2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
aaaayyyy aralık ayına baaaak.. maşşallah maşallah, papatyanın alıntılarından okudum hepsini çok mutlu oldum ağzım kulaklarımda.. Doğum yapan herkesi kutluyorum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.. Kızlar doğuma giderken bizler içinde dua edin zaman yaklaştıkça hem korku hem heyecan bastı beni..

dün akşam 11 gibi ayaktaydım birden bi su aktı bacaklarımın arasından, iç çamaşırım ve pijamam ıslandı, toplamda yarım fincan kadardır sanırım, çamaşırımı kokladım hiç bir koku yok. eşime söylüyorum altına kaçırmışsındır dedi.. kesinlikle kaçırmadığıma eminim hem tam ordan geldi ılık bir su.. hiç sancı falanda yoktu, bebeğimin hareketleride normal. bugünde hareketli hatta. arada olur mu acaba böyle bişey. hiç sancım falanda yok. neydiki o su?

ayyy suyun gelmiiişşş...ben kendimi senle bir tutuyodum senin bebiş gelmeden benimki gelmez kafasındaydım e sen de bugün yarın doğurcan bizde hala ne bi nişan ne bi su ara ara düzensiz sancı ve kasık ağrısınan başka bişey yok :KK43:

aaaayyyy aralık ayına baaaak.. maşşallah maşallah, papatyanın alıntılarından okudum hepsini çok mutlu oldum ağzım kulaklarımda.. Doğum yapan herkesi kutluyorum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.. Kızlar doğuma giderken bizler içinde dua edin zaman yaklaştıkça hem korku hem heyecan bastı beni..

dün akşam 11 gibi ayaktaydım birden bi su aktı bacaklarımın arasından, iç çamaşırım ve pijamam ıslandı, toplamda yarım fincan kadardır sanırım, çamaşırımı kokladım hiç bir koku yok. eşime söylüyorum altına kaçırmışsındır dedi.. kesinlikle kaçırmadığıma eminim hem tam ordan geldi ılık bir su.. hiç sancı falanda yoktu, bebeğimin hareketleride normal. bugünde hareketli hatta. arada olur mu acaba böyle bişey. hiç sancım falanda yok. neydiki o su?

eee canım sen gitsene bir dra..suyun gelmiş işte..gelememişsede emin olmak için git mutlaka...

Kızlar lavman yapıldı hala bekliyorum:-)

Sonda takıp alacaklar beklemek uykumu getirdi uyuyacam az kaldı:-)

oh az kaldı canım dayan...allah kurtarsın...

Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..

ayyy çok şaşırdım aysun yaa aklıma gelmişti yarın bende oralarda olucam aysun doğurursa görürüm diye doğurdun bileee maşallah darısı başımızaa, tüm doğuran arkadaşlar gözünüz aydınn

Canım bence sen derhal git doktora çalışıyorum diyorsun bir de hala:) en azından için rahatlasın ama su önemli...

Ayy kızlar cok heyecanlıı inanmyorum bu ne patlamadır :) bende doğurmak istyorum yaaa bananee :))

Bugün kontrolde düzenli sancım çıktı. Doktor açıklık kontrolü yaptı, açıklık çıkmayınca eve gönderdi ama ben tırstım, telaşlandım bir anda:)) neredeyse bugünkü doğum rüzgarına kapılıyordum:))))
Muayenede de çok kastım kendimi telaşlanınca. Bir de belim tutuldu, şu an yürüyemiyorum bile. Normal doğum benim için hayalmiş:KK43:

canım çocuk sususz kalmasın tamam hareketleri normal ama niye aklında kalsın ki
sonradan üzülmeyesin bende git dr a suyuna baksın
ben olsam beklemezdim.telaş ettirmek istemem ama git derimm....
Kızlardan haber yok mu yaa:)
var var
deniz 4 cm açıldı epiyi taktılar prenses gibi şidmi çok mutlu maşallah
ama aynısını gizem için diyemşcem açıklığı henüz 2 cm.takamıyorlar epiyi haliyle.dayanamıyorum diyo=(sezeryan istiyorum diyo
konuşamadı kapattı
dua edelim kızlar.hepsine.tüm doğum yappıyo ve yapacak arkadaşlara=(((

İnanmiyorum :) ne aralikmis arkadass
Doguma gidenlerin Allah yardimcisi olsun aranizda olmayi cok isterdim insallah kolay dogumlar olur

Benimde carsamba son mecbur dogurucam 41. Hafta doluyor nstde sancilarim var acilmam henuz 1 cm ama nisan ve su yok ortada doktor suni sanciyi deneyebiliriz dedi acilma olmazsa sezeryan yapriz bana akil verin ne yapayim :KK43: doktor acilma olsa kolay bir dogum yapicagimi soyluyor.. Bi secim yapmam gerek cok zor

Bugün kontrolde düzenli sancım çıktı. Doktor açıklık kontrolü yaptı, açıklık çıkmayınca eve gönderdi ama ben tırstım, telaşlandım bir anda:)) neredeyse bugünkü doğum rüzgarına kapılıyordum:))))
Muayenede de çok kastım kendimi telaşlanınca. Bir de belim tutuldu, şu an yürüyemiyorum bile. Normal doğum benim için hayalmiş:KK43:
ağrı eşiği yüksek arkadaşım benimmm
bende sana çekeydim keşkemmm...
hakında hayırlısı neyse o olsun zaten normal doğum seni daha fena yapardı ıkınırken falan...
alttan muayenede kesin bende kitlerim kendimi kadın bi halta bakamaz=))
bakalım sıra kimdeeeeeeee

İnanmiyorum :) ne aralikmis arkadass
Doguma gidenlerin Allah yardimcisi olsun aranizda olmayi cok isterdim insallah kolay dogumlar olur

Benimde carsamba son mecbur dogurucam 41. Hafta doluyor nstde sancilarim var acilmam henuz 1 cm ama nisan ve su yok ortada doktor suni sanciyi deneyebiliriz dedi acilma olmazsa sezeryan yapriz bana akil verin ne yapayim :KK43: doktor acilma olsa kolay bir dogum yapicagimi soyluyor.. Bi secim yapmam gerek cok zor
cnm sen yürüyüş spor flan yapıyo musun hareketli misin?
erkek mi bebeğin erkek geç doğar diyorlar
bende de belirti yok da yürüyüş iyi gelişr doğuma hazırlar diyorlar ondan sorayım dedim
yoksa yürüdün ona rağmen mi tık yokkk

ayy ne güzel doğuran doğurana :) 2 aralıkta döküldü bizim bebekler, inşAllah hepsi sağsalim doğarlar, çok dua ediyorum hepinizee..

bende doktordan geldim NST de 20 den yukarı sancı yok :KK43:( ben doğuramicam galiba, kalp atışları elhamdulillah iyi olduğu için beklemeye devam dedi doktor ve yürüyüşe de.. bu soğukta da yürüyüp hasta olucam diye korkuyorum..

kendime hiç yakıştırmıyorum ama doğurmak için çoooook sabırsızlanıyorum ben ya, vakti var halbuki :/

:nazar::nazar::nazar:

aralık ayı ne uğurluymuş daha ilk hft bitmeden bütün topik nerdeyse bebişlerine kavuştu.ben de heyecanla bekliyorum,sizleri okudukça daha da heyecanım artıyor,allah bebeklerinizi sağlıkla ,anneli babalı büyütmeyi nasip etsin.çook duygulandım...

ayyy kızlar aklım sizde kaldı bebeğimi uyuttukça girebiliyorum naptılar dye çok dua ediyorum sizlere hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah....

cnm sen yürüyüş spor flan yapıyo musun hareketli misin?
erkek mi bebeğin erkek geç doğar diyorlar
bende de belirti yok da yürüyüş iyi gelişr doğuma hazırlar diyorlar ondan sorayım dedim
yoksa yürüdün ona rağmen mi tık yokkk

Canim ben 64 kiloyum hantallasmadim cok hareketliyim, doktor bile yuruyusle dogum olsaydi en cabuk sen dogurdun diyo, inanilmaz cok yuruyorum bu aksam yine yurucem son 2 gun iyi degerlendirmem gerek, buarada bebiste erkek

var var
deniz 4 cm açıldı epiyi taktılar prenses gibi şidmi çok mutlu maşallah
ama aynısını gizem için diyemşcem açıklığı henüz 2 cm.takamıyorlar epiyi haliyle.dayanamıyorum diyo=(sezeryan istiyorum diyo
konuşamadı kapattı
dua edelim kızlar.hepsine.tüm doğum yappıyo ve yapacak arkadaşlara=(((

Deniz yırttı sayılır hadi bakalım kolaylıkla tamamlasın inşallah...
Gizemin de Allah yardımcısı olsun yaa... Ne kadar sancısı varki sezeryan istiyorum demiş Allah tez zamanda acılarını dindirsn ne diyim... Off gerildim valla ben de... Nolucaz acaba?:44:

Allah herkesin yardımcısı olsun...

ayyyy kızlaar dualarım sizinle allah biir nefeste kurtarsın hepinizi bebişlerimiz sağlıkla gelsinleerr :KK9::KK9::KK9:

Ab be arkadaşım yazını okurken ağla ağla harap oldum benimde 31 aylık 2.5 yaşjnda kızım var hiç ayrılmadım onun nefesi olmadan uyumadım şimdi onu düşünüyorum nasıl bir histir nasıl bit duygudur bu annelik evlat aşkı da ayrı kızım sürekli karnımı öpüp kardeş diyor ama ben canımı evde bırakıp diğer canımı almaya nasıl gidecem sabır allahım sabırrrr
aaaay sende yarın gidiyorsun değilmi canım? yazdığını okuyunca çok duygulandım:KK43: insallah bebeğine sağlıkla kavuşursun hayırlısıyla da, kızlarından birdaha hiç ayrılmazsın. bende diğer tedaviye kısmetse seneye başlamak istiyorum ama yazdıklarını okuyunca biraz daha mı geciktirsem diye düşündüm

X