2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

bilmiyom ki hafif midem çalkalanıyo ve yanıyo bakalım nolacaz biz ya:KK1::KK1::KK1::KK1:

olsun cnm bebişler sağlıklı olsunlarda katlancaz :) akıntı bendede var ama çok değil. şuan kuru ekmek yedim midemi bastırdı. o neydi yaaaa bi anda girdi gitti nasıl bişeydi anlamadım :)

olsun cnm bebişler sağlıklı olsunlarda katlancaz :) akıntı bendede var ama çok değil. şuan kuru ekmek yedim midemi bastırdı. o neydi yaaaa bi anda girdi gitti nasıl bişeydi anlamadım :)

doğru valla canım rabbim hayırlısını versin onlar sağlıklı olsunda ben razıyım valla bide şu hapşurma olmasa çok huzurlu olcam valla:2::2:

bahar alerjisindenmi kaynaklanıyo canım?

yok canım bildiğin nezle oldum valla :) hamile olduğumu öğrenmeden 3 gün öncede evi tamamen kaldırdım ve bilmiyordum şimdi düşünüyomda rabbimin veresi varsa herşey bahane valla :)

yok canım bildiğin nezle oldum valla :) hamile olduğumu öğrenmeden 3 gün öncede evi tamamen kaldırdım ve bilmiyordum şimdi düşünüyomda rabbimin veresi varsa herşey bahane valla :)

geçmiş olsun cnm tabiki çok şükür rabbim ol dediğinde oluyor. bende pazar günü öğrendim cuma ev temizlemiştim :KK70:

geçmiş olsun cnm tabiki çok şükür rabbim ol dediğinde oluyor. bende pazar günü öğrendim cuma ev temizlemiştim :KK70:

ekledim kizlarrrrrrrr son durumlarinizii insallahh yakalarimm gunceller koyarim listeyee

Allah hepimize saglikli huzurluu gebelikler nasip etsinn
listeden cikanimiz hic olmasin insallahh
dahacok yeniyizz dikkat edinn kendinizeee:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
valla öyle canım rabbim hayırlısını versin rabbim koruyo işte meleklerimizi
ekledim kizlarrrrrrrr son durumlarinizii insallahh yakalarimm gunceller koyarim listeyee

Allah hepimize saglikli huzurluu gebelikler nasip etsinn
listeden cikanimiz hic olmasin insallahh
dahacok yeniyizz dikkat edinn kendinizeee:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

saol cnm sende kendine dikkat et :)

maşallah arkadaşım rabbim hayırlısını nasipetsin kucağına almayı nasip etsin sağlıkla :nazar::emir_bebek:
valla çok güzel sabırlısın dayanamıyorum ben cumartesi gidicem bakalım çatlıcam yoksa :)

bende önümüzdeki hafta yada sonraki hafta gidicem suan 5+3üm daha çok küçük bişey göremicem ki ondan sabrediyorum :KK1:

ORKDMM nerelerdesin sen ya hesabın pasifti kaçtın sandım

bu aradaaa

dgumu 10 ilaa 15 ine denk gelenler ustelikkkk sezeryan dusunennlerr ccok sansilisiniiiiiizzzzz
12.12.12 super olur yaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen öyle canım ben hamileliğimi öğrenmeden 3 gün önce kaldırmadığım şey kalmadı sandalyeden atlıyordum sürekli allahım korudu mu hiç bişey olmaz yavrularımıza

aynen öyle canım ben hamileliğimi öğrenmeden 3 gün önce kaldırmadığım şey kalmadı sandalyeden atlıyordum sürekli allahım korudu mu hiç bişey olmaz yavrularımıza

ya bennnn karatay diyeti yapip gunde 100 kez ip atliyordummmmm:KK53::KK53::KK53:

bende önümüzdeki hafta yada sonraki hafta gidicem suan 5+3üm daha çok küçük bişey göremicem ki ondan sabrediyorum :KK1:

ahhh o sabır bendede olsa ne güzel olacak:KK1:
ORKDMM nerelerdesin sen ya hesabın pasifti kaçtın sandım

ya bennnn karatay diyeti yapip gunde 100 kez ip atliyordummmmm:KK53::KK53::KK53:

muhteşemiz ya bende halı falan çırptım cam sildim balkonda kullanmadığım kapılar vardı aşaı attım onları çöpe götürdüm rabbim koruyo işte:nazar::emir_bebek::KK1:

:KK1:
gittin mi doktora canım sen 8 haftalık olmuşsun

yok cnm buradaa 12 haftaliktan once bakmiiyorlar yurt disindayim

acil faln diyip gideceksin meger ola o zamanna bakiyolarr
esim cok israr tmis ama alamamis
mecburr acil diye gitmeyi istiyorum aslinda bi serum yesem fena olmz acilligim yani

yok cnm buradaa 12 haftaliktan once bakmiiyorlar yurt disindayim

acil faln diyip gideceksin meger ola o zamanna bakiyolarr
esim cok israr tmis ama alamamis
mecburr acil diye gitmeyi istiyorum aslinda bi serum yesem fena olmz acilligim yani

hayırdır canım neyin var mide bulantısı mı

slm arkadaşlar
akşam doktora gittim nihayet keseyi görebildik ama kese şekli düzgün değil dedi cumartesi tekrar gidicem :KK43:
kese düzgün değil ne demek yaaaa.

dün şeytan bas git dedi ya gittimm valla. yok yok ben bu gerılıme dokuz ay dayanamam.kadın dogum acılıne gıttım gece kendı doktroum gunduz bakıyor sadece keseyı gorduk sukurler olsun ama bebel gorunmuyo henuz dedı bı de benım 5+5 olmam lazım doktor bana 4+5 sın dedi kafa ıyıce karıstı nasıl gececek bu dokuz ay ?

dayanamayıp gittinmi yaaa.ayy yok ben bugün bile dayandım yarın Allah ın izni ile inşallah bende görecem keseyii.

canım hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin eseyi 5. haftada görüyolar sanırım değer adetine kaç gün yada kaç gün geçe çıktı benim 4 gü kala 115 tam günününde 364 bugünde 894.6 çıktı belki yardımcı olur

Canım ben 10 ay önce doğum yaptım,doğumdan sonra adetim hiç düzenli değildi zaten, baş dönmem olduğu için bi an şüphelendim test yaptırdım..en iyisi bir hafta daha beklemek heralde..

evet canim varr ama bugun korkar oldumm sanki bicakla kesildiii :26::26::26::26::26:

canım korkma benimde kesildi pazartesinden beri dün test yaptırdım 894 çıktı yani bizim bebişler anneleri gibi ne yapsakta çıldırsak diyoalar:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X