2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kaplancım canını hiç sıkma hayatım ya evet üzüntülerimizi bebekler hissedermiş ama allaha emanet yavrularımız inşallah bir şey olmaz doktora git istersen canım için rahatlar

ne olsun sitarecim ya baş ağrısından duramıyorum iki gündür bir bakayım güzel anneler ve bebekler neler yapıyormuş dedim

ne olsun sitarecim ya baş ağrısından duramıyorum iki gündür bir bakayım güzel anneler ve bebekler neler yapıyormuş dedim

aynen ben de öyleyim canım.2 gün önce baya kalabalık misafirlerim vardı farketmeden çok yoruldum heralde dedim ama bi türlü geçmiyo hem çok bitkinim hem çok başım ağrıyo. dün ışıkta bile duramaz haldeydim 9 a geliyodu dayanamadım yattım artık.

uğramakla iyi ettin haftasonu malum az kişiyiz gelen de cee diyip çıkıyo :)

deli oluyorum bu elektrık kesıntılrıne ya su guzelım havadada kesıyoolar ya bı saat klava:klava:

kaplancım canını hiç sıkma hayatım ya evet üzüntülerimizi bebekler hissedermiş ama allaha emanet yavrularımız inşallah bir şey olmaz doktora git istersen canım için rahatlar

saol canım drumu aradım bıraz rahatladım olur bööle geçiş dönemındesın tam dedı şimdiden sonra daha net hissedersın şimdi hareket edıyodurda küçük hareketlerle oldugundan hıssedemıyosun dedı inş ööledır

hmm hayırlı olsun canımcım sözünüz:))
bende idare ediyorum napim:)

sen bu beişe baya baya aşık olmusun::):) Allahım sanada boyle tatlı bı kız nasıp etsın ıns....

evet aşıkım onaaa

bol bol izle canım izlerken tepik atması denk gelirse belki ona benzerkaydirigubbakcemile3

tamam canım inşallah denk getiririmmbayanssulusmile

evet geçen sene bu zamanlar eşim askere gitmeden önce gitmiştik. ankara kırşehir nevşehir gezdik bi güzel :) ben çok sevdim kırşehiri

bızde ole gecen yz esım askere gıtmeden once temmuzdu el opelım dıye gıtmıstık nevsehır kırsehır ankara yapmıstık:)

Merhaba arkadaşlar, iyi haftasonları diliyorum herkese... Nasılsınız, iyi misiniz?

merhaba canım hoşgeldin
nasılsınn

İyiyim canımcım, ne olsun... Sabah sabah k.validemle kemeraltı'na gittik. Yeni bir hamile pantolonu aldım, 36 beden pantolonun bacakları bol geldi :bbo: daralttırdık biz de. Dolaştık dolaştık geldik.
Sonunda kocacım bir karar vermiş. Dün doktora gittim, yolculuk yapabileceğime dair rapor aldım. Kocam da uçak biletlerimizi almış, salı akşam 21'de İstanbul'a uçuyoruz hayırlısıyla...
Siz neler yapıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…