2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

HAMİŞLERİM, BİZİM YEMEK BUGÜN 12' DE CUMA DAN DOLAYI, YETİŞTİRMEM GEREKEN İŞLER VAR YEMEKTEN ÖNCE, DAHA SONRA GÖRÜŞÜRÜZ, HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYORUM
cokacimcoook

i669390_adsiz.jpg

i669390_adsiz.jpg

afiyet olsun canımm
görüşürüz öperiz seni kocamannŞeniz

yok canım burcunun doktorunun demek istediği genelde su içmene gerek yok demek değil... hani bebeişlerimiz fasulye iken görünmüyorlardı ultrasonda doktorlarda mesaneniz dolu gelin diyordu ya... onun için artık bebek büyük görünüyor su içmene gerek yok demiş :)) yani sen tabii ki devam et su içmeye su içmek çok önemli hamilelikte :)))

kaydirigubbakcemile5

Burcucum hanı nası bır bebgın olcak testı var ya cozdum erkek bebek cıktı... anaaaa dunden begrı kafamda acaba erkek olabılır mı dye bı dusunce vardı bu testen sonra suphelerım arttı haaa... ama olmaz canım yok yok olmaz...

benim kız çıktı:kedi: akşam kocişin yanında çözüverdim:kedi:
çok tatlı ama yaramaz bi kızın olcak diyor test:kedi:
olmaz tatlım ya kesin demiş doktor ama burdada okumuştuk ya kadının birisine 9 ay kız demiş oğlu olmuşakannehir hayırlısı hakkımızdaa

peki ne dicem o ayaklarını tutmaya çalışan bebek nasıl yaaopuyorumnanaktan
ben ona aşık oldum 5 6 kez seyrettim kocişede seyrettirdim ben güldükçe bakıp bana gülüyor çok tatlısın diyeee:kedi:

tatlım eskiden nasıl içiyorsan devam et içmeye bence zoraki içenler için olabilir ben valla en 3 lt su içiyorum içmeyede devam su hayattır çok önemli bence her halukarda

ooo ninik hanımcım benimm nasılsın kuzummmm özledim senlen konuşmayı kızzzzz tosun paşamız nasılllll opuyorumnanaktan

İYİDİR HERALDE ODA ÇİÇEĞİM YARIN DOKTORA GİDİCEZ 5TE RANDEVUMUZ ÖLÜYORUM HEYECANDAN eyvahedigeldismile OĞLUŞUMU GÖRÜCEM DİYE...:emir_bebek: SENİN KIZA TALİBİZ ONA GÖRE ŞİMDİDEN SÖYLİYEYİM olumunekankayizsmile KİMSEYLE SÖZLEŞME YANİ OĞLUMA HAREM KURCAM BEN delikafadulden :roflol:

canım benım cok sevındım ınsallah saglıkla bebegını kucagına alırsın... bu arada bebısnın cınsıyetı bellımıydı...

tatlım doktorun dedıgı o radyolojı 5. ayda gırılen ayrıntılı utrasyon... renklı doppler

selamlar
he hee kötü bişi yoktur ozaman yuppiii

afiyet olsun canımm
görüşürüz öperiz seni kocamannŞeniz
kaydirigubbakcemile5
olmaz tatlım ya kesin demiş doktor ama burdada okumuştuk ya kadının birisine 9 ay kız demiş oğlu olmuşakannehir hayırlısı hakkımızdaa

ben ona aşık oldum 5 6 kez seyrettim kocişede seyrettirdim ben güldükçe bakıp bana gülüyor çok tatlısın diyeee:kedi:

hangisi hangisi o canımm ben de izlemek istiyoruuummm :))))

hayırlı cumalarrrrrrrrrr

sabah okuyan olduğumu bilmem yazmıştım gece sol kasığıma kramp girdi diye. dabahtan beride sızı vardı. bende doktorumu aradım kontrolum 27sinde bir umut gel der diye:KK43: oda önemli birşey değildir ama sen tam idrar tahlili yaptır bana faxlat dedi:KK43: ee dedimm önemli mi yok ama yaptır sen dedi. yarın yaptırıcam bakalım.

HIIHH TAMAM KUZUŞLAR SÜPER OZAMAN, AYNEN DEVAM SUYA :lepi:

aynen tatlımmŞeniz

yok tatlım cıkmıyoruz zatenAllahtan evımızde gerıde kalyo yoksa cadde uzerınde olan evlerdekıler bıber gazından mahvoluyolar...

aksı gıbı hava gunluk guneslık sonradan bozar mı bılmıyorum canım ya...

hayırlısı olsun hakkınızda canımm:gitme:

günaydın canım hoşgeldinnnzemuszemus

SAĞOL CANIM...NBR İYİSİN İNŞALLAH :dance:[/QUOTE]

ben iyiyim canımcım çok şükür
sen nasılsın bebişin nasıllbayanssulusmile

selamlar
he hee kötü bişi yoktur ozaman yuppiii

ayy biz bu durumla nasıl başa çıkıcaz ne olsa altında kötü bişey arıyoruz... bende hamileliğimin keyfine varmak kötü şeyler düşünmemek istiyorum yaaaaaaa.... annemi şimdi 100 kat 1000 kat daha fazla anlıyorum :))))

İYİDİR HERALDE ODA ÇİÇEĞİM YARIN DOKTORA GİDİCEZ 5TE RANDEVUMUZ ÖLÜYORUM HEYECANDAN eyvahedigeldismile OĞLUŞUMU GÖRÜCEM DİYE...:emir_bebek: SENİN KIZA TALİBİZ ONA GÖRE ŞİMDİDEN SÖYLİYEYİM olumunekankayizsmile KİMSEYLE SÖZLEŞME YANİ OĞLUMA HAREM KURCAM BEN delikafadulden :roflol:

hımmm demek öylee bi kızı bin kişi ister bi kişi alırmış ben allah nasip ederse kızıma selamlık kurucam şekerim yok öylee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana izmire gelin vermek zor olur be kuşummm ama nasipse elden ne gelir yeterki onlar mutlu olsun kaydirigubbakcemile3

ayyyy tatlım bende bende bayıldım nası uyuyo o sıpacık oyle yaaaa bende eşimle izledım nası gulduk nası... sen zaten cok tatlısın canım yaaa:):kedi:

hayırlı cumalarrrrrrrrrr

sabah okuyan olduğumu bilmem yazmıştım gece sol kasığıma kramp girdi diye. dabahtan beride sızı vardı. bende doktorumu aradım kontrolum 27sinde bir umut gel der diye:KK43: oda önemli birşey değildir ama sen tam idrar tahlili yaptır bana faxlat dedi:KK43: ee dedimm önemli mi yok ama yaptır sen dedi. yarın yaptırıcam bakalım.

sanada hayırlı cumalar canımmm

geçmiş olsun ee dışardamı yaptırcan idrar tahlilinibilmiyorumkismile

hayırlı cumalarrrrrrrrrr

geçmiş olsun arkadaşım... kasıktaki ağrı ile idrar testinin ne alakası varmış ki şaşırdım... sen yaptır dediyse yaptır tabi yine de...

bızım aylık kontrolumuz 27 mart eşim 1 hafat sonra gıdelım demeye basladı.... nası razı etcem gonlunu etcem kı yaaaa ben kızımı gormek ıstıyorum osledımmmm

canım valla ne yalan sölim oda aklımızda ama dediğin gibi bende senin gibi düşünüyorum eşime göre ise cok güzelmiş alparslan bilmemki cok zor cocuğun ismini koymak bana göre koyulan isimle bütünlesiyor ileride cocuk

evet canım.ben de senın ismin kişiliğe tecelli ettiğini düşünüyorum .

ayyyy tatlım bende bende bayıldım nası uyuyo o sıpacık oyle yaaaa bende eşimle izledım nası gulduk nası... sen zaten cok tatlısın canım yaaa:):kedi:

evet ayaklarını tutuşu öldürdü beni açıyorya minicik gözlerini nerdeyim diye şaşırıyor herhalde kaydirigubbakcemile3 bide gerçekten kaçıcak diye korkuyor herhaldeee:))
ben de istiyom ondanbayanssulusmile
o melek gibi bi yavrum olsun inşallah
hepimizinopuyorumnanaktan
sağol canım o senin tatlılığınnnŞeniz

evet ayaklarını tutuşu öldürdü beni açıyorya minicik gözlerini nerdeyim diye şaşırıyor herhalde kaydirigubbakcemile3 bide gerçekten kaçıcak diye korkuyor herhaldeee:))
ben de istiyom ondanbayanssulusmile
o melek gibi bi yavrum olsun inşallah
hepimizinopuyorumnanaktan
sağol canım o senin tatlılığınnnŞeniz

kaydirigubbakcemile3 evet tatlım ama nası tombiş demı ınsanın bacaklarını ısırası gelıyo... tam uyuyo gecıyo bebk pattt ayagı dusuyo elınden uyanıyo....nası benımsemısse artık cocugum onu....:):)

Canım testin de risk yüksek mi çıktı ki?Neden amniyosentez olacaksın?
Ama gerekiyorsa yaptır derim ben.Çünkü içi rahat olur insanın.Doğuma kadar acabalarla
aklını karıştırırsın.
Ben geçtiğimiz cumartesi oldum hiç acı duymuyorsun doktorum uyuşturmadan yaptı
hatta ben korkmuyordum uyuşturmayacağız diiyince biras korktum ama hiç bişicik olmuyor inan 3dk bile bulmuyor.Bir de yaptıracağın doktorunu çok iyi araştır çünkü yapıcak kişinin tecrübesi çok çok önemli.Allah korusun tecrübesiz bir doktor birkaç defa iğneyle girmek zorunda kalabiliyor ve düşük riski yükseliyor.
yarın da PINAR amniyosentez olacak.O doktoruna çok güveniyor.Çünkü tanıdığı bildiği bir doktormuş.

canım,test sonucumda risk yok çok iyi,dün doktor bebeği inceledi yarım saat kadar bebekte ok.yalnız eşimde ve görümcemde kromozom sorunu var aileden gelen.görümcem 3 düşük yaptı en sonuncusu da 5-6 aylıkken oldu bebekte sorun olduğundan dolayı bana da amniyosentez dedi doktor.3 dk. bulmamasına sevindim.ben 10-15 dak. filan diye biliyodum rahatladım valla.doktora da dedım ıgneye bıraz alerjım var bayılabılırım fılan dıe elıme mudahale etmedıgın surece sorun yok bayılabılırsın dedı akannehir sırnaşık şey

evet yaa o bebeğe hasta olmamak mümkünmüüüü bayıldım bayıldımmmmmmm bendeee onlardan birer tane sipariş ettik bakalım kargonun gelmesine 4,5 5 ay var dahaaa :dance:

geçmiş olsun arkadaşım... kasıktaki ağrı ile idrar testinin ne alakası varmış ki şaşırdım... sen yaptır dediyse yaptır tabi yine de...

_angel Alıntı:

sanada hayırlı cumalar canımmm

geçmiş olsun ee dışardamı yaptırcan idrar tahlilini

sağolun.evet dışarda ben muaynehaneye gidiyorum doktorum devlet hastenesi doktoru. ondan dışar yaptırıcam.
nedenini anlamadım ama belki enfeksiyondanmı şüphelend acaba. ama tedbir olsun diye sanırım

X