2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kizlaar eylulum geldi acilmam ilerlemedi 6 saat ayni kaldi sezeryan oldum 3610 kg 51 cm dogdu boyle bi duygu yokmus.cok iyiyim ben :)

Gözünaydın canım, Allah ömrünü güzel etsin, sağlıkla, huzurla, mutlulukla büyüsün inşallah
inşallah sen de çabucak toparlanırsın, genel anestezi nasıldı çok ağrın var mı?

Kızlar az önce wc gittim yine hafif kırmızılıl gelmiş bu ne ya nişan galiba şeffaf akıntı da var offf muayeneden sonra böyle bi karışıklık olacağını biliyodum heee!!!

canım tamam doğum sancısında ağrıdan duramazsın doğru demiş annen ama hep aynı seviyede olmuyor ki sancı
hafif hafif başlayıp açıklık arttıkça sancı şiddeti artıyor, iki sancı arası dinlenme süresi kısalıyor
benim açıklık 5 cm olana kadar dayanılmaz değildi sancım, sonrası fenaydı
nişan sümükümsü beyaz bir akıntının içinde hafif pembe bir kanama şeklinde olur
doğum başladıktan sonra açıklık arttıkça kanama rengi pembeden yavaş yavaş kırmızıya doğru döner
sen nişanı falan boşver sancını takip et, düzenli mi değil mi şiddeti artıyor mu bunları anlamaya çalış

ya inanamıyorum tutamadım kendimi çok duygulandım ağladım, maşallah ne kadar çok doğum olmuş. hepinize bebeklerinizle sağlıklı uzun ömürler dilerim, Allah analı babalı büyütsün inşallah.. çok mutlu oldum, inşallah bundan sonra doğacaklarda hep sağlıklı sıhhatli olsun.

ben bugün iş yerinde o kadar yoğundum ki nasıl akşam oldu anlamadım bile, birde iş yetiştirecem diye 8de çıktım.. iki hastane ve doktor belirlemiştim bugün randevu için aradım, birisi diğer şubesine gitmiş ve evimize çok uzak, diğeride yeni ayrılmış.. bu kadar mı şans olur. başka da araştırmam olmadığı için rastgele bir doktora gitmek istemedim artık bundan sonra birini belirleyip ona gitmem gerekiyor. çok stresliyim, dün gelen suyum muydu gerçekten. bebeğim hala çok hareketli çok şükür, ama yarın ilk işim bir hastaneye gitmek olacak kesinlikle.

Canım korkma o alttan muayine ettikleri için gelmiştir banada aynısı olmustu ilk gebeliğimde korkup tekrar dra gitmiştim leke geldi diye muayinede birşey çıkmadı dr alttan muayıne edince olur bu tür şeyler demişti.

doğum yapan arkadaşları geçmiş olsun allah yavrularınıza uzun omurler versin jhayırlı evlat eylesin inş.

kizlar spinal sezeryanla digum yaptim herkese oneririm .hepinize hayirli dogumlar olsun

Kızlar az önce wc gittim yine hafif kırmızılıl gelmiş bu ne ya nişan galiba şeffaf akıntı da var offf muayeneden sonra böyle bi karışıklık olacağını biliyodum heee!!!
Canım sen hazırlıklı ol her an herşey olabilir
Kizlaar eylulum geldi acilmam ilerlemedi 6 saat ayni kaldi sezeryan oldum 3610 kg 51 cm dogdu boyle bi duygu yokmus.cok iyiyim ben :)

Gizemcim ne mutlu sana beneğin kollarında hayırlısı olsun dua et bizlere

Kızlar yatın sabah saat 7.30 doğum için hastane yatışım olacak sezeryan bu ikinci çok duygusallaştım ağlama nöbetleri geçiriyorum kızım içim onsuz nasıl ayrı kalacam. Allahtan anneme emanet ettim tabi ilk önce allaha. Hepimiz gek tek doğuracağız inşallah ayrıca sezeryan olacak arkadaşlar korkmayın inanın ben ilk seEryanımda ertesi gün ayağa kalktım allahımın verdiği annelik gücü geliyor insana ağrıyı unutuyorsun sahiplenme duygun artıyor.

Canim sen bi gitsene acile falan suysa eger dogumun zor olur bak..drum 12saat kalabilir susuz dedi..git ya ben panik oldum senin yerine ya..
kizlar spinal sezeryanla digum yaptim herkese oneririm .hepinize hayirli dogumlar olsun

Hayirli olsun canim..allah anali babali buyutsun.

Kızlar hayırlı olsun.hoşgelmiş eylul ve ali bebek ve diğer minikler.maşallah bugün çok bereketli.hepsi çok sağlıklı olsun inşallah

Az önce baktım 10 dk bi kasıkmam var. Karnım taş gibi ama yalancı mı gerçek mi bilmem... Bakalım ne olcak

Canım bana açılman var ve rahmin yumuşamış bu hafta içi doğum olabilir deyince muyeneninki mi nişan mı iyice karıştı ortalık :)) benimkide kanaman olabilir dedi zaten ama az önce gelen şeffaf bir akıntı ile birlikte gelen pembelikti
Korkuyorum valla soğuk kanlı olamıyorum maalesef ama Allah seninde yardımcın olsun inş sağlıkla alırsın kucağına canm

Canım geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inş :)

dogum yapan butun arkadaslara hem gecmis olsun hem hayirli olsun darisi biz bekleyenlerin basina insallah.ya kizlar benim bi sorum olacak benim karnim deli gibi kasiniyor elimi alamiyorum valla simdilik hic catlagim ve yirtigim yok bu kasintilar yirtilmayami delalet ki :)

Gizemcim canım arkadaşım ne güzel bir duygudur kim bilir Eylülüne kavuştun canım hayırlı olsun öp kokla cennet kokusunu bizim için çok geçmiş olsun canım darısı başımıza

sadece karnınsa kaşıma çatlamayı hızlandırırsın nemlendiri sür dicem ama çatlıyacaksa hiç bişey fayda etmiyor ne yazıkki
kullandığın yağ varsa onuda sürebilirsin inşallah çatlamaz ama olursada çok takma çünkü birden bire çatlıyor ilkinde bende yaşadım bunda şimdilik yok ama özellikle bebek birden kilo alınca oluyor iyi tarafından bak bebeğin kilo almış demek

Sabriyacimm canim allah yardimcimiz olsun... bende yarin sen gbi erkenden doguma gidiyorum stres korku heycan hepsini bi arada yasiyorum suanda

17:00 da oglum normal dogumla dunyamiza geldi. ..
3,800 kg 51 cm
4 dikisim var.. birazda agrim...
Cok pamuk bir oglum oldu..

Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..

kızlar vallaha maşallah hepinize
allah bebişlerinizi sizlere bağışlasın
allah sağlıklıhuzurlu mutlu ömürler nasip etsin
darısı bizimde başımıza
fotolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz

Aynı durum bende de var canım
bugün günüm doldu yarın sabah aç karnına gidicem dr a
son kez muayene edicek biraz olsun kanala girmişse suni sancı deneriz
yoksa sezaryen dedi
benim oğluşum da 3800 dü en son büyük ihtimal yarın sezaryen olucam
hala yukarda çünkü hiç aşağı inmedi
sezaryenden korkuyordum ama doğum yapan arkadaşlar çok iyim diye yazdıkça bana da
cesaret oldu heyecandan uyuyamıyorum
bakalım yarın neler olucak
hayırlısı neyse o olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…