2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada ebruyu gören duyan rastlayan var mı?Ne zamandır görmedim merak ettim

Valla hiç sorma çalıştığım için göremiyodum, gördüm kadını bir uyuz oldum bidaha bidaha uyuz oluyorum, bu kadını seven var mı ki

Cnm benim 2 li testte biokimyasal risk düşük çıktı benim oda 1/155 cnm, iğerleri gayet iydi ama bu düşük olunca tabi korktuk bakalım bugün herşey yolunda çıkar inşallah

:)))) deli kız
ama kesinleşmiş artık seninki kız merak etmeopuyorumnanaktan

Kızlar bu hamılelık ne garıp seymıs ya... burda bır arkadas var 31 haftalık hamıle tansıyonu cıkmaya baslamıs kan sekerıde tansıyon cıkarken dusuyomus... ben boyle olunca korkuyorum yaaa

korkacak ne var canım onda oldu diye sende de olacak değil ya :)))

gunaydın kızlar,
bende dun doktora gıttım(doktorumu degıstırdım bu arada).bu doktorum cok cıcı cok komık bı de..ultrasona gırıcem dıe 2 bardak su ıctım ve oglen yemegımı erken yedım dıe bebekte cok hareket yoktu.gıt bıraz bıseyler ye bı de cısını yapta gel cok su ıcmıssın dedı.gulıım mı ne yapıım bılemedım sırnaşık şey eskı doktorum 15-16 haftalık fılan dıodu bu doktor 17hafta 4 gunluk olmus dedı.amnıyosentez şart dedı.yalnız amnıyo sıvımı az buldu bol sıvı alacaksın bı de dınlen dedı.saat bası yudum yudum buyuk su bardagında su ıcıyorum.haftaya tekrar gormek ıstedı bakalım ne olacak :CüvCüv::CüvCüv:

günaydın canımcımm
geçen gittiğimde bende çok su içmişim sıkışıkmışım:kedi: de dedi git mesaneni boşaltta gel dedi:kedi: artık bebek büyüyor su içmeye gerek yok dedi :kedi: halbuki ben içmemiştim :)
hayırlısı olsun canım senin hakkında
bebeğin sağlıkla sıhhatle gelir inşallah

korkacak ne var canım onda oldu diye sende de olacak değil ya :)))

ama tatlısım arkadası bı gorsen yedıgıne ıctıgıne okadardıkat edıyodukı o bukadar ozen gosterırken boyle oluyosa... 2 hamıle kadınla konustum ıkısınınde tansıyon problemı olmus... buda korkutuyo benı...

Allah korusun herkesin bebeğini ama şimdi amniyosentez yaptıranlar ve sonuçları iyi
gelenler için böyle bir risk kalmıyor.Bak amniyosentezin bir de iyi tarafını bulmuş olduk:)))
Şeker birisi dediğin başkanımızkaydirigubbakcemile3Başkanımız yapıp o listeyi resim olarak eklemiş sağolsun ben de akşam biras çalışma yaptım.İsimlere bakıp nickleri bulmaya çalıştım öğreniyorum yavaş yavaş.
Ama hakikaten yaaaa herkes bir güzel ki bir güzel sanki tek tek seçilmiş herkeszemuszemus
Hele hallisna başkan bir afetzemuszemus

Çiğdemim Hoşgeldiinn :)) didem senin de nisaya gideceğini bilmiyordur belkim onun için bana özel mesaj atacaktır..

didemcim... çiğdem de nisa dan randevu aldı... o da haftaya salı gidecek :)))

Hoşbulduk bitanem kahvaltı ettim de geç gördüm mesajını evet ya biliyor olması lazım Dideminrandevu aldığımı yani ben biliyor sanıyorum
Özlemcim valla şu amniyosentez sonucundan dolayı tarihlere hiç bakmıyorum biliyor musun? haftaya salı demi benim randevum kaydirigubbakcemile3unuttum herşeyi artık zaman hızlı geçsin diye hiiiçbirini düşünmüyorum heralde kaçırmam randevuyu ama doktora gideceğim tarihlere hiç bakmıyorum.

kaydirigubbakcemile3 ne gzuel boyle doktorarın olması ya.... insallah hayırlı sonuclar alırsın canım.... dualarımız senınle ve tum amnıyosenteze gırcekler ıcın....

hayırlısı olsun canım :))) senden neden amniosentez istedi doktorun?

Herşey çok güzel olcak inşallah, amniyosentez içinde korkma sakın, bak burada yaptıran arkadaşlar var herkes çok iyi maşallah , sende öyle olucaksın cnmm, Allah yardımcımız olucak

hadi hayırlı olsun canım başka problem olmasında sıvı alarak üstesinden gelebilirsin o durumun

Şeker birisi dediğin başkanımızkaydirigubbakcemile3Başkanımız yapıp o listeyi resim olarak eklemiş sağolsun ben de akşam biras çalışma yaptım.İsimlere bakıp nickleri bulmaya çalıştım öğreniyorum yavaş yavaş.
Ama hakikaten yaaaa herkes bir güzel ki bir güzel sanki tek tek seçilmiş herkeszemuszemus
Hele hallisna başkan bir afetzemuszemus

ayy çok pardon bakmaya üşenip birisi dedim, ama kızmaz hallisna , ellerine sağlık dedim sonuçta, valla çok iyi oldu, yoksa bulamıyodummm :bbo:

Kuzum bugün yine kıpır kıpır ya valla bu kız çok zilli olacak. Bu arada aminosentez için iyi haberlerle geliceğinize ben inanıyorum bu sayfada olumsuz hiç 1 şey olmayacak dediydi dersiniz

Allah korusun herkesin bebeğini ama şimdi amniyosentez yaptıranlar ve sonuçları iyi
gelenler için böyle bir risk kalmıyor.Bak amniyosentezin bir de iyi tarafını bulmuş olduk:)))

doğru diyosun canım kaydirigubbakcemile5 bardağın dolu tarafıı zemuszemus

kızlar bbugun burası karısacak.... dun esımle dua edıyoduk nolur yagmur yagsında eylem falan olmasın dıye... nevruz kutlıcaklarmıs konser olcakmıs falan ates yakcaklarmıs buyuk.... sonu eylem tabııı

kızlar bbugun burası karısacak.... dun esımle dua edıyoduk nolur yagmur yagsında eylem falan olmasın dıye... nevruz kutlıcaklarmıs konser olcakmıs falan ates yakcaklarmıs buyuk.... sonu eylem tabııı

canım siz ne zaman batıya geleceksiniz kısmetse :)))

CANIM BENıM YA, DOKTOR "SU ıÇMENE GEREK YOK DEMıŞ AMA", HERYERDE HAMıŞLıKTE BOL BOL SU ıÇıLMELı YAZIYO, Bı DE BEN NORMAL DE DE ÇOK SU ıÇERıM, AYY AZALTSAM MI NAPSAM bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…