2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

hosgeldın canım,
duaların için amınnn dıye bagırıyoruz.sabırsızlanmayan yok kı baksana kocadan saklı gıtmeye bıle karar verenler var:))) dualarımız hepımız ıcın canım

canım Allah nasip ederse insallah hayırlısıyla kucağımıza alırız hayırlı olsun..
teşekkürler canım inşallaaaaaahhhhhh
hosgeldın canım,
duaların için amınnn dıye bagırıyoruz.sabırsızlanmayan yok kı baksana kocadan saklı gıtmeye bıle karar verenler var:))) dualarımız hepımız ıcın canım

zaman geçmiyo sanki :) ama dün acele etmemem gerektiğini anladım bana ders oldu. devlet hastanesinden randevu almıştım sabah gittim sistemde görünmüyo dediler bana 50 numarayı verdiler bekleki sıra gelsin saat 11di ve hala sıra 25teydi benden daha kan alacaklar tahlil yapacaklar oooo dayanamadım özele gidip kan vardim oradaki dr 1 hafta izinliymiş neyse tahlil 3 te çıkacak dediler ve malesef 1 buçuk saat oda geç çıktı anladımki acele etmemem gerekiyo. sabredebilirsem haftaya perşembeye kadar sabretmeyi düşünüyorum

hosgeldın canım,

kızlar kocadan izin aldım doktordan cumartesi sabaha randevu aldım gitcem bakalım kese görüncek mi? göğsüm felaket sızlıyo midem çalkalanmaya başladı yine ve makarna aş eriyorum eyvah eyvahhhh

kızlar ben şimdi kan testi yaptırdım sonuç 197..5+0 haftamdayım,sizce normalmi ve de keseyi görmek için ne zaman gitmem gerekiyor doktora.

kızlar kocadan izin aldım doktordan cumartesi sabaha randevu aldım gitcem bakalım kese görüncek mi? göğsüm felaket sızlıyo midem çalkalanmaya başladı yine ve makarna aş eriyorum eyvah eyvahhhh

hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz cnm. bu arada benim ara ara sanki adet sancısı gibi sancılarım oluyo sizdede oluyomu böyle şeyler? adet olcam die çok korkuyorummmm Allahım bebeğimi korusun sağlıkla yavrularımıza bi kavuşsaydık inşallahhhhh

kızlar ben şimdi kan testi yaptırdım sonuç 197..5+0 haftamdayım,sizce normalmi ve de keseyi görmek için ne zaman gitmem gerekiyor doktora.

canım hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin eseyi 5. haftada görüyolar sanırım değer adetine kaç gün yada kaç gün geçe çıktı benim 4 gü kala 115 tam günününde 364 bugünde 894.6 çıktı belki yardımcı olur

canım bende öyleyim karın bel ağrısı muhteşem şekilde var ama bunun adet tarihimiz olduğu için oluştuğunu söyledi aile sağlığı merkezindeki ebe hemşire:) rabbim korusun bebeklerimizi sağlıcakla alalım kucaımıza inş

normal canım herkesin değerleri aynı olmaz keseyi görmeyi bir hafta daha ertele bence çnkü değerin düşük daha yeni gebelik seninki galiba 1000 lerde gözüküyor kese benim 2 nisan 371 di ben daha gitmedim 7 haftalık olunca gidicem hem keseyi görürüm diyorum hem kalp atışını duyarım inşallah

Son düzenleme:

maşallah arkadaşım rabbim hayırlısını nasipetsin kucağına almayı nasip etsin sağlıkla
valla çok güzel sabırlısın dayanamıyorum ben cumartesi gidicem bakalım çatlıcam yoksa :)

canım seninle doğum tarihimiz aynı sanırım aslında benim 19 aralık çıkıyo ama bilgisayarda 14. gün yumurtladığımı düşünerek bu tarihi çıkarıyolar aslında ben 12. gün yumurtladım ondan 17 aralık die düşünüyorum ovulasyon testleri kullanmıştım bu ay :)

heralde canım zaten bu takvim satın başından itibaren dikkate alıyo benimki rastgele tuttu herlde çünkü doktorun temizlenmiş ve ardından hemen kalmışın hamile dedi hayırlısı bakalım canım ama şu bel ağrısı varya herşeye bedel bide idrara sıktım mı kendimi kasıklarım batıyo sendede oluyo mu?

nasilsinizzz zemheri annelerriiiiiii
ben iyi deilim kizlarr hep sikayet ediyorumm ama oyleyimm
canim browni istedi onu yedim az oncee hazirlardannn biraz kendime gelldimmm
liste icin ozeden gonderen yok kizlarr bilgilerrinizii verin lutfnnnn

nasilsinizzz zemheri annelerriiiiiii
ben iyi deilim kizlarr hep sikayet ediyorumm ama oyleyimm
canim browni istedi onu yedim az oncee hazirlardannn biraz kendime gelldimmm
liste icin ozeden gonderen yok kizlarr bilgilerrinizii verin lutfnnnn

bende hiç iyi değilim sürekli makarna yemekteyim canım gönderdim bu arada özelden ama mesaj kutusu dolu diyo malesef

Son düzenleme:

bende bel ağrısı ayakta fazla kalınca oluyo cnm kasık ağrısıda ara ara oluyo ama idrar sıkışık olunca hiç ona dikkat etmedim cnm. ama şu an birden bire anlamadığım bi bulantı girdi. anneeeee noluyo banaaaa

Selam kızlar Nasılsınız bende üç gün önce makarna yedim ama geri çıkardım ondan da tiskindim makarnada yiyemiyorum artık içi de yara hiçbişe yiyemiyorum

heemen bosaltiyorum canim
bu arada yaş 23 :) onu unuttum yazmayı
vücudumda çok değişiklik var akıntım falanda var ya
Selam kızlar Nasılsınız bende üç gün önce makarna yedim ama geri çıkardım ondan da tiskindim makarnada yiyemiyorum artık içi de yara hiçbişe yiyemiyorum

malesef bende aynıyım ama makarna aklıma gelince akan su duruyo

kızlar bulantı beni yokladı gitti yoksa sinyallerimi veriyo geliyorum diyeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…