2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bis de yemeğimizi yedik geldiikkk.... herkese afiyetler olsun... bebelerimize yarasııınn oohh :)))

Burcumm giderken yazamamıştım... hissetmişsin ilk pıt pıtları ki kesin onlar bebeğin hareketidir... insan ayırt edebiliyor çünkü gaz mı değil mi? :))

missgrafik geçmiş oslun canım... hayırlı haberler al inş.

evet canım bu farklı tam göbek deliğimin altında...seyirmeler halince oluyor 3 gündür ...
bakalım hayırlısızemuszemus

kızlar bıberon takımı alcam set olarak dusunuyorm ama nette... guvenlı olur mu sızce... kullaırlır mı??

GELEN VURDUUU VURDU VURDUUU
GİDEN VURDUUU VURDU VURDUU
GELENNN VURDUUUUUU GİDEN VURDDUUUUUolumunekankayizsmile AYYY CANIM BENİMMM KIYAMAM BEN SANA...

DÜNÜR OLUCAZ KIYARMIYIM HİÇ SANA BEN(COSMO DUYMASIN)sempatiksalakcinni

hahaha tamam cosmoya sölemiycem ama sen onun kızınıda alıp oğluşuna harem kurma niyetinde olmayasın şekercim sakınnn aman haaaa kaydirigubbakcemile3

Ya şeymacım internette baktım gebelik.org var ya oraya 21. haftadayım maksimum 7 almam lazımmış üff ya napıyım duramıyorum 174 boy ve 77,5 kilo oldum aaaaaaaaaaayyyyyyy kzıım olmasa valla oturup ağlardım şimdi

kızlar bıberon takımı alcam set olarak dusunuyorm ama nette... guvenlı olur mu sızce... kullaırlır mı??

Ben aldım canım sorup aldım herkese satıcılara filan da sordum biberonda en iyisi chicco emzikte ise nuk diyorlar haberin olsun. Ayrıca biberonların 2şerli değişen emziklerini de al sonra bulamazsın lazım olur ben 3 biberon 1 emzik aldım 1 de ufacık meyve suyu vs için sonradan bardak olanalrından aldım çok şekerler chicconun eğimli biberonu var gaz yapmaması için herkes tavsiye ediyor benim doktorum da onu söylemişti.(ben meraklı onu bile sordum kadına:)

tamam ozman canım bence normalll tatlım hepımız alıyoruz kılo... ama bebsıler bı dogsun hallısna bıze bıze bakım topıgı acar verırırız hemen kılocukları... yanı ıns... verırız...

kıslar biberonları alanlar bile var ; ben daha girmedim hiç 2 tkm aldım sadece oğluşuma

canım nete göre yarım kilo fazlan var.. kızacağını düşünmüyorum.... bu arada canım çok genişledin mi çok belli oluyor mu kilo aldığın?

Yok sadece kalçam ve karnım var yüzümde 1 şey yok herke niye almıyorsun diyo ama tartı öyle demiyorsırnaşık şey

Sağol kuzuş, nasılsın bakim
selam bana yıne günaydın
iyiyim ,kızımla içimiz geçmiş şekerleyivermişiz :)

kıslar ben hiç kilo almadım biliyormusunuz ? doktorumda gayet memnun bu gidişattan hamileliğe girdipğimde kilolu olduğum için

kıslar biberonları alanlar bile var ; ben daha girmedim hiç 2 tkm aldım sadece oğluşuma

Ya ben değil annemle babam aldılar aslında 1 gün bizde konuşuyorduk işte şunu alıcaz bunu alıcaz diye onlar hopp ertesi günü eminönüne gidip almışlar banyosu lifi maşrapası tırnak makası yan yatma yastığı korseli kundağı oooo hepsini ben de çok sevindim görünce sğlsdım.

<ben şimdilik 1 tane hastane çıkışı ve arasıyla ana kucağını aldım o kadar

ooh afiyet olsun bende yedim yarasın herbirimize şekerim

7,5 kilo aldım yarın doktor kızar mı sizce?

valla ben sana şöle diyim ben 9 kilo aldım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 doktoruma bi buçuk ay önce gittiğimde 6 kilo aldım demiştim alırsın normal demişti adam çok rahattıı vallaa kaydirigubbakcemile3 zayıftım herhalde normal gördü beni ondan bişey demedi bu son geçen hafta gitmemde 9 kiloya bile bişey demedi akannehir
gerçi geçen haftadan beri yaşadıkalrımdan sonra 9 kilo değil 30 kilo alayım umrum değil derdim kilo olsa keşkee ondan dert etme bebişin sağlıklı sıhhatli olsun canım kilo al sen kızsın doktor boşverrrr

cok sagol tatlım ınan cok faydalı oldu benım cıın... 2 ay kaldı ya7. aylarına 7. ayı dolmadan hewrseyı hazır olsun ıstıyorum... mecbur bıde netten bakıyrum burda alabılcegım bı yer yok..

Haklısın çilekcim prensesim iyi olsun da ama çok kilo ona zarar verirse diyorum bazı yerlerde bebeğe de zararı dokunduğu yazıyor yoksa ben eskiden 86 kiloydum sonra zayıfladım yani kiloymuş çatlakmış hiç umursamam öyle şeyleri eşim de hiç takmaz kendisi 100 kilo zaten biz de herkes kilolu ne yapalım bebiş de öyle olur atık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…