2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

o kadar istiyorumki seninki gibi haftaya görünsün.sağol yordum seni

Canım önemli değil ne demek. Dediğin gibi yaşayan bilir bunu. Doktor 10mm demişti ama çıktının üzerinde 1,15cm yazıyor kese boyu için. Yine de yok herhangi birşey. Seninki biraz nazlı çıktı anlaşılan, nazlı bir kızın olur inşallah.

benimde şimdilik pek bi belirtim yok.sadece arada sırada kasık bölgesinde hafif ağrı oluyo kısa süreli.o kadar.birazda bel ağrısı oluyo.ama ben öğretmenim ve okulda 23 nisa hazırlıkları yapıyoruz.bel ağrısında belki birazda onun etkisi vardır.

benimkide 1,10cm .peki neden umutsuz konuşuyolar?

bence hıc uzulme dıs gebelık demek kesenın ıcınde bebek olmaması degıl kesenın yanlıs yere yerlesmesı demek ornek tuplere!
bu yuzden dıs gebelıkte zaten bu kadar buyuseydı hayatı tehlıkeye gırerdı
ha doktorun kesen buyumuyor sanırım bu bebek gıdıce dese amenna.fakat kese buyuyor
nasıl bu kadar bencıl oluyor bu doktorlar?henuz erken bebegı haftaya goreceksın emın ol.ben sırf bole ıkılemler yasamamak ıcın gıtmıyorum hafta gıdecegım.kendımı ve bebegımı strese sokmam sende yapma bunu ne kendıne ne bebegıne

hay Allah umarım yoktur bır aksılık ınsallah hersey guzel olur.
bence kımse erkenden doktora gıtmesın yedı hafta olsun ole sahsı fıkrım

benimkide 1,10cm .peki neden umutsuz konuşuyolar?

Ya genelde boyleler, bence daha önceden yaşadıklarını bildiği için seni kötüye hazırlıyor, olurda işler yolunda gitmezse diye, inşallah yoluna girecek her şey. Birkaç gün bekle tekrar doktora git, bu arada biraz daha büyümüş olur ve umarım sana göz kırpar ordan.

problem yaşayan arkadaşlar inşallah her şey en kısa zamanda yoluna girer.Ben de kurtulamıyorum stres yapmaktan ve o anlarda hissediyorum tüm vücudumun gerildiğini, kime yapıyorum sadece kendime ve bebeğime

işte bu da bizim kesemiz

canım bilmiyorum ben kanamadan sonra bi türlü rahatlayamadım bugün bi daha bakıldı ultrasondan şimdi koyarım tekrar bi bakın bakalım ne diyceksiniz rabbm yardımcımız olsun

canım sat 12 marttı şuanda 5+4 üm ben korkuyorum kanamadan sonra ya bebek yoksa diye ağlaya ağlaya bi hal oluyorum ben valla

üzülme ne olurr..iyi düşün iyi şeyler olsun....
moral çk önemli biliosun.dualarını eksik etme sakınn.gün dogmadan neler oluyooo

kızlar aptal doktorun dış gebelik şüphesiyle tekrar istediği kan tahlilimin sonucunu şimdi interneten aldım 10 gün önce 263tü şimdi 9104 olmuş birazdan gidip gözüne sokacam mahvetti bizi kadınların en hassas dönemlerinde bu insanlar neden böyle yaparlarki anlamam obsesif ve elendil merak etmeyin mutlaka düzelecek herşey bu insanların amacı moral bozmak başka bişey değil parayı bastırıca melekler gibi davranıyorlar yok ben sağlık güvencemi kullanayım hakkımı alayım diyorsan böyle sürünüyorsun işte...

gözün aydın canım.bence doktor keseyi göremiyo başka birine git.

korkma bence iyi gidiyorsun kanaman da olsa kesen gelişiyor.

ilk bebeğimm...aslında bayadr istiyorduk.ama son iki koruynmadık diyebilirm....bide düzensiz regl olunca korkuyordm..çk şükürr allahım yüzüme güldü:)))
nasılsınız iyimisinn..nasıl egciyoo hamilelikk

çok şükür canım benim de ilk bebeğim olacak, inşallah sıkıntısız sağsalim kucağımıza alırız meleklerimizi bugünkü doktor canımı çok sıktı ama şimdi daha iyiyim pazartesi özele gidicem senin nasıl geçiyor bakalım?

sadce kasıklarım agrıyor başka şikayetim yok şükürler olsun
benimde agrımlarım oluo..birden gelioo..sanki adfet olacakmısım gibii..
birde 3-4 gündür sürekli bir gaz hissii...çk şişim..gazımı cıkaramıorum..dr normall dedii..inşallah öyledir.
bagırsaklar vs.yer acarmıs rahme.bu degişiklikler ondanmıs

kızlarrrrrrrrrr silkelenin ve kendinize gelin ne bu herkes karamsar kötü olmuş
kalbini duyana kadar dr lar hamile gözzüyle bile bakmıyorlar düşüncesizler ne olacak kendilerini birşey sanıyorlar
keseyi gördükten 15 gün sonra bebek rahat görünür
kendilerince bizi herşeye hazırlıyorlar sanki öyle şey isteyen var
üzmeyin minişleri ya

gözün aydın canım.bence doktor keseyi göremiyo başka birine git.

öyle yapıcam bende pztsi özele gitmeyi düşünüyorum sende öyle yap başka birine hatta bi kaç yere görün sakın moralini bozma bu aptal doktorlar bu şekilde düşürtecek bebeklerimiz gıcıklar..

ne dedi sıktı..
ya bu dr lar neden bu kadar dobra..
benim dr um ck rahatt..inşallah üzmez benii.
ama ben yinede bir dr daha bulmak istiyorum ck uzakta cünkü dr um...
mesela agrılarım vr dedim.progestan verdi..biz önceden tedbirimizi alalım düşük riskini oluşturmayalım dedi..mesela baska arkadasım vr..lekelenmöesi oldu..dr u normal demişşş..
yerleşme kanaması olur hep demiş.progestan vermemiş.kızcagınız bebeği düştüü..ha ondan mı bilinmez amaa..dr her önlemmi alsın isterim.o kadar ümit baglıyoruz kolay değill.kimimiz aylarca bu anı bekliyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…