2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bizde yarım saat yada bi saat yürüyoruz gizem çok abanma kemiklerim kırılıyo benim sonra

Memnun kaldın mı rimelden canım? Denicem diyodun.

Deniiiiiizzz sol kuluncum çok ağrıyoooo kırmızı kantoron yağı sürdürcektim uyudu benim kociş yaa:///

Gel ben süriyimmmm o zmn :)))

Sol kulunç deme bana şimdi bnmki masaj yaptı
Bi pok değişmedi. Anılla onu konuşuyorduk bizde şimdi
Gidip masaj yaptcaz dogumdan sora
Ama bnmki tedavilik Cnm hep var cunku

Kizlar ben 11kg aldim
Hemen veririm diye dusunuyorum
Doktorum fazla kilo almami istemedi hic gecen sefer zehirlenme yasadigim icin

Kizlar ben 11kg aldim
Hemen veririm diye dusunuyorum
Doktorum fazla kilo almami istemedi hic gecen sefer zehirlenme yasadigim icin

canım sen az almışsın bravo walla ,ben malak gibi yattım hamileliğim boyunca hareketszlikten aldım kiloları ,ilk 4 ay mide bulantım vardı , diğer zamanlarda da lafta eşim beni hergun yuruyuse cıkarıcaktı,ama lafta kaldı tabii:KK43:(( hergun yorgun yorgun yorgun:)))

canım sen az almışsın bravo walla ,ben malak gibi yattım hamileliğim boyunca hareketszlikten aldım kiloları ,ilk 4 ay mide bulantım vardı , diğer zamanlarda da lafta eşim beni hergun yuruyuse cıkarıcaktı,ama lafta kaldı tabii:KK43:(( hergun yorgun yorgun yorgun:)))

Canim dr surekli yuru dedi bNa
Hareketsiz degildim
Yazin yuzdum yurudum
Sadece 1-2 haftadir yurumuyorum sezeryan olacagim kesin oldugu icin acilma falan olmasin diye
Birde 28 haftama kadar calistim
Birazda dikkat etmeye calistim

Âmin Cnm sagol

Seni tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün
Ayva armut komposto su yaptır sütün artsın
Birde roka ye su iç bol bol

Hayırlı uğurlu olsun sütünüz bol uykunuz çok olsun:)

canım sana nacizane tavsiyem 8 tane kuru inciri 2 sb suda 8 dk kaynat ılıyınca iç durduramazsın 2 3gün dene tabi bol bol su da şart ibrahim saraçoğlu söledi

Cok tesekkur ederm kizlar tavsiyelernz icin eve yrn cikicam denicem o zaman bunlari.. Hikayemi de daha musait bi zmnda mutlaka yazicam sezaryenle dogum yaptm epidural.. 3165 gr 49 cm dogdu bebgm 36+2 gunluktu erkn dogdu azcik ama sukurlr olsnki sorun olmadi.. Ciger gelstici ignemzide olmstk ztn. Ameliyat yerm dune nazaran cok daha iyi ilk gun acaip agri cektm ilk ayaga kalkisim isknce gbydi AllHim hatrlamk ble istemyrm ama sukur bunu da atlattk:) iste bole kisaca anlatiyim smdi dedim. Uykusuzluktan zombi gibym ama olsn dunyanin en guzel duygusu anne olmk:) bebegini uykuya daldignda seyretmk.. Mucize oldugunu dusunmek.. 2. Bebegm ama heycani duygu su ilk gibi.. :) rabbim hepmzn evladini korusun! Insallah hepinzde saglkla huzr ve mutlulukla kavusrsunuz bebeginze:) öptüm koskocaman sizi muahhh:))

Cok tesekkur ederm kizlar tavsiyelernz icin eve yrn cikicam denicem o zaman bunlari.. Hikayemi de daha musait bi zmnda mutlaka yazicam sezaryenle dogum yaptm epidural.. 3165 gr 49 cm dogdu bebgm 36+2 gunluktu erkn dogdu azcik ama sukurlr olsnki sorun olmadi.. Ciger gelstici ignemzide olmstk ztn. Ameliyat yerm dune nazaran cok daha iyi ilk gun acaip agri cektm ilk ayaga kalkisim isknce gbydi AllHim hatrlamk ble istemyrm ama sukur bunu da atlattk:) iste bole kisaca anlatiyim smdi dedim. Uykusuzluktan zombi gibym ama olsn dunyanin en guzel duygusu anne olmk:) bebegini uykuya daldignda seyretmk.. Mucize oldugunu dusunmek.. 2. Bebegm ama heycani duygu su ilk gibi.. :) rabbim hepmzn evladini korusun! Insallah hepinzde saglkla huzr ve mutlulukla kavusrsunuz bebeginze:) öptüm koskocaman sizi muahhh:))

öncelikle geçmiş olsun canım .tebrik ederim Allah analı babalı buyutsun. erken doğum sebebi neydi anlatır mısın canım ?

öncelikle geçmiş olsun canım .tebrik ederim Allah analı babalı buyutsun. erken doğum sebebi neydi anlatır mısın canım ?

Ilk gebeligimi yine sezaryenle 39. Haftamda olmustm ama bu gebelihim en basindn beri bana aci vererek baslamasti baslarda bel agrisi cok cektm o gecti gebelgmn 3 trimestrinda cati kemigi agri bas gosterdi hele son ay artk dayanlmaz bi agri veriyodu degl yurumk ayagimi kaldiramiyodum drum sebebinin bebegimin basinin cok asagda olmasini gosteriyodu eee rahim agzi uzunluguda haftadan hafta uzayip kisaliyodu bu yuzden. Her hafta kontrolde oluyodum olculuyodu rahim agzim 1 gun hastane yatmami onerdi ve ciger gelistirici yapldi o yuzden de icimz rahatti 36 da fena diildi dogmasi icin:) nstde de sancilarm cknca dogmasi gerekyigne karar verildi ve sukurler olsnki saglkla dogdu oglum:)

Tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun inşallah bebeğiniz:) :nazar:
Off benim de yakın gibime geliyor doğumum bugün 36+2 deyim ama kilosu sizinki kadar yüksek değildir... İğnelerimizi olduk biz de ama bakalım inşallah sizin gibi küveze falan gerek kalmadan doğar bebeğim...

günaydın kızlar, ben hala doktor ve hastane bulamadım :KK43:

en son bir ebenin tavsiyesiyle bir doktordan randevu almıştım, sonra int.de araştırdım adamı, adamın int. sitesi var, kızlıkzarıdikimi.info sitenin adı :KK53: adamla ilgili başka hiçbir bilgi bulamadım... söyledikleri hastanenin kadrosunda görünmüyor ebeyi aradım söyledim orda çalışıyor özel muayenehanesi yok dedi, ben kaç tane kürtaj gönderdim ona dedi, kürtaj mıı dedim doğum işte doğurdular falan diye kıvırdı sonra.. sonra bizim işyerindeki müdür bi yerden baktı (önceden hastanede çalışmış bizim müdür) kadın doğumcuların hepsinin ismi olduğu bir yerden baktı ve bu adamın adı yok.. ne olduğu belli değil yani. bu doktor ve bu ebe kadın illegal işler çeviriyor gibi geldi çok huzursuz oldum arayıp iptal ettim randevumu, vazgeçtim diyede sinirlendi kadın.. niye vazgeçtin hangi hastaneye gideceksin peki? hangi doktora gideceksin diyede sorguya çeker gibi konuştu..

günaydın kızlar, ben hala doktor ve hastane bulamadım :KK43:

en son bir ebenin tavsiyesiyle bir doktordan randevu almıştım, sonra int.de araştırdım adamı, adamın int. sitesi var, kızlıkzarıdikimi.info sitenin adı :KK53: adamla ilgili başka hiçbir bilgi bulamadım... söyledikleri hastanenin kadrosunda görünmüyor ebeyi aradım söyledim orda çalışıyor özel muayenehanesi yok dedi, ben kaç tane kürtaj gönderdim ona dedi, kürtaj mıı dedim doğum işte doğurdular falan diye kıvırdı sonra.. sonra bizim işyerindeki müdür bi yerden baktı (önceden hastanede çalışmış bizim müdür) kadın doğumcuların hepsinin ismi olduğu bir yerden baktı ve bu adamın adı yok.. ne olduğu belli değil yani. bu doktor ve bu ebe kadın illegal işler çeviriyor gibi geldi çok huzursuz oldum arayıp iptal ettim randevumu, vazgeçtim diyede sinirlendi kadın.. niye vazgeçtin hangi hastaneye gideceksin peki? hangi doktora gideceksin diyede sorguya çeker gibi konuştu..

ayy Allahım korusun böylelerindeen...iyi olmuş bulaşmadan kurtarmışsın kendini..insanın aklına neler geliyor... hastanelerde duyduğun iyi bi ebe yok mu ?

internetten biraz araştırdık eşimle, normal doğum taraftarı olan iyi bir doktor bulduk çok iyi yorumlar var doktorla ilgili, hastanesi uzaktı sadece, ama araştırırken o doktorun evimize çok yakın bir hastaneye geldiğini öğrendik acayip sevindim. evime yürüme mesafesinde bir hastane.

sonra dün bizim iş yerinden birinin kardeşi 3 aylık hamileymiş, bebek karnında iki hafta önce ölmüş, ve kontrole gittiği doktora en son bir hafta önce gitmesine rağmen bebeğin ölü olduğunu farketmemiş doktor iyi durumda deyip göndermiş, kız iki gün önce kanamayla araştırma hastnesine gitmiş ve orda öğrenmiş iki hafta önce ölmüş olduğunu, sonra başka hastane ve doktorada gitmişler onlarda doğrulamış iki hafta önce öldüğünü. iyi ki anne zehirlenmemiş dün suni sancıyla ve vakumla almışlar bebeği.

birde kız geçen ay soğukalgınlığı geçirmiş bu kadın doğum doktoru antibiyotik vermiş bir zararı yok kullan demiş kızda kullanmış, ondan olmuş olabilirmiş..

neyse işte bu doktor kimmiş, bizim ohh iyi bir doktor bulduk hastaneside evimize yakın diye sevindiğimiz doktor çıktı.. :KK50::KK50:

Yahu ne şanssızmışsın arkadaşım:/
Ne Dr lar var yaa pes
Nerede oturuyorsun sen İstanbul mu?
Gizeme Anıl'a fln sorsan
Dr cok önemli hastaneden daha cok.
Birde bulduğun Dr lar ile yüz yüze görüşüp
Kendin değerlendirmeni tavsiye ederim
Aldığın elektrikte cok önemli
Allah yardımcım olsun

X