2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..

EYLÜL DOĞDUUUUUUUUUUUUU=)))))))

gizem genel anesteziyle sezeryan oldu. 3610 doğuşş...çok iyilerrrrr

AĞLIYORUM=(((((

Eki Görüntüle 880769

İşte bizim ilk fotografimiz:)))

3.kez yaziyorum yazdiklarim hep silindi.uzun uzun ayri ayri yazmistim ama silindi.hepinizi tebrik ediyorum. Allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin. Bir an once toparlanirsiniz canlarim aysun cok tatli cikmissiniz allah mutlulugunuzu bozmasin

Kuzummm ok dara güzelsiniz ki öyle güzel bir kare paylaşmışsın ki gözlerimin yaşı gene aktı
bugün beni durdurana aşk olsun..
Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Çok seviyorum seni tatlım..muckkkkk

son 4 yılda kurallar değişmediyse devlette sezeryan tarihi almak,
ya da sancı gelmeden normal mi sezeryan mı olacağına karar vermek yoktu
beni 42+4 olana kadar sancım olmadığı için bekletmişlerdi
sancım başlayınca da çatı muayenesi yapıldı, normal doğuma alındım

Allah yardımcısı olsun inş kolaylık versin bu kadar saat aç mı bu kızcağız yaa? Ben biraz yatanzi gülüm Allah sonumuzu hayır ede. Ağrım var sol bacağım pert...

açlık neyse de doğum süresince su bile vermiyorlar
canım bol bol dinlen çok yakında ihtiyacın olacak

Deniziin eşi yazdı
almışlar doğumhaneye...
Dualarımız eksik olmasın..Alimi de durumuz eylülümüz ve diğerleri gibi sağlıkla gelsin inşallah....

dualarım onlarla ve doğumdaki tüm anne ve bebekleriyle
Allah hepsini kolay geçitlerden geçirsin

kızlar cuma günü akşam 5 te epidural sezeryanla oğlum Ömer doğdu. 50 cm,3.600 kg :))

Maşallah Gözünaydın canım, Allah sağlık sıhhat versin ikinize de

Gozunuz aydin canim
Cok sevindim darisi basimiza insallah
EYLÜL DOĞDUUUUUUUUUUUUU=)))))))

gizem genel anesteziyle sezeryan oldu. 3610 doğuşş...çok iyilerrrrr

AĞLIYORUM=(((((
Cok sevindim ya masallah
Allah bir omur saglik huzur versin
Eki Görüntüle 880769

İşte bizim ilk fotografimiz:)))
Harikkkkkaaaaaaaaaaasiniz
Anne kiz cok guzelsiniz
Esinin mutlulugu yuzunden belli
Hep boyle mutlu olun insallah
kızlar cuma günü akşam 5 te epidural sezeryanla oğlum Ömer doğdu. 50 cm,3.600 kg :))

Gozun aydin canim
Ne mutlu darisi basimiza
Omru uzun bahti acik olsun

42+4 mu
Şoka girdim
Nasil dayandin yavrum ya
Hic kolay degil
Helal olsun

Ben çıkıyorum şimdi gizonun yanına gidiyorum
karnımda kasılma var ama ağrılı değil sert sadece.
doğum olursa medipole bana da beklerim=))

feaket trafik var 1,5 saatten öne gidemeyiz.burdan bursaya gitsem daha kısa sürer Deniz'in yanına=))

Bana da iyi yolculuklar haber veririm.foto çekersem izin alırsam koyarı eylüşün fotosunu daaaa..
oyy mis kokulu melekler.....

Merhaba yazinizi görünce cevap yazma gerekliliği hissettim cunki ilk hamileligimde 7. aydan itibaren bende mide agrisi cektim daha doğrusu cektigimi zannediyordum.Meger benim agrim safrakesesiymis.Bazi hamilelerde hormonlardan vucut tas uretebiliyormus teshisi dogum yaptiktan sonra agri sirtimada vurmaya basladi dedikten sonra koydular.hastaneye gittigimde ultrasonda baktilar safra kesemde taslar vardi ve pankreasim iltihaplanmisti.Eger yagli seyler yedikten sonra ozellikle kizartma tarzi yemekler yediginizde agriniz basliyorsa safrakesenizden de suphe edebilirsiniz cok geçmiş olsun.

ne cok dogumlar olmus ... dogum yapan tum arkadasların gozu aydın...allah analı babalı buyutmeyı nasip etsin...benim gibi 4 gozle dogum yapmayı bekleyenleride allah kurtarsin kolay dogumlar nasip etsin insallah...

bizdende selam soyle tebriklerımizi ilet

ne cok dogumlar olmus ... dogum yapan tum arkadasların gozu aydın...allah analı babalı buyutmeyı nasip etsin...benim gibi 4 gozle dogum yapmayı bekleyenleride allah kurtarsin kolay dogumlar nasip etsin insallah...

amin Yarabbim :))

42+4 mu
Şoka girdim
Nasil dayandin yavrum ya
Hic kolay degil
Helal olsun

sorma canım ya devlet hastanesinin işleri işte,
40 doldu doğuma alırlar dedim 42 ye kadar yolu var sancın olmadan bişiy yapamayız dediler,
2 günde bir nst ye girdim sancı çıkmadı,
42 hafta bitti artık alırlar dedim, bebekte sıkıntı yok az daha bekleyelim dediler,
bi de ağustos sıcağıydı 30 kiloya yakın almıştım, yardımsız oturup kalkamıyodum bile
tam isyanlardaydım 42+4 de geldi meleğim

bol bol içine çek o güzel kokusunu
inşallah izin çıkarda görürüz tombiş kuzuyu

Ali de doğmuşşşş
Sadece iyi olduklarını biliyorum.Bu bile yeter..darısı diğerlerinin hepimizin başına inşallah kızlar...

benim ağrıdan ziyade yanma boğazıma asit gelmesi gibi problem yaşıyorum hala da oluyor arada bende kullandım dr um tavsiye etti hastalar genelde çok memnun bundan diye, etkili oluyor düzenli kullandığında zararsız yani rahatlıkla kullanabilirsin

ben de gebelik diyabetini diyetle kontrol altina aldim hatta bebegin gelisimi cok ondeydi artik haftasiyla uyumlu benim de kilo almam durdu ama normal doguma engel diil bebek iri diilse ayrica durup dururken igne de yaptirma bence baska bi doktora daha gorun ben hic mantikli bulmadim doktorunun yaklasimlarini. hatta ben cok erken haftalardan beri kasilma yasadigim halde acilma olmadan igne ya da kasilma onleyici ilac yok dediler bana. o kadar masum diil o kortizonlar. yarar zarar dengesi goz onune aliniyor. umarim 38 haftayio gorursun ilacsiz ve saglikla...

allahimmmm ne guzel bebekler saglikla geliyor topic senlenmis ben araligin son annelerinden olucam ama heyecan tavan yapti haberleri okudukca.

allahim guzel saglikli hayirli omurler versin bebeklerinizle. burdaki tum hamilelere de kolay dogumlar nasip etsin

opun o guzel kokulu evlatlarinizi yerime de valla canim cekti

poffcum bak nasil da geliyor bebekler biz sona kalicaz ah cok heyecanlandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…