2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım keseyide haftaya görürüz dedi doktor bakalım hayırlısı dün aradım anneme diyorum ki bu nasıl hamilelik niye midem bulanmıyo kusmuyorum diye annem bi fırça kaydı ki bana kızlar:)

canım keseyide haftaya görürüz dedi doktor bakalım hayırlısı dün aradım anneme diyorum ki bu nasıl hamilelik niye midem bulanmıyo kusmuyorum diye annem bi fırça kaydı ki bana kızlar:)

ben ilkinde hiç bulanmadın-m insan varlığını hissettirecek birşey bekliyorda zordur mutlaka çok da dilemememk gerek

aynı diyalog 2 saat önce de annemle benim aramda geçti niye çıkarmadım bugün niye şöyle olmadı vs derken ya bişey olursa dedim annem bir kükredi ki çağırma öyle şeyleri,öyle düşünmek iyi olmaz hadi bakim dedi ve kapadı

şimdi de ne taktım kafaya hadi bakalım.pazartesi 4+2 çıktı ultrasonda yani bugün 4+5 olmam gerekiyo ama tickerda 5+3 gözüküyorum nedennnnnnnnnn

şimdi de ne taktım kafaya hadi bakalım.pazartesi 4+2 çıktı ultrasonda yani bugün 4+5 olmam gerekiyo ama tickerda 5+3 gözüküyorum nedennnnnnnnnn

10 - 12. hAftaya kadar cok normal daha çok değişecek bir ileri bbir geri g,der sonra düzene giriyor döllenme ve gelişimle alakalı

canım bendede öyle görünüyo bende 4 +3 ama 5+3 görünyo neyse bakalım hayırlısı bebişler sağlıklı olsunda:)

ben ilkinde hiç bulanmadın-m insan varlığını hissettirecek birşey bekliyorda zordur mutlaka çok da dilemememk gerek

valla doğru diyosun :) bende artık çok takmamaya çalışcam örgü başlamyı düşünüyom kafam dağılsın diye:)

rüzgarrrr sen gitme buradan hiççç valla rahatlattın haa

valla doğru diyosun :) bende artık çok takmamaya çalışcam örgü başlamyı düşünüyom kafam dağılsın diye:)

heyecanlar telaşlar meraklar bitmek bilmez kızlar düşünecek şey elbet olur ama kuruntu yapıp üzmeyin kendinizi
benim bir düşüğüm 1 kızım var kızımda 22. haftaya kadar kanamam vardı 33. haftada doğdu
fırsat buldukça bakıp yazarım

dün şeytan bas git dedi ya gittimm valla. yok yok ben bu gerılıme dokuz ay dayanamam.kadın dogum acılıne gıttım gece kendı doktroum gunduz bakıyor sadece keseyı gorduk sukurler olsun ama bebel gorunmuyo henuz dedı bı de benım 5+5 olmam lazım doktor bana 4+5 sın dedi kafa ıyıce karıstı nasıl gececek bu dokuz ay ?

ayy ne güzel gitme buralardan kal burda lütfen :) çok rahatlattın

20 haftaya kadar gider böyle 20 den sonra hareketler başlar sonra hareket etmedikççe gidersin dr. a neden kımıldamadı dye
tatlı telaşeler bunlar sağlıklı olsunlarda bitmesin sıkıntıları

ayy ne güzel gitme buralardan kal burda lütfen :) çok rahatlattın

buralardayım inşallah

hoşgeldin aramıza yanlız değilim ehi

24 nisanda da biz gidicez..geçer mi 10 günnnnnnnn

he he benim cumartesiydi dayanamadım işte cumartesi günü kendi doktorum detaylı bakacak.
ay hiç ayrılasım gelmedı aksam ultrosunun yanından ya
halbukı gorunen sadece bı karanlık daıre esımle butun gece kese baktık :))))))

merhaba kızlaaaarr bende aranıza katıldım Allahıma şükürler olsunki. Rabbim hepimize yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin. ne zaman görcez keseyi ve bebeği çok sabırsızlanıyorum ve dua bekliyorummm

bende kocaya söylemeden gitcem gelcem galiba çatlarım yoksa valla:)

bende kocaya söylemeden gitcem gelcem galiba çatlarım yoksa valla:)

heyy seni suça itmiş oluruz görev filan diyosun polis filandır dayamasın kafamıza :))))

yok merak etme bısey yok zaten sadece bı sıyah karartı valla yok bısı :)))

canım Allah nasip ederse insallah hayırlısıyla kucağımıza alırız hayırlı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…