2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

aa hadi bakalımmm,,batıl inançların hepsini okuyorum:))

bu arada ben sağlığım açısından bir engel yoksa normal doğum yapacağım...
ve bu aydan itibaren ufak ufak bişeyler almaya başladım,sonrasında birden ağır gelmesin diye...mesela bezlerin atılacağı çöp kovası,alt değiştirme bezleri aldım:)))

aa ne güzel heves ettim şimdi ama almıcam kalbini duyayım hele biraz göbükleneyim :KK1:

ayrıca ben hissizmiyim yahuuuuuuuuuu :S

NEDEN OLUMLU DUSUNMUYOSUNN

GUZEL DUSUN GUZEL OLSUN OKU BOL BOL:nazar::nazar:
canım iyi düşünmeye çalışıyom ama benim önden 3 düşük var korkum ondan dün hapşurdum sanki içimde bi baloncuk gibi bişi patladı hissettim sonra gaz olabilir dedim karnımda ama kafam bulandı valla doktoru aradım sabah dedi kanaman falan yoksa korkma dedi ama nafile keseyi görene kadar rahatlamıcam heralde:KK50::KK50::KK50::KK50:
biz de yatalım yarın iş var..herkese iyi gecelerrrrrrr

iyi geceler canım

Listeye benide eklermisiniz, Sat 1 mart - 29 yaşındayım - 54 k,iloyum, doğum muhtemelen 6 aralıkta :)

Arkadaşlar benim bir sıkıntım var, acilen gebeliğe uygun nemlendirici almam lazım, paraben ve salsilik asit olanlar gebelikte kullanmayın diyolar ama neye baktıysam birini gördüm, bildiğiniz varmı marka tavsiye edebileceğiniz, cildim pul pul oluyo, hem vücut hemde yüz için ayrı lazım.

günaydın canım,
bende sadece dun oldu bugun bulantı yok ınsallah boyle gıder kayınvalıdem uc tane cocuk doğurmus hıc mıdesı bulanmamıs herkes 6.ayda karnı cıkmaya baslayınca ogrenmıs bana da ınsallah bana cekersın dedı.valla mıde bulantısı konusununda ınsallah cekerım ama benımkını sımdıden herkes duydu :))
ya inşallah bısey olmamıstır.gercı o zaman daha dollenme asamasında oluyo ama doktoruna sordun mu?
cnm doktoruma yarın gidicem inşallah o zaman görüşcem ama insan sabredemiyo işte korkuyorum inşallah bişi olmamıştır
günaydınn .... bence bişey olmamıştır.ben de griptim ve antibiyotik kullanmıştım.doktoruma kullandığım ilaçların ismini söyledim ohooo gebelere veriyoruz ki dedi..doğa bizi uyarana kadar herşey serbestti bence :)
inşallah öyle olur cnm hani gebeliğin ilk 3 ayı dişçiye gitmek tehlikeliymiş o yüzden korktum inşallah iyidir bebişim...
hem senın ovulasyon donemın 18 ınden sonraya denk gelıyor bence sen o zaman hamıle değildin.

cnm rabbime emanet inşallah bebişim etkilenmemiştir vardıysa bile of of anne olmak ne garip bi duygu insan neleri düşünüyo..

Listeye benide eklermisiniz, Sat 1 mart - 29 yaşındayım - 54 k,iloyum, doğum muhtemelen 6 aralıkta :)

Arkadaşlar benim bir sıkıntım var, acilen gebeliğe uygun nemlendirici almam lazım, paraben ve salsilik asit olanlar gebelikte kullanmayın diyolar ama neye baktıysam birini gördüm, bildiğiniz varmı marka tavsiye edebileceğiniz, cildim pul pul oluyo, hem vücut hemde yüz için ayrı lazım.

cnm hayırlı olsun bebeğin ama benim hiç bi bilgim yok cnm inşallah arkadaşalr yardımcı olurlar sana

günaydınnn ben de listeye eklenmek istiyorum ama msj atamıyorum yeni üye olduğum içinnnnn...biri el atsın..

ben 24ündeki randevumu iptal edip 23üne çektim doktorumu değiştirdim çünkü.geçen sefer herhangi boş bi doktora girmiştim keseyi göreyim de farketmez diye :) şimdi istediğim doktora gidicem bakalım inşallah bunla devam ederiz sağlıklı bi şekilde...

selam canım hoşgeldin, ben kremleri yağları bayaa araştırdım, ilk 2 ay için bebeyağı aldım , üzerinde hamileleik boyunca oluşacak çatlakları giderir yazıyor. hepsinde bu ibare yok sadece bebekler için açıklamalar var diğerlerinde, eczaneden aldım. 3 aydan sonrası için lierac diye bir krem var onu çok tavsiye ediyorlar, ya da 2. tercih mustela nınki.

kızlar bu topice sahip çıkalım,,,en sıkıntılı mutlu zamanlarımızı doğuma kadar beraber geçirip destek olalım..

benim henüz ne mide bulantım ne tiksinmem yok...sadece belim ve göbeğimin altı ağrıo bazen..bide göğüslerim değişmeye başladııı...ve bebişimi sol tarafımda hissediyorum:KK49:

cok güzel dostluklar kuruluyor herşey aynı anda paylaşılıyor bizim ocak annelerinde var çok güzel arkadaşlarımız hatta biriyle çok yakın oturuyoruz ve hergün beraberiz kızlarımız kanka gibi oldu :KK9:

hmm bende görürüm o zaman hayırlısıyla inşallah cumartesi günü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

görürsün tabi niye görmeyesin duymamış olalım böyle umutsuz cümleler:KK47:

aa hadi bakalımmm,,batıl inançların hepsini okuyorum:))

bu arada ben sağlığım açısından bir engel yoksa normal doğum yapacağım...
ve bu aydan itibaren ufak ufak bişeyler almaya başladım,sonrasında birden ağır gelmesin diye...mesela bezlerin atılacağı çöp kovası,alt değiştirme bezleri aldım:)))

oooo şimdiden başlarsan zaman geçmek bilmez doğsun artık dersin :KK49:

slm kızlar 2008 2011 ve 202 aralık annesiyim

üçüde aralık doğımlumu olmuş olaacak yani
kışın doğum iyi oluyor ya ben yazın doğmasın dye kaldım bu zamanlara yoksa bayadır istiyordum bebiş

herkese günaydın bulantısız günler
uykuyla fena cebelleşiyorum ya kafayı koyduğum yerde sızabilecek haldeyim

selam canım hoşgeldin, ben kremleri yağları bayaa araştırdım, ilk 2 ay için bebeyağı aldım , üzerinde hamileleik boyunca oluşacak çatlakları giderir yazıyor. hepsinde bu ibare yok sadece bebekler için açıklamalar var diğerlerinde, eczaneden aldım. 3 aydan sonrası için lierac diye bir krem var onu çok tavsiye ediyorlar, ya da 2. tercih mustela nınki.

bu arada, güneş kremi de mutlaka almak lazım hamilelikte daha çok leke oluşabilir diye biliyorum. bebekler için olan +50 faktörler var eczanelerde mesela. bebeklere bile sürülüyorsa zararlı değildir diye düşünüyorum. onlar aynı zamanda cildi de nemlendirir.

cnm hoşgeldin ama ben anlamadım nasıl yani :44::44: hem 2008 hem 2011 hemde 2012 aralık annesi misin??

ya sorma cnm 2.ile uğraşırken yakınırken korunmamıza rağmen Rabbim nasip etti evde test yaptım silik 2. çizgiyi gördüm oğlum daha 4.5 aylık emiyo ne yapacağımı şaşırdım araştırıp duruyorum emzirme konusunu

benim ki aslan urcu kedigillerden mart ayını seviyo

ya sorma cnm 2.ile uğraşırken yakınırken korunmamıza rağmen Rabbim nasip etti evde test yaptım silik 2. çizgiyi gördüm oğlum daha 4.5 aylık emiyo ne yapacağımı şaşırdım araştırıp duruyorum emzirme konusunu

amaninn 3. hakkaten...Allah kolaylık versinnn çok minikmiş 2 numaraaa yerimm

Valla kolay gelsin daha minicikmiş.

X