2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
EYLÜL DOĞDUUUUUUUUUUUUU=)))))))

gizem genel anesteziyle sezeryan oldu. 3610 doğuşş...çok iyilerrrrr

AĞLIYORUM=(((((

Hehe hadi gözü aydın... Dayamadı sancılara genel anestezi oldu belki de.. Kilosu usg sinden çok da farklı değil heralde Eylülün...
Allah sağlıklı mutlu bir ömür versin inşallah:nazar:

$20131202_104737_Birol Sk_1.jpg

İşte bizim ilk fotografimiz:)))

Kızlar doğumdan çıktım:-)
İlk işim size yazmak oldu 2700 doğdu küçücük oğlum üstelik saçlı:-)kızım kel doğmuştu bu babasına benziyor:-)esmer.biraz ağrım var oda geçer inşallah babası şuan ezan okuyo kulağına:-)
Gözün aydın canım maşşallah rabbim bize nasip etsin yarın ben gidiyorum neolur dua edin

AĞLIYORUM=(((((

Ahhhh gizemmm geldi eylülün. Canın cennet kokun geldi maşşallah sana ve kızına artık yanlızlıktan sıkılmayacağın canın geldi arkadaşım Ne mutlu sana Birde denizin hayırlı haberi gelse rahatlıcam

devlet hastanesi cnm...nst ücreti alma durumu yok :KK34:

:44: devlet hastanesiyse sen 40 hafta dolana kadar da bekleyebilirsin
40 hafta öncesinde sancın olmazsa almazlar doğuma

Merhaba canım:)

aslında gebelik diyabetiyle normal-sezeryan doğum yapmanın çok alakası olduğunu sanmıyorum ama bebeğin kilosu haftalar geçtikçe daha da artıyor ve normal doğumu tehlikeye atıyorsa herhalde o zaman sezeryan tercih ediliyor. yoksa ben başka bir doktora gitsem belki de çatı kontrolleri ve diğer kontrolleri yaptıktan sonra normal doğurabileceğimi söyleyecekti. tamamen doktorumun şahsi fikri olabilir.

akciğer geliştirici iğne de, demek ki erken haftalarda sancısı olan tüm anne adaylarına yapılan bir uygulama, o zaman korkmak anlamsız, sonuçta bebeğin doğduktan sonra küvözde kalmaması için yapılan bir uygulamaymış.

canım senin de inşallah Allah gönlüne göre verir, hepinizin hayırlı haberlerini bekliyoruz.

gebelik diyabeti normal doğuma engel değil canım, bebeğin 4 kiloyu geçerse o zaman engel olabilir
ilk hamileliğimde bende de gebelik şekeri vardı ama bebeğimin kilosu çok değildi ve normal yapmıştım

AĞLIYORUM=(((((

:KK16: hoşgelmiş sefa gelmiş tombul kuzu, ikisine de sağlık versin Rabbim, darısı başımıza
deniz naptı acaba :44:

İlk işim size yazmak oldu 2700 doğdu küçücük oğlum üstelik saçlı:-)kızım kel doğmuştu bu babasına benziyor:-)esmer.biraz ağrım var oda geçer inşallah babası şuan ezan okuyo kulağına:-)
Çok duygusal bi sahne geçmiş olsun canım:)
o nasıl oluyo tuğba yaaa
bakıyo sonr unutuyo tekrar mı bakıyo kafası kıyak mı dr unun=)))
artı açıklığı nasıl unutuyor
kanamanı nasıl görmüyooo
telaş yapma telaş yapacak ne var ki....
ayy panik bacılar kesildiniz başıma.doğmasın mı yani yeğenlerimmmmm=))))
telaşe abideleri siziiii=)))
Yok kız muayene etmişti geçen hafta az daha çabala doğuracaksın demişti bende sormamıştım o ne demek diye bgn gittiğimde dedim böle böle dediniz oda htırlamadım bi daha bakalım dedi baktı bebek aşağıda değil ama doğumun yakın 2-3cm açıklığın var rahmindede yumuşama ve dedi şok oldum geçen sefer yoktu demekki şimdi var. Eve geldim çamaşırımda kırmızılıl var. Kız korkuyorum napıyım bu sefer daha çok canım yandı
hadi gözünaydın canım birkaç güne kalmaz bence doğumun, kanamanı sancını takip et
ilk doğumda, benim çatı muayenemde de eldivende kan görmüştüm bir parmak açıklık var demişti ertesi akşam doğum yaptım
Hayırlısı olsun dua edin bana çok korkuyorum ağlamak istiyorum yaaa benden hbr alamazsanız bol bol dua edin lütfen :)

AĞLIYORUM=(((((
AA gerçekten mi? Allah analı babalı büyütsün inş ii dileklerimi ilet lütfen Anıl'ım neden sezeryan olmuş çok mu sancısı varmış kız?

Deniz ne yaptı Ali bey teşrif ettiler mi? :))) ağlama Anıl'ım Nolurrr ya bende ağlıcam şimdi zatn dünden razıyım

Bu arada belimden kasığıma vuran bi adet sancım var ayvayı yedim aha!

Eki Görüntüle 880769

İşte bizim ilk fotografimiz:)))

:nazar: maşallah canım, Duru da sen de çok güzelsiniz

Gözün aydın canım maşşallah rabbim bize nasip etsin yarın ben gidiyorum neolur dua edin

Ahhhh gizemmm geldi eylülün. Canın cennet kokun geldi maşşallah sana ve kızına artık yanlızlıktan sıkılmayacağın canın geldi arkadaşım Ne mutlu sana Birde denizin hayırlı haberi gelse rahatlıcam

Çok duygusal bi sahne geçmiş olsun canım:)

Yok kız muayene etmişti geçen hafta az daha çabala doğuracaksın demişti bende sormamıştım o ne demek diye bgn gittiğimde dedim böle böle dediniz oda htırlamadım bi daha bakalım dedi baktı bebek aşağıda değil ama doğumun yakın 2-3cm açıklığın var rahmindede yumuşama ve dedi şok oldum geçen sefer yoktu demekki şimdi var. Eve geldim çamaşırımda kırmızılıl var. Kız korkuyorum napıyım bu sefer daha çok canım yandı

Hayırlısı olsun dua edin bana çok korkuyorum ağlamak istiyorum yaaa benden hbr alamazsanız bol bol dua edin lütfen :)

AA gerçekten mi? Allah analı babalı büyütsün inş ii dileklerimi ilet lütfen Anıl'ım neden sezeryan olmuş çok mu sancısı varmış kız?

Deniz ne yaptı Ali bey teşrif ettiler mi? :))) ağlama Anıl'ım Nolurrr ya bende ağlıcam şimdi zatn dünden razıyım

Bu arada belimden kasığıma vuran bi adet sancım var ayvayı yedim aha!

dualarım sizinle inşallah ağrısı, acısı az doğumlar yaşarsınız :KK19:

tuğbacım yarına kalmadan sen de alıcaksın kucağına bebişini sanırım :KK16:

Canım arkdşım gözün aydın
bugün çok güzel bir gün.Allah analı babalı büyüsün.Sonsuz şükür
hepinize 41 kere maşallah...Denizin de açılması 8 cm yürüyüş yapyor doğum kanalına girmsini bekliyor....
İnşallah ondan ve diğerlerinden de güzel haberler alırız.ALLAHIM sen duy bizi....

Allah yardımcısı olsun inş kolaylık versin bu kadar saat aç mı bu kızcağız yaa? Ben biraz yatanzi gülüm Allah sonumuzu hayır ede. Ağrım var sol bacağım pert...

Canım yavrun hayırlı olsun :) çok geçmiş olsun uygun bir zamanda doğum hikayeni bekleriz :)

Deniziin eşi yazdı
almışlar doğumhaneye...
Dualarımız eksik olmasın..Alimi de durumuz eylülümüz ve diğerleri gibi sağlıkla gelsin inşallah....

Mide ağrısında ölücem ya... Gastrit problemm vardı hamilelik öncesi şu iki gündür pik yaptı artık dayanamıyorum:KK43: sırtıma vuruyor ağrıdan ne yapacağımı aşırdım duvarları yumrukluyorum nerdeyse.... Doktorum pulcet içebilirsin dedi kullanan var mı hamilelikte? Ya da benzer durum yaşayanlar?:KK43:

Mide ağrısında ölücem ya... Gastrit problemm vardı hamilelik öncesi şu iki gündür pik yaptı artık dayanamıyorum:KK43: sırtıma vuruyor ağrıdan ne yapacağımı aşırdım duvarları yumrukluyorum nerdeyse.... Doktorum pulcet içebilirsin dedi kullanan var mı hamilelikte? Ya da benzer durum yaşayanlar?:KK43:
fıstığım ben 1 aydır kullanıyorum dr umda kullanmış 6 ay boyunca...çok kkötüydüm ağlıyordum hiç birşeyim kamadı
MTA da kullanıyordu dr un kullan diyorsa kullan
çok rahat edeceksin emin ol.yanma bitti.kusma bitti.bu zamana kadar niye kullanmadım diye kendime çok kızdım....

kızlar cuma günü akşam 5 te epidural sezeryanla oğlum Ömer doğdu. 50 cm,3.600 kg :))

Allah bağışlasın güle güle büyütmek nasip etsin cnm.
darısı geride kalan bizlere nasip olsun...
Benimde oğlumun göbek adı ömer olacak inşallah..isimleriyle yaşasınlar

fıstığım ben 1 aydır kullanıyorum dr umda kullanmış 6 ay boyunca...çok kkötüydüm ağlıyordum hiç birşeyim kamadı
MTA da kullanıyordu dr un kullan diyorsa kullan
çok rahat edeceksin emin ol.yanma bitti.kusma bitti.bu zamana kadar niye kullanmadım diye kendime çok kızdım....

Benim yanma değil çok şiddetli ağrı inşallah bana da iyi gelir dayanamıyorum artık:KK43:

X