2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Canım ben 10 ay önce doğum yaptım,doğumdan sonra adetim hiç düzenli değildi zaten, baş dönmem olduğu için bi an şüphelendim test yaptırdım..en iyisi bir hafta daha beklemek heralde..

canım hayırlısı olsun bakalım ne güzel ikisi bir arada büyür :) bencede bir hafta daha bekle

canım korkma benimde kesildi pazartesinden beri dün test yaptırdım 894 çıktı yani bizim bebişler anneleri gibi ne yapsakta çıldırsak diyoalar

amann iyi olsunda
bulantiyyi istemiyorum insaninn hyatini kaydiriyo

aynen öyle canım ben hamileliğimi öğrenmeden 3 gün önce kaldırmadığım şey kalmadı sandalyeden atlıyordum sürekli allahım korudu mu hiç bişey olmaz yavrularımıza

Rabbimize emanet kuzularımız. sağlıkla kucağımızada alalım inşallah

kızlar ben şimdi kan testi yaptırdım sonuç 197..5+0 haftamdayım,sizce normalmi ve de keseyi görmek için ne zaman gitmem gerekiyor doktora.

daha erken 1500 den sonra rahat görünüyor değer gün aşırı ikiye katlar haftaya cuma f daha alan gitsen iyi olur

benimde oluyor sancılarım arada kanama olmadığı sürece korkmayın kızlar ama yinede dikkat edin tabi

siz böyle yazdıkça heveslendim benimde dr. a gidesim geldi eşim yarın müsait olursa gidelim olmazsa

burda hamilelik takviminde 0.4mm diyo ama ultrason kağıdında 0.17,5 mm diyo eeee hadi biri bana yardım etsin

bu sata göre gidiyor yumurtlama gününü genel olarak 28 günse 14. gün olarak baz alıyor
ama senin döllenmen belki geç olmuştur yada erken olmuştur burayı baz alma bunlar genel şşeyler

evet canim varr ama bugun korkar oldumm sanki bicakla kesildiii :26::26::26::26::26:

bişey yoktur canım telaşlanma benim de hiç belirtim yok ona bakarsan ne mide bulantısı ne baş dönmesi maşaallahım var benim hamile olduğuma anca ultrason da görünce inancam herhalde çünkü hala şaka gibi geliyo

bu sata göre gidiyor yumurtlama gününü genel olarak 28 günse 14. gün olarak baz alıyor
ama senin döllenmen belki geç olmuştur yada erken olmuştur burayı baz alma bunlar genel şşeyler

ne biliyim yaa böyle bi kafa karıştı ama şimdi biraz rahatladım :)

amann iyi olsunda
bulantiyyi istemiyorum insaninn hyatini kaydiriyo

seni uğraştırmazsam ve işine karışmak gibi olmazsa listeyi sat lara göre düzenlesene canım

aman maşallah ne güzel hep böyle devam etsin inşallhhh

ne biliyim yaa böyle bi kafa karıştı ama şimdi biraz rahatladım :)

yok yok karıştırma sen bak keyfine

burda hamilelik takviminde 0.4mm diyo ama ultrason kağıdında 0.17,5 mm diyo eeee hadi biri bana yardım etsin

canım bencede buradakine bakma aklımıza kötü şeyler getirmeyelim stresten uzak tutalım bebişlerimiziiiiiiiiiiii

bende önümüzdeki hafta yada sonraki hafta gidicem suan 5+3üm daha çok küçük bişey göremicem ki ondan sabrediyorum

ORKDMM nerelerdesin sen ya hesabın pasifti kaçtın sandım

hehe

baska bi topikte tartisma olduda banlamislard bi gunlugunee

slmmm kizlarrr,bende kismetse aralik annesi olucammm
orkisimmm benide eklesene ilk sayfayaa

Son düzenleme:
orkdm muhammed 44yerine EGEMM44 yazarmısın nickim deiştide

Slm kızlar bende aralık annesi olucam allah nasib ederse. Sizce internet kullanımı bebeği nasıl etkiler?

merhaba kızlar online forum takibinde gördüm,,bende kısmet olusa aralık annesi olucam:)) kışın üşücez biraz ama önümüzdeki yazada palazlanmış olacak dışarda gezebilcez

Slm kızlar bende aralık annesi olucam allah nasib ederse. Sizce internet kullanımı bebeği nasıl etkiler?

hayırlı olsun tatlım,,,internet kullanımı derken bilgisayar açısındanmı diyorsun,,,ben dr dan dinlemiştim etkilemiyormuş,,öyle olsa benim gibi çalışanların bebkleri allah kkorusun sorunlu olurdu...öyle bişey yok...
:44:

canım gün aşırı hep 2 ye katlanır değilmi.3 e katlanma filan olmaz değilmi.

saol cnm sizlerede hayırlı olsun. doktor söylediyse doğrudur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…