerim var benim neyse...
ne mutlu sana görmüşsün eminim çok güzellerdir gizem eylülün son ultrason resmini yayınladığında demekki kuzu sıkıldığını gösteriyormuş bize resmen ben geliyorum demiş yavrum öyle pofudukduki yanakları kendini sıkıyormuş gibi
ikiside iyiler ya çok şükür bu günün en güzel haberleri oldu doğum yapanlar

Canlarim......
Oglumuz kollarimzda
Allahim inanamiyorum
Abimiz geldi gitti
Misafirler de gitti artik
Esim ben ve mis kokulumuz beraberiz
Bambaska bisey
Bakip bakip Dogdu mu simdi bu diyoruz
Resim eklicektim olmadi :/
Cok dua ettim sancilarim sirasinda
Simdilik bu kdr yazabilicem
Allah a emanet olun.
Hepinizi cok seviyorum

17:00 da oglum normal dogumla dunyamiza geldi. ..
3,800 kg 51 cm
4 dikisim var.. birazda agrim...
Cok pamuk bir oglum oldu..
Deniziimmmm...Canım arkadaşım,dert ortağım,kardeşim..ne desem sana burdan azz...
Allah bahtını da yüzün kadar güzel etsin.eşinle alinle aralla birlikte artık daha güçlü daha mutlu bir aile olun inşallah.
mutluluğunuza mutluluk huzurunuza huzur katsın Ali...
Güle güle büüyütün oğlunuzu....

maşallah canım size
Allah bir ömür ailenle mutluluğunuzu daim etsin
nazarlardan korusun hepimizi

teşekkür ederim canım
bende normal çok istemiştim ama artık hayırlısı neyse o diyorum
kendimi iyi hissettiğim gibi yazarım canım
bir nebze de olsa faydam olursa ne mutlu bana
Allah hepimizin yardımcısı olsun bize güç kuvvet versin ya rabbim

Ahhh canım benim yaa gözlerim doldu İnan ne kadar mutluyum ve o kadar da heyecanlıyım darısı başımıza harikasınız

maşallah cnm
allahım korusun sizi mutluluğunuz huzurunuz daim olsun inşallah
aralın alin eşin sen ve sevdiklerin artık daha büyük bir ailesiniz
resminide senide bekleriz biz yeterki iyi olun...

ya duyma kimseyi.
bu konuda bile nasıl heves kırabiliyorlar4 naasıl becerebiliyorlar anlamadımmmm.
çok güzel bi gün bak sende gün almışsın ben bebekleri gördüm
haberlerini verdim..

ayyyy canım darısı hayırlısı ile başımıza valla sabahtırdan beri nasıl teşbih çekiyorum bi yandan ağlıyorum

ağlamayıp güçlü durmaya hazmetmeye çalışıyorum ama dayanamayıp ağlıyorum sizinkide tosunmuş maşşallah dediğin gibi araldan kilolu aliniz çok öptüm cnım umarım sütle ilgili bi sıkıntı yaşamazsınız Sizde Mevlaya emanet olun

valla benm bi haftadır yürüyüş yapıyodum canım bgn kntrolde aşağı inmediğini ama açıklığım olduğunu hatta yumuşama olduğunu söyledi doktorum bende şaşırdım yürüyüş ne işe yarıyo tam çözemedik... bebiş yukarda ama rahim yumuşamış

Sabriyacimm canim allah yardimcimiz olsun... bende yarin sen gbi erkenden doguma gidiyorum stres korku heycan hepsini bi arada yasiyorum suanda

Hepinize şimdiden kolay doğumlar diliyorum... Allah yardımcınız olsun... Sağlıkla kucaklayın bebeklerinizi:)

Maşallah Eylüle:)

Ne güzel yazmışın ya
Allah mutluluğunuzu bozmasın darısı bizlerin başına inşallah

17:00 da oglum normal dogumla dunyamiza geldi. ..
3,800 kg 51 cm
4 dikisim var.. birazda agrim...
Cok pamuk bir oglum oldu..
denizcim hayırlı olsun ali bebek doğmuş çok sevindim senin adına bu gün 2de randevum vardı demet hanıma seni sordum sancıların varken rahatsız etmek istemedim slm söyledim sana:) doğum hikayenide bekliyorum inş.. darısı başımıza olsun ama benimkinin keyfi yerinde hiç doğmaya niyeti yok:)) rabbim evinize huzur ve sağlık versin inşş...

Kizlaar eylulum geldi acilmam ilerlemedi 6 saat ayni kaldi sezeryan oldum 3610 kg 51 cm dogdu boyle bi duygu yokmus.cok iyiyim ben :)

gizem eylül bebekte doğmuş sizlerede hayırlı sağlıklı mutlu ömürler diliyorum...

bu gün ne bereketli ne güzel bir gün mşl bende duygular tavan yaptı ........

ya duyma kimseyi.
bu konuda bile nasıl heves kırabiliyorlar4 naasıl becerebiliyorlar anlamadımmmm.
çok güzel bi gün bak sende gün almışsın ben bebekleri gördüm
haberlerini verdim..

iyi ki bu gün burdayım öyle sevindim ki kendimi unuttum zaten
hepside çok mutlu ettiler
biran önce yaşadıklarını okumayı istiyorum
mutlulukları tarifsiz eminim allahım şimdi onların yerinde olmayı nasıl isterdim kuzuları kucaklarında...

Deniz ve gizem ve diger dogum yapan arkadaşlar tebrik ediyorum hepinizi. Allahim ayni mutlulugu saglikla bizede yasatsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…