2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
bencede canım yaparsın.ölçümden ölçüme farkediyo dar ölçmüştür karnını başını falan o yüzden az çıkmıştır korkma.3400 çok iyi sonuçta.ben ne halt etcem bilmiyorum:26:

seninle kilomuz aynı gidiyordu ben geriye düştüm o sebeple normale yakınlaştım, ama senin gibi devam etseydim normal asla düşünmezdim

Bveiss canım gozun aydınn mas size tosuncugunla emişiyodunuzdur ne gusel. Kızlarrrr bende yarın sabahhh erkenden gırıorum doğumaa hafif tırsakk halde.duanızı esirgemyinnn

canım hayırlı doğumlar, sağlıkla kucağına alır, huzur içinde büyütürsün inşallah yavrunu

seninle kilomuz aynı gidiyordu ben geriye düştüm o sebeple normale yakınlaştım, ama senin gibi devam etseydim normal asla düşünmezdim

ben geriye düştüğünü sanmıyorum canım karındaki bebeğin kilosu geri gidemez sonuçta mantıksal olarak,ölçümde bi problem var bence bidahaki kontrolde eminim önceki usg kilosundan fazla çıkıcaktır.
benim cuma günü 3670 dedi doktor,çarşamba bidaha bakıcaz ve kararımı vericem perşembe sezeryan olabilirim yani.38+4-38+5 te alıyomuş sezeryanları çünkü:26:

usg'de 3670-3700 civarı çıkan bebek sezeryan olursam ve kilosu 3200-3300 çıkarsa çok üzülürüm ama tek tereddütüm bu:26:

Bveiss canım gozun aydınn mas size tosuncugunla emişiyodunuzdur ne gusel. Kızlarrrr bende yarın sabahhh erkenden gırıorum doğumaa hafif tırsakk halde.duanızı esirgemyinnn

canım sanada hayırlı doğumlar diliyorum inş çok kolay bir doğum yaparsın....

tuba oraya bakmıyo ya zaten..az çıktıysa bişey olmazz...
.

daha kısadır tubişim ya doktor çatını ölçüçek kıllarını değilll ayıp olmaz miniciktir daha

ay saolun kızlar bende yapmamak için bahane aryıodum zaten

kız çatı muayenemi geçen hafta oldum ya ben? bu hafta yapmaz herhalde... öyle düşünüyorum yani

bakalım bebişimiz kaç kilo oldu çok merak ediyorum bende

nst'de sancı çıkarsa bakar açılma varmı diye :))
ben nst'ye giricem çarşamba sancı çıkarsa bakıcak tekrar artık adı çatı değil açıklık muayenesi bebişim

sezeryan olacaksam yine de çatım ölçülür mü benim ?
kafam karıştı, bu zamana ölçülmeli miydi aceba

sezaryende catı muayesine gerek kalmaz..

Eki Görüntüle 879797 kızlar çikolata kutusu yapıcam nasıl olmuş sizce çok mu basit ben yaptım ama pek hoşumada gitmedi

canım niye öyle diyosun el emeğin o senin..
bütün hazır şeylerden iyidir kendi yaptığın..

heyy maşşalahhh paşayaaaaaaaaa....

canım benım yaptı..geçen haftada bu haftada ..açılma artmışmı bakıyım dedi ama bilemiyorum tabi..ben 30. haftadan beri 5. kez yaptırdım

Canım Allah yardımcın olsun..
Dualarım seninle, hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah yavrunu..
Bizler içinde dua et olur mu?
Allah'a emanet ol.. Öpüyorum çok...

Okurken bile sinirim biraz hafifledi
Sagolasın.zaten şimdiye kadar hep alttan aldım son gün patladım
Neyse sabah doğum var bunu düşünüp dahada rahatlayayım

Canım senin de Allah yardımcın olsun... Hayırlısıyla kavuşursun inşallah bebişine...

oyy maşallah rüzgar bebeğe..
Hayırlı uğurlu olsun canım..
Allah analı babalı büyütsün inşallah :))

evet canım 100 lerde 3 tane sancı çıktı 1 cm açılma ve rahim ağzında yumuşama varmış

:44::44: 100de 3 sancı mı....kız gizo eylül geliyo yani...bende de 1cm açılma yumşama var epeydir ama 100lerde sancı çok değil mi kız...sana msj yazdım bu sırada..

Yarin topigin yarisi hastanede kontrolde
Bi kismi nst de
Bi kismi da dogumda
Haha evde oturan yok

Kizlar bende bugun degisik bi agri aanki karnim agriomus gibi kasiklarim degil de tuvaletim varmis gibi ilk hamileligim bunlar sanci belirtisi mi??

:44::44: 100de 3 sancı mı....kız gizo eylül geliyo yani...bende de 1cm açılma yumşama var epeydir ama 100lerde sancı çok değil mi kız...sana msj yazdım bu sırada..

telefondan giriyorum canikom bakarım leptop'a geçince sarjda şuann
sancı çıktı işte ama gelen giden yok :/
38+0 yarın ve çarşambaya kadar gelmezse perşembe cuma sezercik yolları gözüküyo.şişko çünkü

nst'de sancı çıkarsa bakar açılma varmı diye :))
ben nst'ye giricem çarşamba sancı çıkarsa bakıcak tekrar artık adı çatı değil açıklık muayenesi bebişim

offff offff hadi yaaa! sanmıyorum ama bellide olmaz ne olacağı... hevet biz artık o evrede sayılırız açıklık muayenesi olarak yani

benimde akıntım çok olmaya başladı bende bu akıntı rahmi yumuşatmaya yariyooo

canım benım yaptı..geçen haftada bu haftada ..açılma artmışmı bakıyım dedi ama bilemiyorum tabi..ben 30. haftadan beri 5. kez yaptırdım

anam seninkide aç kapa artemaya benzemiş anam

bende geçen sefer açıklığın var fln dememişti bebişinde yukarıda demişti ama şimdi ne olur bilmem bence göbüşüm hala yukarda sanki karnımda basketbol topu var gibi

ama kasılmalarım çoğaldı kızlar bilhassa akşam saatlerinde çok artıyor ama hiç dk tutmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…