2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

[SUP][/SUP]
selam sana da canm :) ben bu ay niveanın bebeyağını almıştım. şeffaf dışı yanlış hatırlamıyorsam. genelde bebeyağlarının arkasında sadece bebeklerle ilgili yazılar olur, ama bu niveanınkinde anne çatlakları da yazıyor. memnunum şu anda. 4. aya başlarken lierac almayı düşünüyorum benim 1-2 çatlak olduu için basen bölgesinde çok araştırdım. sen de lierac ı bir araştır istersen. fiyat biraz yüksek ama hamilelik boyunca 4. aydan başlanacağı için 2 kutu yeter heralde.

A tamam bakim ona mutlaka çok teşekkürler birde lierac ı duymadım ama mustela tavsiye etmişti doktorum oda bir kutusu 80 liramıydı neydi çok gelmilti ozaman ama çok tavsiye ediliyor yorumlarına bakmıştım ilerleyen zamanlarda ikisinden birini alcaz artık napalım :KK25:

günaydın canım, tabi bakın önelemini al ama yeni doğum yapan bir arkadaşım var kullanmadığı birşey kalmadı ve çok çatladı yani yapı ile alakalı açık tenliler çok çatlıyor diye biliyorum. inşallah hiçbirimiz çatlamayız fiziklerimiz aynı kalır :) çok inandırıcı dimi :KK49:

Evet aslında tek kaynağı yapı benim ablamda öyle neler kullandı ama annelikbu işte çatlasakta patlasakta istiyoruz bu bebişleri tabi tabi inan hepimiz manken gibi olcaz :KK1:

slm anneler ve cücükleri nasılsınız ? biz 8:30da gittik doktora yeni geldik cücüğüm 4.8den 8mm olmuş :nazar: çok şükür rabbime kanamamızda kesildi gibi mayısın 8nde Allahtan bişi olmazsa kalp atışı için gitcez bizim sıpa arsız çıktı biraz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK1::KK1::KK1::KK1:

slm anneler ve cücükleri nasılsınız ? biz 8:30da gittik doktora yeni geldik cücüğüm 4.8den 8mm olmuş :nazar: çok şükür rabbime kanamamızda kesildi gibi mayısın 8nde Allahtan bişi olmazsa kalp atışı için gitcez bizim sıpa arsız çıktı biraz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ohh çok şükür canım maşallah senin cücük kocaman olmuş :nazar: allah korusun hepimizin meleklerini merak etme hiç bişi olmıcak mutlumesut duycaksınız pıt pıtları inşallah :KK34:

GÜNAYDINNNNNNNNNNN

hepinizi çok teşekkür ederim kızlar rahatlattınız.. fakat gerçekten her doktor farklı konuşuyor bir doktor bhcg 1000 olduktan sonra eğer kese görünmezse dış gebelik olabilir diyor.. benim bugün bhcg 1500 çıktı ve kendi doktorum dediki 6000 olana kadar görünmemesi normal..o yüzden bekliyorum.. bu arada sayfalar ne çabuk ilerliyor, hızınıza yetişemiyorum kızlar :)
benim cumartesi günkü kan değerim 2154tü pazartesi keseyi gördüm sanırım ortalama 1500-2000 civarı kese görünüyo,istisnalar hariç :KK1:
benimde yok bulantım ama annem daha erken diyor biraz daha geçsin başlarmış inşallah başlamaz :KK9:
off bu anneler hep böyle diyolar galiba :KK1:
bende 5+4 üm ama daha ultrasona girmedim sata göre öyle heralde doktora gidince değişecektir :KK34:

annem yumurtlamadan itibaren 41 gün sonra başlar diyor sayalım bakalım :44:
40.gün bebeğin ruhu üflenirmiş ya sanırım ondan öyle diyollaaaaa :)
ÇOK HOŞUMA GİTTİ KIZLAR YAAAA

Müstakbel anne ve baba,
Bir anlık zevk uğruna beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik.
Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik.

fotoğraf makinesine benzeyen birseylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz. Güç bela sakladığım ppimi çıktığımda nereye koyacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım, paraya kıyamayıp odamı kendin iğrenç bir şekilde boyadın. Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum. Annemin ismi koyacam diye annemle boşuna kavga ettiniz. Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi golfettin artık onu koyarsınız bende ömür boyu sizden nefret ederim.

Annecim sana gelince, sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın çıkınca bunları birbir anlatacam pedere. Ama anlaşabiliriz tabi herseyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç. Neler yapacam size...

Not: Bebek arabasının kliması olsun bari:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ahahah bayıldım :KK1: :KK1:
Eki Görüntüle 394354

bu da bizim kesemiz teyzeleri 5+3 iken...
maşallah deyin emii:nazar::nazar::nazar:
düşük riskimiz var ayrıca dualarınızı bekliyorum...:nazar::nazar::nazar:
maşallah cücüğe :nazar: bişeycik olmaz baksana tipe şunun :KK1:
benim yine kanamam başladı yarın dr yolu göründü bize:KK50:
geçmiş olsun,haber ver bizeeee
Cancanlar ve cücükleri herkese günaydın :KK1::KK1: ben bugün dışarı çıkcam kocişle şu göbüşüme bi krem alayım diyorum şimdiden süreyim diye çünkü doktorum bana çok çatlıcaksın çok kaslı bi yapın var dedi bacaklarımda var zaten göbeğimede ne yaparsam yapayım olacakta yinede bi önlem işte ne tavsiye edersiniz kimler ne kullanıyor cevaplarınızı bekliyorum :KK16::26:

ben johnsons 'ın bebe yağını sürüyorum dışı uçuuuuk pembe....3.aydan sonra daha iyi bişeye geçmeyi planlıyorum badem yağı yada mustela bilemiciiim araştırcaz..

eneee cücük mü 8 mm kese mi?

hadi gözünaydın cnım
bende dün akşam gittim acile pıtpıtları duydum korkutuyorlar ama maşallahları var

çatlayan hertürlü çatlıyor ama içn rahat etsin diyorsan lierac bende çok duydum
unnado falan çok indirim oluyor krem vb şeylerde takip et belki denk gelir

Ohh çok şükür canım maşallah senin cücük kocaman olmuş :nazar: allah korusun hepimizin meleklerini merak etme hiç bişi olmıcak mutlumesut duycaksınız pıt pıtları inşallah :KK34:

canım pazar gününden beri ömürden ömür götürdü valla bizim arsız sıpa ne olacak doktorumda bugün güzel konuştu zaten ama progestana devaam ediyoruz işte:emir_bebek::KK1::KK1: inşallah sağlıkla alcaz kucağımıza rabbim nasip ederse

hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun gebeliğin sağsalim kucağına alırsın inşallah birde kadınların helede annelerin yaşlısı olmaz :KK20: hepimiz muhteşem varlıklarız çünkü anneyiz :KK49:[/QUOTE]
hoşbulduk inaşallah hep birlikte sağlıklı güzel günler görürüz

günaydın oh ne güzel kesen büyüyor darısı kalp atışlarını duymaya :KK3::KK3:

maşallah canım kanamanında kesilmesi süper olmuş. bu gibi durumlarda hep pozitif olmak gerek ben ilk idrar tahlılı yaptım pozitif çıktı ertesı gün dr a gittim ultrasonda göremedi dış gebelik olabılır haftaya gel dedi 1 hafta öldük resmen sonra şükür gürdük.1 hafta sonra feci bulantılar başladı ılac yazdırmak ıcın tekrar muayeneye gittik kalp atışları vardı allahım ınanılmaz bişey minnacık ama kalbı nasıl atıyor süper bişey. bende haftaya görünür kalp atışları senınde mayıs 8 uzun sanki :) nasıl sabredeceksin:KK19:

yaaa kese değil bebiş mi 4.8 mm ?????
büyüyo bu cücükler yaa nası yani bildiğin leblebi kadar mı bunlar ağlamak istiyorummmm

2 dr vardı diğer oda dolu olunca beni başka dr. un odasına soktu ultrason değişikmiş haftasını çıkaramadı ama kalp atışını dinletip resmini verdi çekip ekleyeyim buraya
evet bebeiş 4.8 mm

maşallah canım kanamanında kesilmesi süper olmuş. bu gibi durumlarda hep pozitif olmak gerek ben ilk idrar tahlılı yaptım pozitif çıktı ertesı gün dr a gittim ultrasonda göremedi dış gebelik olabılır haftaya gel dedi 1 hafta öldük resmen sonra şükür gürdük.1 hafta sonra feci bulantılar başladı ılac yazdırmak ıcın tekrar muayeneye gittik kalp atışları vardı allahım ınanılmaz bişey minnacık ama kalbı nasıl atıyor süper bişey. bende haftaya görünür kalp atışları senınde mayıs 8 uzun sanki :) nasıl sabredeceksin:KK19:
canım doktor garanti olsun dedi bende 5. haftamdayım onun için pıt pıtlara biraz zaman verelm dedi gelince hüsranla dönme dedi bazen geç duyulabiliyomuş
sağol canım kanamam devam ama gece çok artınca acile gittik pıtpıtları duyduk bebiş 4.8 mm olmuş
geçmiş olsun ve hayırlı olsun canım
büyüyo bu cücükler yaa nası yani bildiğin leblebi kadar mı bunlar ağlamak istiyorummmm

ağlama ağlama büyüyo cücükler :nazar::nazar::nazar::nazar:

hihih çok acayip dimi benimkine bugün bir kurşun kalemin arkasındaki silgiye sığabilir diyo hey allahım mercimek diyorduk meğerse silgiymiş bizimki :KK1::KK1::nazar:

X