2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
:

Bence yapma tenizde tubişim yaaa
Daha sonra yaparsın
Onlar bakmıyor bile oraya bide uzamamış ki

Ayy deniz geçen hafta yaptım gittim yarım cm bile olmamış gibi geldi bana eşimde gerek yok dedi. Bende Allah korusun acil bişi olur fln diye temiz gitsem diyordum ama ayıp olmicaksa yapmayım çok zorlanıyorum çünkü
Bgn annemlerde geldi çok yoruldum çünkü ayak üstü kaldım hiç yapcak enerjim yok

Sende yarın büyük gün inş Allah yardımcın olsun denizim inş dualardasın bizi hbrsiz bırakma kız :)) bak senle benim tarihlermiz çok yakın o yüzden bende çok özelsinnnnn :* :)))

tamamm canım bakmıştım şöyle bi zelalperd'le seatleon'u görüp ekledim senide ekliyorummm

Seatleon sezeryan mı gizoo
O zmn ben 31. Olucam Allah kısmet ederse
Ama şimdi yazma beni heyecan yaparım :26:

ay ekledim bebeğim siliyimmi sabah yazarım istersen?

daha kısadır tubişim ya doktor çatını ölçüçek kıllarını değilll ayıp olmaz miniciktir daha

sezeryan olacaksam yine de çatım ölçülür mü benim ?
kafam karıştı, bu zamana ölçülmeli miydi aceba

ne yaptın cnm? doğurdun mu yoksa, rahatsız etmemek için cepten yazmıyorum, merak ettim, detayları yaz, çok heycanlanıyorum her saniye, neler olacak acaba doktorumuzun tutumunu da çok merak ediyorum o ayrı çok ağrım var

Waaoow çok fark etmiş canım yaa iyikide normal doğum olmamış zorlardı seni..
Çook sevindim kuzucum Allah analı babalı büyütsün,hayırlı bir evlat olsun inşallah..
Detayları bekliyorum,sen yazana kadar doğurmazsam tabi

..Denizzz ne diyeyim sana bilmem ki
Sezeryan olmanı hiç istemiyorum ama bir yerde mecbur
Kalabilirsin bebeğin kilolu çünkü,bekle desem belki daha kilo alıcak
Hakkında hayırlısı neyse o olsun bacım,seviyorum seni

Ay ne guzel darisi basimiza canim
Cok sagol canim opuyorum
Tansiyon nSil canim
Bol su ic
Bol proteinli beslen bunlarin faydasi olur
Gunun azalmis fazla bekletmezler hic korkma

Anammm sende mi
Hadi bir avazda canim
Guzel haberlerini bekliyoruz

Karnımda bir gurultu var,gaz desem değil,açlık hiç değil ne olduğunu çözemedim bir türlü :44:

Son düzenleme:

ALLAH kurtarsın bacım. şimdiden tebrik ederim. fazlada zorlama normal doğumu olmuosa da sezeryana gir yıpratma kendini....

bebegin haırlı olsun mşl size rabbim analı babalı büütsün sizede hayırlı evlat olsun inş...

denizcim yarın heyecanlı gün inş doğumun çok kolay geçer yarın bende hastanedeyim öğleden sonra randevum var doğum yapmış olursan seni ziyaret etmek isterim minik aliyi görmek isterim inşş..

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-enleri/670907-2013-yili-yilin-anneleri.html

kızlar burda anneler yarısıyor benim adımı da yazmıslar sağolsunlar
oy vermek isteyen olursa bakabilir

oy verdim canımmm.....

canım ayetel kursi okudum bndeeeeeee

maşallahh hayırlı olsunn bveis, Allah sağlıklı hayırlı ömürler versin bebişe, darısı başımıza inş... sezeryan tecrübelerini aktar bize ben de büyük ihtimal sezeryan olacak biri olarak ihtiyacım var :18: Allah yarın doğuracak arkadaşlara da yardım etsin bi avazda doğuruverin inş, dualarım sizinle ..

aaaa
deniz yarın gidiyormusun şimdi doğumaa... hadi bakalım inşlallah kolaylıkla doğurursun..

zelalpr yarın için sana da kolaylıklar diliyorum...

amin canım, inşallah rahat ve istediğin gibi bir doğum yaşar, sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

Ay ne guzel darisi basimiza canim

Cok sagol canim opuyorum

Tansiyon nSil canim
Bol su ic
Bol proteinli beslen bunlarin faydasi olur
Gunun azalmis fazla bekletmezler hic korkma

Tansiyonum şimdiye kadar hep 9-5 falandı 1-2 haftadır 12-8 civarı çıkıyor
Nerdeyse hiç bişiy yiyemiyorum canım, az birşey yesem midem bulanıyor
3 lt su iç dedi, suyu görünce bile içim kalkıyor,
zorla 1-1,5 lt içiyorum bu seferde tuvaletten çıkamıyorum mesanem sürekli dolu

o da bir ayrı konu cnm, son kontrolde kilosunu az söyledi doktor bir öncekine göre en son 3400 oldu :s böyle giderse normal yapabilirim aslında :s

bencede canım yaparsın.ölçümden ölçüme farkediyo dar ölçmüştür karnını başını falan o yüzden az çıkmıştır korkma.3400 çok iyi sonuçta.ben ne halt etcem bilmiyorum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…