2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
offff offff hadi yaaa! sanmıyorum ama bellide olmaz ne olacağı... hevet biz artık o evrede sayılırız açıklık muayenesi olarak yani:KK25:

benimde akıntım çok olmaya başladı bende bu akıntı rahmi yumuşatmaya yariyooo:KK53::KK53:

anam seninkide aç kapa artemaya benzemiş anam:KK53::KK53::KK9:

bende geçen sefer açıklığın var fln dememişti bebişinde yukarıda demişti ama şimdi ne olur bilmem bence göbüşüm hala yukarda sanki karnımda basketbol topu var gibi :KK9::KK9:

ama kasılmalarım çoğaldı kızlar bilhassa akşam saatlerinde çok artıyor ama hiç dk tutmuyorum:KK53::KK53:

ay o akıntı yüzünden popom klozetle bütünleşti bişey geldi sanıp koşuyorum kesilmiş yoğurt gibimi desem tövbe yarabbim çarpılcam gece gece bi garip bişeler geliyo sürekli :KK37:

bide benimde kasılmalar bel ağrılarım akşam başlıyo ne alaka aceba:44:

offff offff hadi yaaa! sanmıyorum ama bellide olmaz ne olacağı... hevet biz artık o evrede sayılırız açıklık muayenesi olarak yani:KK25:

benimde akıntım çok olmaya başladı bende bu akıntı rahmi yumuşatmaya yariyooo:KK53::KK53:

anam seninkide aç kapa artemaya benzemiş anam:KK53::KK53::KK9:

bende geçen sefer açıklığın var fln dememişti bebişinde yukarıda demişti ama şimdi ne olur bilmem bence göbüşüm hala yukarda sanki karnımda basketbol topu var gibi :KK9::KK9:

ama kasılmalarım çoğaldı kızlar bilhassa akşam saatlerinde çok artıyor ama hiç dk tutmuyorum:KK53::KK53:

aynen öle tuba ya..artık hangı drun eli daha hafifti diye kıyaslama falan yapıyorum..birde benım geçen hafta tuşeden sonra hafif kanlı akıntım oldu..o günden beri de sarı sarı durmadan geliyo..ama geçen haftadan beri açılmamda bir değişiklik yok..1cm hala :)

ay o akıntı yüzünden popom klozetle bütünleşti bişey geldi sanıp koşuyorum kesilmiş yoğurt gibimi desem tövbe yarabbim çarpılcam gece gece bi garip bişeler geliyo sürekli :KK37:

bide benimde kasılmalar bel ağrılarım akşam başlıyo ne alaka aceba:44:

bende temizliyorum temizliyorum bi türlü kurumuyo kukum nerdeyse :KK9::KK9::KK9:

damarlar akşamları genişliyormuş galiba ondan olabilir:26:

usg'de 3670-3700 civarı çıkan bebek sezeryan olursam ve kilosu 3200-3300 çıkarsa çok üzülürüm ama tek tereddütüm bu:26:

O yüzden once normali dene..!
Birde kadın ölçersen bak geniş tutmasın artıları
Cok farkediyor
Korkma benide acı cekebilirsin kî
Ztn anlaşılır açılma olmazsa fln girersinsezeryane

O yüzden once normali dene..!
Birde kadın ölçersen bak geniş tutmasın artıları
Cok farkediyor
Korkma benide acı cekebilirsin kî
Ztn anlaşılır açılma olmazsa fln girersinsezeryane

dar ölçüyorum ona rağmen kilosu bu çıkıyo dedi kadın denizim:26:
çarşambaya hala doğurmazsam kiloda artmış olursa napiyim gün alıyımmı sen doğurmadan bana fikir ver sonra seni çok rahatsız etmiyim diye arayamam çünkü zırt pırt:26:

usg'de 3670-3700 civarı çıkan bebek sezeryan olursam ve kilosu 3200-3300 çıkarsa çok üzülürüm ama tek tereddütüm bu:26:

Gizemcigim ben dogurmadan once usg de dr 3400 demisti dogurcagim hafta ayrintili usg de 3020 gr dedi ama bebegim 2630 dogdu. Genelde herkesin soylenenden yuksek cikiyor ama benimkinin kilosu dusuk cikti. Ayrintilida bakilan usg de + - 400 gr fark ediyor.

aynen öle tuba ya..artık hangı drun eli daha hafifti diye kıyaslama falan yapıyorum..birde benım geçen hafta tuşeden sonra hafif kanlı akıntım oldu..o günden beri de sarı sarı durmadan geliyo..ama geçen haftadan beri açılmamda bir değişiklik yok..1cm hala :)
:) hayırlısı olsun canım ya benim kanlı akıntım olmadı hiç niden aceba?:) bakalım yaşayarak öğrenicez galiba ki :))

daha ne kadar genişlicek şişiyo bu çocuk burda, son 3 güünn:KK14:

Kız bütün ağrılar sancılar hep gece ortaya çıkıyor zaten o insanın yaratılışı ile ilgili galibA:)) bencede normali dene denize katılıyorum :)) ayyy hakkımızda hayırlısı gizooo :)) benim 10 günüm kalmış abbovvvvvv!

telefondan giriyorum canikom bakarım leptop'a geçince sarjda şuann :KK54:
sancı çıktı işte ama gelen giden yok :/
38+0 yarın ve çarşambaya kadar gelmezse perşembe cuma sezercik yolları gözüküyo.şişko çünkü:KK37:

Bnmki de şişko gizem
Hemde erkek. Kesinkes 3.800 den aşağı değildr
Ben napcam bakalım :26:

Gizemcigim ben dogurmadan once usg de dr 3400 demisti dogurcagim hafta ayrintili usg de 3020 gr dedi ama bebegim 2630 dogdu. Genelde herkesin soylenenden yuksek cikiyor ama benimkinin kilosu dusuk cikti. Ayrintilida bakilan usg de + - 400 gr fark ediyor.

çok farketmiş canım yaa :44:

:) hayırlısı olsun canım ya benim kanlı akıntım olmadı hiç niden aceba?:) bakalım yaşayarak öğrenicez galiba ki :))

Kız bütün ağrılar sancılar hep gece ortaya çıkıyor zaten o insanın yaratılışı ile ilgili galibA:)) bencede normali dene denize katılıyorum :)) ayyy hakkımızda hayırlısı gizooo :)) benim 10 günüm kalmış abbovvvvvv!

15 gün daha beklediğimi düşünsene kaç kilo olur zaten doğuramamkiii normal:26:
ay beynimin içinde filler tepiniyp düşünmekten ooofffffff:KK14:

dar ölçüyorum ona rağmen kilosu bu çıkıyo dedi kadın denizim:26:
çarşambaya hala doğurmazsam kiloda artmış olursa napiyim gün alıyımmı sen doğurmadan bana fikir ver sonra seni çok rahatsız etmiyim diye arayamam çünkü zırt pırt:26:

Sacmalamaaaaa
Tabiki ara delüüüü
Bence önce normali dene
Sezeryan zor gizem.. Amaaaa Dr un eminse4 kg fln derse kararını ver

Bnmki de şişko gizem
Hemde erkek. Kesinkes 3.800 den aşağı değildr
Ben napcam bakalım :26:

bebeğm evet ama yarın giriyosun sen ben daha bekliyorum o da almaya devam ediyo allahım yardım etsin hepimize başıma ağrılar giriyo nolcak diye düşünmekten.
çarşamba doktor ne derse onu yapıcam sanırım:26:

bende bende verdim :KK70:
Sagol canim benim
beeenn:KK37:
inş oturamam bende ama geceden giderim amin:KK52:
Hayirlisi gizemim
Saglikla olsunda varsin iki uc daha beklesin

Cidden farketmis ya hayret ettim
Dr un ultrasonu kullanamamasimi cihaz hatasimi neden boyle az yada cok farkli oluyorki

Sacmalamaaaaa
Tabiki ara delüüüü
Bence önce normali dene
Sezeryan zor gizem.. Amaaaa Dr un eminse4 kg fln derse kararını ver

normali deniyim denemesine ama 15 gün beklerse eylül yada daha fazla o zaman beklediğimle kalırım sadece :44:
ay neyse çarşamba karar vericem kesin :/

bebeğm evet ama yarın giriyosun sen ben daha bekliyorum o da almaya devam ediyo allahım yardım etsin hepimize başıma ağrılar giriyo nolcak diye düşünmekten.
çarşamba doktor ne derse onu yapıcam sanırım:26:

İki saattir sacımı acmaya çalışıyorum ..!
Deli oldum yaa kollarım koptu
Gizem bende sanki yarın sezeryan olucakmışım gibi geliyor
His sadece tabiki.
Yaşayıp gorucem
Ben kocamın telden buraya bağlanırım

İki saattir sacımı acmaya çalışıyorum ..!
Deli oldum yaa kollarım koptu
Gizem bende sanki yarın sezeryan olucakmışım gibi geliyor
His sadece tabiki.
Yaşayıp gorucem
Ben kocamın telden buraya bağlanırım

bende normal yapcağını hissediyorum rüyamda gördüm zaten içimede öyle doğuyo herşey çok yolunda gidicek ve çok kolay bi doğum olucak :)

Cidden farketmis ya hayret ettim
Dr un ultrasonu kullanamamasimi cihaz hatasimi neden boyle az yada cok farkli oluyorki

Onu bende anlamadim bana hep iri vebek dedi. Ama sanirim dr kendi odasinda kullandigi cihaz hatali bence cunku ayni hafta hastaneeki ayrintili usg de 3000 civarinda cikti kagitta da arti eksi 400 gr fark eder yaziyodu.aynen de 400 gr eksik cikti

Onu bende anlamadim bana hep iri vebek dedi. Ama sanirim dr kendi odasinda kullandigi cihaz hatali bence cunku ayni hafta hastaneeki ayrintili usg de 3000 civarinda cikti kagitta da arti eksi 400 gr fark eder yaziyodu.aynen de 400 gr eksik cikti

Varsin oyle olsun saglikla aldiktan sonra kucagina sonra kg alir dimi
Rabbim saglik versin

Sen nasıl hissediyordun
Karnın buyuk muydu mesela. Sert gergin
Ve bebeğinin ayaklarını fln hissediyormuydun
Benim 2. Olduğu için
İlkide 3,670 doğduğu için bunun daha buyuk oldugunu hissediyorum
://

Ali'nin ultrason resimleri son ikisi özellikle
Yanaktan ibaret...! :/
Gözleri çizgi gibi çıkmış yanaklarının büyüklüğünden
Yukarıya kalkmış iyice :/
Bildiğin sumo..!!!

X