2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İyiyim canımcım, ne olsun... Sabah sabah k.validemle kemeraltı'na gittik. Yeni bir hamile pantolonu aldım, 36 beden pantolonun bacakları bol geldi :bbo: daralttırdık biz de. Dolaştık dolaştık geldik.
Sonunda kocacım bir karar vermiş. Dün doktora gittim, yolculuk yapabileceğime dair rapor aldım. Kocam da uçak biletlerimizi almış, salı akşam 21'de İstanbul'a uçuyoruz hayırlısıyla...
Siz neler yapıyorsunuz?

36 beden büyük mü geldiakannehir akannehir
canımcım sen miniciksin o zaman:)

kocişinin kararın sevindim süper olmuş
aklında kalmıcak en azından kendin halledersin işlerini :) hayırlı yolculuklar olur inşallah
ne kadar kalıcaksınız burda

bizde aynı canım ya
c tesi çalışmaktan nefret ediyorummm
ben burda çalışıyorum kocam evde yatıyorrrrbilmiyorumkismile

Ya bu gripten kurtulamadım bi türlü. Sabahın 7 sinde kalkıp saatlerce burnumun açılmasını bekliyorum. Kocişimde zavallı benle birlikte uyanıyo. ışe de kıpkırmızı gözlerle gidio. Grip olan bi kaç kişi daha vardı galiba. Sız ne yapıyosunuz , nasıl başediyosunuz bu griple.antibiyotik içiyorum ama pek bi işe yaramıyo gibi. bilmiyorumkismile mafoldumben

36 beden büyük mü geldiakannehir akannehir
canımcım sen miniciksin o zaman:)

kocişinin kararın sevindim süper olmuş
aklında kalmıcak en azından kendin halledersin işlerini :) hayırlı yolculuklar olur inşallah
ne kadar kalıcaksınız burda

bizde aynı canım ya
c tesi çalışmaktan nefret ediyorummm
ben burda çalışıyorum kocam evde yatıyorrrrbilmiyorumkismile

Hamile kalmadan önce 34 bedendim. Kot bedenim de 26'ydı -ki bulamıyorduk 26 beden, çok özel mağazalardan temin edebiliyorduk-. 52 kiloya merdiven dayamışım ama bacaklarım şişmemiş. Sadece göğüslerim ve karnım büyüdü, başka hiçbir yerim toplamadı :1ninca:
İşlerimizi halledip, 2 gün içinde döneceğiz İzmir'e.
Aklıma gelmişken, LC waikikinin hamile reyonuna baktım, aslında fena değil ama sezonu bitmek üzere. Bir de Ebru maternity'de indirim varmış, müşteri listesinde olduğum için arıyorlar.
Benim durumum da tam tersi. Eşim çalışıyor ben geziyorumkaydirigubbakcemile3

Ya bu gripten kurtulamadım bi türlü. Sabahın 7 sinde kalkıp saatlerce burnumun açılmasını bekliyorum. Kocişimde zavallı benle birlikte uyanıyo. İşe de kıpkırmızı gözlerle gidio. Grip olan bi kaç kişi daha vardı galiba. Sİz ne yapıyosunuz , nasıl başediyosunuz bu griple.antibiyotik içiyorum ama pek bi işe yaramıyo gibi. bilmiyorumkismile mafoldumben

Canım çok geçmiş olsun. En yakın zamanda sağlığına kavuşursun inşallah... Kendi adıma cevap vereyim, ben kimseden grip kapmam. Bizim evde felaket bir grip salgını var, ben turp gibiyim. Kendi kendime hasta olurum ben.
Hasta olmamak için C vitamini alıyorum, C vitamini içeren meyvelerden bol bol tüketerek. İlaç yutamıyorum çünkü.
Doktorum ilaç yazmadı dün. Grip için istedim, güldü yine de yazmadı, korunmamı gribe hiç yakalanmamamı istiyor.

Canım çok geçmiş olsun. En yakın zamanda sağlığına kavuşursun inşallah... Kendi adıma cevap vereyim, ben kimseden grip kapmam. Bizim evde felaket bir grip salgını var, ben turp gibiyim. Kendi kendime hasta olurum ben.
Hasta olmamak için C vitamini alıyorum, C vitamini içeren meyvelerden bol bol tüketerek. İlaç yutamıyorum çünkü.
Doktorum ilaç yazmadı dün. Grip için istedim, güldü yine de yazmadı, korunmamı gribe hiç yakalanmamamı istiyor.

Benim evime pek gelen giden yok. Annemlerden uzaktayım, burda da pek tanıdığım yok. Dışarı da çok nadir çıkıyorum. Sadece eşim üşütmüştü bi ara. Onun için doktora gittik falan. sonra o iyileşti ben grip oldum.Portakal yiyorum bende bol bol, tavuksuyu çorbası yaptım , ondan da içiyorum. İnşallah bi an önce kurtulurum. Nefes alamamak çoook zor. bilmiyorumkismile

Ya bu gripten kurtulamadım bi türlü. Sabahın 7 sinde kalkıp saatlerce burnumun açılmasını bekliyorum. Kocişimde zavallı benle birlikte uyanıyo. İşe de kıpkırmızı gözlerle gidio. Grip olan bi kaç kişi daha vardı galiba. Sİz ne yapıyosunuz , nasıl başediyosunuz bu griple.antibiyotik içiyorum ama pek bi işe yaramıyo gibi. bilmiyorumkismile mafoldumben

ayy canım yaaa
Allah ım şifa versin bi an önce
ben hiç grip olmadım çok şükür ama c vitamini falan alıyorum

Hamile kalmadan önce 34 bedendim. Kot bedenim de 26'ydı -ki bulamıyorduk 26 beden, çok özel mağazalardan temin edebiliyorduk-. 52 kiloya merdiven dayamışım ama bacaklarım şişmemiş. Sadece göğüslerim ve karnım büyüdü, başka hiçbir yerim toplamadı :1ninca:
İşlerimizi halledip, 2 gün içinde döneceğiz İzmir'e.
Aklıma gelmişken, LC waikikinin hamile reyonuna baktım, aslında fena değil ama sezonu bitmek üzere. Bir de Ebru maternity'de indirim varmış, müşteri listesinde olduğum için arıyorlar.
Benim durumum da tam tersi. Eşim çalışıyor ben geziyorumkaydirigubbakcemile3
[/B]

canımcım baya zayıfsın güzel ama olsun sağlıklısınya sen ve bebeğin yeterrrkaydirigubbakcemile5
lcw ye baktım ama beğenemedim yaaa
kotlar çok boldu bi tane kot etek beğendim mini:kedi: havalar düzelsinde ondan almayı planlıyorum:)) bide tişörtler güzeldi:) ebru dan ben 1 kot 1 kanvas aldım 1 de esprili tişört baya hoş şeyler hemde kaliteli :)
yazlıklarda gelmiş ama dur dedim kendime 2 ay sonra alırız inşallah:)

ay canım ya keşke öle olsa biz tersiz işte kociş evde ben işte kaydirigubbakcemile2

berrak aman çok dikkat et canım.. derin55 de aynı durumda idi. ayağının altına viks sürme fikri konuşulmuştu.. etkisi varmış.. danışmak lazım.. çok geçmiş olsun..
Wild_Wild_Cat face grubumuza katılsana sende.. face kullanıcısı isen orada kayıtlı mail adresini bana özelden yollarsan ekleyebilirim..
ayrıca ist. işinin hallolmasınada ayrıca sevindim..gözünaydın..

Benim evime pek gelen giden yok. Annemlerden uzaktayım, burda da pek tanıdığım yok. Dışarı da çok nadir çıkıyorum. Sadece eşim üşütmüştü bi ara. Onun için doktora gittik falan. sonra o iyileşti ben grip oldum.Portakal yiyorum bende bol bol, tavuksuyu çorbası yaptım , ondan da içiyorum. İnşallah bi an önce kurtulurum. Nefes alamamak çoook zor. bilmiyorumkismile

İnşallah canım ya... :Saruboceq:

]

canımcım baya zayıfsın güzel ama olsun sağlıklısınya sen ve bebeğin yeterrrkaydirigubbakcemile5
kotlar çok boldu bi tane kot etek beğendim mini:kedi: havalar düzelsinde ondan almayı planlıyorum:)) bide tişörtler güzeldi:) ebru dan ben 1 kot 1 kanvas aldım 1 de esprili tişört baya hoş şeyler hemde kaliteli :)

ay canım ya keşke öle olsa biz tersiz işte kociş evde ben işte kaydirigubbakcemile2

Gidip geleyim hayırlısıyla, bakacağım ben de...

berrak aman çok dikkat et canım.. derin55 de aynı durumda idi. ayağının altına viks sürme fikri konuşulmuştu.. etkisi varmış.. danışmak lazım.. çok geçmiş olsun..
Wild_Wild_Cat face grubumuza katılsana sende.. face kullanıcısı isen orada kayıtlı mail adresini bana özelden yollarsan ekleyebilirim..
ayrıca ist. işinin hallolmasınada ayrıca sevindim..gözünaydın..

Hallisnacığım ben face kullanmıyorum. Nedense kocam izin vermiyor, çok bastırdım, resimleri çalıp mikili mikili(!!!) sitelerde kullanıyorlarmış. İzin alabildiğim zaman muhakkak haber veririm sana.

ayy canım yaaa
Allah ım şifa versin bi an önce
ben hiç grip olmadım çok şükür ama c vitamini falan alıyorum

ohh ne güzel canım alışverişler yapılmış yavaştan. resimlerden gördüğünüz üzere ben de kapalıyım bu yazı güzel geçirebilmem için ne yapabilirim sizce? kıyafet tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim. hallisnacım şeymacım siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

ohh ne güzel canım alışverişler yapılmış yavaştan. resimlerden gördüğünüz üzere ben de kapalıyım bu yazı güzel geçirebilmem için ne yapabilirim sizce? kıyafet tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim. hallisnacım şeymacım siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

:kahve: :kahve: :kızgın: bana soru yok.

Hallisnacığım ben face kullanmıyorum. Nedense kocam izin vermiyor, çok bastırdım, resimleri çalıp mikili mikili(!!!) sitelerde kullanıyorlarmış. ızin alabildiğim zaman muhakkak haber veririm sana.
tamam tatlımm

ben şimdiden kendime elbiseler aldım tril tril.. hamiş beyaz pantolonda bulunsun.. pantolon terletebilir diye genelde ben elbiselere yoğunlaştım.. üzerine de ince üstler.. olay tamamdır:)

ben şimdiden kendime elbiseler aldım tril tril.. hamiş beyaz pantolonda bulunsun.. pantolon terletebilir diye genelde ben elbiselere yoğunlaştım.. üzerine de ince üstler.. olay tamamdır:)

daha yazlıklar çıkmadı diye beyaz pantolon falan bakmadım hiç. elbiselerim var geçen yazdan ama hamiş göbişiyle elbiselerin önü kalkar kaydirigubbakcemile3 yeniden hamiş elbisesi bakıyım diyorum bu sefer de hem hamişlere hem tesettürlülere uygun ebatlarda nasıl bulcam onu düşünüyorum kara kara. yine tunik kurtarcak gibi beni.

aşkolsun cicim sana soru olmaz mı? önce genel olarak herkesin fikrini sordum sonuna da seyma ve hallisnayı ekledim aynı dertten muzdaribiz diye canım.

buyur lütfen değerli fikirlerini tavsiyelerini bekliyorum çok ihtiyacım var.

Öncelikle bazı mağazalarda tirl tiril hamile etekleri görmüştüm, boyları da uzundu. Onlara bakabilirsin, tek parça elbiseler de işini görebilir. Sonraaaa, pantolon kullanmak istiyorsan koton olanlardan ya da keten hamile pantolonları seni sıcaklarda hoş tutacaklardır.
Yaz hamileliği gerçekten zormuş, üstüne ne giyersen giy ama sentetik olmamasına dikkat et, %100 koton ürünler en rahat olanlarıdır.

Gidip geleyim hayırlısıyla, bakacağım ben de...

Hallisnacığım ben face kullanmıyorum. Nedense kocam izin vermiyor, çok bastırdım, resimleri çalıp mikili mikili(!!!) sitelerde kullanıyorlarmış. İzin alabildiğim zaman muhakkak haber veririm sana.

inşallah canımcımŞeniz

evet canım ya göbdeğim çok sıkmasada bu rahatları giyince kendime eziyet yaptığımı anladım:) hele bugün kotumla o kadar rahatım kiopuyorumnanaktan

canım bencede halisanın dediği gibi en güzel elbise tiril tiril
bide bu gömlekler varya kareli dizüstü falan onlardan olur ve işte tunikler yazlık ve yine açık renk pantolonlar çok güzel:) siz kapalı arkadaşlarım içinopuyorumnanaktan
bide uzun kot etekler gördüm yazlık çok güzeldi yaa biraz bakarsan çok güzel şeyler bulursun

ne çok konuştum dimi

X