2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

kızlar beni neden listeden çıkardınız zaten canım çok sıkkın dün gittim doktora kese görünmedi, 5 hafta 5 günlüktü 6 gün öncede bhcg 197 di.kesin görünmesi gerekiyorduu değilmı

canım sakın telş yapma. benm 583 kan değerinde bile doktor öyle bir konuştu ki bebek yok heralde bu başka bişey dedim :) 1000 i geçtikten sonra olumlu şeyler söylemeye başladı. için rahat olsun.

kızlar, Benim ilk defa bugün bulantım başladı. sabah kahvaltı yapamadım. biraz tuzlu leblebi atıştırdım iş yerinde. öğlen için yemek yemek gibi bir şey bile düşünemiyorum . en güzeli peynir ekmek sanırım. sıvı kaybı omasın diye çıkarmak da istemiyorum. daha 5. haftadayım. siz ne durumdasınız acaba ve tavsiyeleriniz neler?

harikaa:)) ben de 28 inde yeni bir kese fotoğrafı koyarım inşallah:)) kıslar görmeyeli baya ilerlemiş konular, ben bir kaç gündür giremedim de. yetişmeye çalışıyorum yazılanlara. Benim ilk defa bugün bulantım başladı. sabah kahvaltı yapamadım. biraz tuzlu leblebi atıştırdım iş yerinde. öğlen için yemek yemek gibi bir şey bile düşünemiyorum . en güzeli peynir ekmek sanırım. sıvı kaybı omasın diye çıkarmak da istemiyorum. daha 5. haftadayım. siz ne durumdasınız acaba ve tavsiyeleriniz neler?
sabah ben de çok fenaydım,..kalmadı içimde hiç bişey...ama yemeğe gitmeye zorluyorum şimdi kendimi çünkü açım midem bomboş su da içemiyorum aç karnına..ee su da cücüğüme lazım..bi gayret gidicem umarım hafif bişeyler vardır yemekte...
kızlar şimdi doktordan geldim ve 2 kesem gözüktü ama bebekler yoktu içinde 10 gün sonra tekrar randevum var dua edin bana 2 side ii olsun

maşallah keselereeeee ikizmiydi senin yaw...karıştı benim hatlar iyice...cücükler de görünür yakında sabret annesiii

maşallah keselereeeee ikizmiydi senin yaw...karıştı benim hatlar iyice...cücükler de görünür yakında sabret annesiii[/QUOTE]

cnm ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım 2 yumurtam vardı ve içime hep ikiz doğuyolardı çok şükür keseleri gördüm inş ii olurlar ve davamıda gelir

maşallah keselereeeee ikizmiydi senin yaw...karıştı benim hatlar iyice...cücükler de görünür yakında sabret annesiii

cnm ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım 2 yumurtam vardı ve içime hep ikiz doğuyolardı çok şükür keseleri gördüm inş ii olurlar ve davamıda gelir[/QUOTE]

olur olur canım inşallah benimde öyleydi ilkinde sadece keseyi görmüşlerdi sonrasında 2 hafta sonrada bebişi görmüştük

kızlar şimdi doktordan geldim ve 2 kesem gözüktü ama bebekler yoktu içinde 10 gün sonra tekrar randevum var dua edin bana 2 side ii olsun

inşallah ya ne güzel ikiz geliyor

kızlar keselerialıntı yapmıştım ama çıkmamış maşallah keselere minik mercimekler çok şekerler aynı anneleri :KK16:

AYYYYYY MAŞALLAH TÜTÜTÜTÜÜÜÜÜ ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN:nazar:
ALLAHIM SEN NE BÜYÜKSÜN YAAAA SUSAM TANELERİ KADARLAR AMA KALPLERİ VAR ATIYOR KORKAN SENDEN KORKSUN YARABBİM VERDİĞİN HERŞEYE ŞÜKÜRLER OLSUN

KIZLAR SAĞLIKLA ALIN KUCAĞINIZA :nazar::nazar::nazar::KK16:

saol canım rabbim herşeyn hayırlısını versin....

slm kızlar ben bugün çok üzgün geri döndüm öğle arasındayım şu anda bugün bthcg yi tekrarladım 2 gün önce 25 ti bugün 50 olması gerekiyordu ama 32 çıktı sonuç çok üzgünüm doktorum cuma testi tekrarlayacaz ondan sonra karar verecez şimdilik birşey diyemem diyor ama sanırım ben aranızdan ayrılacam gibi gözüküyor :KK43:(

AYYYYYY MAŞALLAH TÜTÜTÜTÜÜÜÜÜ ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN:nazar:
ALLAHIM SEN NE BÜYÜKSÜN YAAAA SUSAM TANELERİ KADARLAR AMA KALPLERİ VAR ATIYOR KORKAN SENDEN KORKSUN YARABBİM VERDİĞİN HERŞEYE ŞÜKÜRLER OLSUN

KIZLAR SAĞLIKLA ALIN KUCAĞINIZA :nazar::nazar::nazar::KK16:

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :nazar:

slm kızlar ben bugün çok üzgün geri döndüm öğle arasındayım şu anda bugün bthcg yi tekrarladım 2 gün önce 25 ti bugün 50 olması gerekiyordu ama 32 çıktı sonuç çok üzgünüm doktorum cuma testi tekrarlayacaz ondan sonra karar verecez şimdilik birşey diyemem diyor ama sanırım ben aranızdan ayrılacam gibi gözüküyor :KK43:(

dur bakalım hemen koy verme kendini artar inşallahhh

dur bakalım tatlım hemen moralini bozma inşallah herşey yolunda gider sen sağlam durdi bebişinde senden güç alsın dimi ama

aaaa cok sevıdnım ne gusel tedavımı normalmı yoksa cnm
sucukluyumurta bence sen ıkız ıcın hazırlıklı ol derım ben sana:)

dur bakalım hemen koy verme kendini artar inşallahhh

dur bakalım tatlım hemen moralini bozma inşallah herşey yolunda gider sen sağlam durdi bebişinde senden güç alsın dimi ama

hayırlısı olsun arkadaşlar ya lütfen bana dua edin çünkü bu benim 3. hamileliğim ve diğerleride kayıplarla sonuçlandı :KK43: lütfen artık bu bebeğim bana tutunsun ..

pozıtıf ol kesınlıkle aksını dusunme hersey beyınde bıter ınsallah bebegın ıyı olacak

canım bak benim kanamam başlamıştı pazar günü ve doktorum il dışına çıkınca araşatırma hastanesine gittim ve bana hemen kürtaj olmam gerektiğini söyleyip kürtaja alıyolardı ki girmedim umudumu kaybetmedim keseyi 3.5 mm ölçmüşlerdi ve kanamam su gibiydi kesin düştü zaen miyomun var falandediler çok korkuttular daha çok erken dur biraz canım bekledim ve dün pıhtı gibi bişi düşürünce kadın doğum kliniine başvurdum gece ve kesem yerinde ve düzgündü çok şükür ve 4.8 mm olmuştu lütfen moralini bozma bana burda bi arkadaş bebeğinle konuş demişti sende konuş bebeiğinle inşallah tutunur sana lütfen moralini yüksek tut en önemlisi bu hemen her söylenene inanma ve 2. bi doktora mutlaka başvur ben 3 doktorla devam ediyorum 2 tanesi güzel dedi bi tanesi sırf öğrenciler iyi öğrensin diye kürtaja alacaktı lütfen kendiliğinden düşük yapana kadar bebeğinden vazgeçme

X