2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Burcucum sen o tısortunu nerden aldın tatlım... ben nerden bulabılırım ole tısort...

SAĞOL CANIM...NBR İYİSİN İNŞALLAH :dance:[/QUOTE]

ben iyiyim canımcım çok şükür
sen nasılsın bebişin nasıllbayanssulusmile
[/QUOTE]

AYY SORMA YARIN KONTROLE
GİDİCEM NASIL HEYECANLIYIM YA ANLATAMAM BİRAN ÖNCE YARIN OLSUN İSTİYORUM...ÖZLEDİMMMMMMMMMMMMMboshayallersmile

evet yaa o bebeğe hasta olmamak mümkünmüüüü bayıldım bayıldımmmmmmm bendeee onlardan birer tane sipariş ettik bakalım kargonun gelmesine 4,5 5 ay var dahaaa :dance:

:roflol: :roflol: :roflol: ama ne kargo demiiiiiiii:):)

ben çok acıktım ya bu kız yiyor yiyor doymuyor ben obez oldum

evet yaa o bebeğe hasta olmamak mümkünmüüüü bayıldım bayıldımmmmmmm bendeee onlardan birer tane sipariş ettik bakalım kargonun gelmesine 4,5 5 ay var dahaaa :dance:

alemsin yaaa ben de düşünüyorum kek kek ne sipariş etmiş diye :roflol: :roflol: :roflol: yaaa şu bebeği ben de görmek istiyoruummmm nerde ooo

bende geçen hafta yaptrıdım canım inan gözlerini kapa bakmadım ben iğneye baksaydım bende bayılabilirdim ama bakmayınca yani göz görmeyince gönül katlanıyor duruma , bakma inan popodan yapılan iğneden daha fazla acı duymuyorsun rahat ol çok kısa bir işlem defnenin dediği gibi sonrasında biraz ağrı oluyo orda ama oda çok normal bana kramp girdi 20 dakka yattım orda onun dışında gayet normal bişey iğne yaptırmak gibim düşün inşallah sonuçlarında çok güzel çıkıcak

Bu arada şeker yüklemesi ne zaman yapılıyormuş bilen duyan?

geçmiş olsun arkadaşım... kasıktaki ağrı ile idrar testinin ne alakası varmış ki şaşırdım... sen yaptır dediyse yaptır tabi yine de...

tatlım ya idrar yollarını üşüttüysen yada iltihabik durum söz konusuysa da kasıklar da ağrı yapar yakındır o bölgeler birbirine doktor elemek için sanırsam bu tahlili yapıyo birde hamilelikte idrar yollarının sağlıklı olması çok önemliymiş ya

çok şükür canım iyi diyelim iyi olalım :))) sen de bebişin de iyidir inş. :)

İYİYİZ CANIM İYYİZ ALLAH ÇOK ŞÜKÜR...

BU MÜBAREK GÜNDE RABBİM İNŞALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER HEPİMİZN BEBEŞİ SAĞLIKLI SIHATLİ OLUR İNŞALLHA:Saruboceq:

Kıslarrr bebeği daha çok nerenizde ne tarafınızada hissediyorsunuz? bebek heryerde oynayabilir mi? her yere gidebilir mi karın bölgesinde :))) çok merak ediyorum araştırıyorum ama bulamadım bişi...

alemsin yaaa ben de düşünüyorum kek kek ne sipariş etmiş diye :roflol: :roflol: :roflol: yaaa şu bebeği ben de görmek istiyoruummmm nerde ooo

CANIM KEEK İSTEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ bilmiyorumkismile

Kıslarrr bebeği daha çok nerenizde ne tarafınızada hissediyorsunuz? bebek heryerde oynayabilir mi? her yere gidebilir mi karın bölgesinde :))) çok merak ediyorum araştırıyorum ama bulamadım bişi...

tatlım ben genelde solumda hıssedıyorum vucudunu... ayaklarıda sagımda kalıyo yan yatıyo galıba cunku hep sagımı tekmelıyo... arada bıde saga gecıyo....

CANIM KEEK İSTEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ bilmiyorumkismile

bak yaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 akşam eve gidince yaparsın artık canım :)))

VALLA BEN ÖZELLİKLE KASIK BÖLGEMDE HİSSEDİYORUM SOHOCUM...ALT BÖLGEMEDE VURUŞLAR YAPMIYOR DEĞİL TABİ..delikafadulden AMA GÖBEK DELİĞİMİN ALT KISIMLARINDA GENELDE ÜSTLERDEDE HİSSETTİĞİM OLDU AMA ÇOK NADİR

tatlım ben genelde solumda hıssedıyorum vucudunu... ayaklarıda sagımda kalıyo yan yatıyo galıba cunku hep sagımı tekmelıyo... arada bıde saga gecıyo....

alt taraflarda hissediyor musun canım göbek deliğinden 2 3 parmak altta?? ben bazen orayı tekmelediğini hissediyorum...

meraba arkadaşlar
amniyosentezi atlatanlara geçmiş olsun diyim inş. herşey yolunda gider .bu arada burada baya faaliyet oluyıomuş resimler falan koyulmuş tabi denk gelemedim ben, çok hızlı ilerliyo sayfala,r okuyamadığım çok yer kalıyo.
ben de face e katılıyım ama kızlar benim resmim yok henüz orda eşim izin vermiyo ama sizin için koyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…