2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

GÜNAYDIN CANIMCIM BUGÜN NASILSIN BEBKİNLE BAKİM opuyorumnanaktan

GÜNAYDIN KUZUŞ, SENİN DE CUMAN HAYIRLI OLSUN CANCAN sositososito

sağol şekercim hayırlı olsun vallaa canımcım opuyorumnanaktan

benim sağ kasığımda böle krampımsı gibi bi ağrı girip çıkıyo sizede oluyomuu iki gündür biraz fazla olmaya başladı

günaydınnnnnnn BUGÜN CUMAAAAAAAAAkaydirigubbakcemile
nasıl herkes bakalım. çok ilginç bir gece geçirdim yaa. gece rahat edemiyorum ne taafıma yatsam oram uyuşuyor ağrıyor. dünde tam dönerken sol tarafıma kramp grdi.(kasıktan) ne kadar korktuğumu anlatamam. şükür geçti ama bennnnnide bitirdi. sonra dalmışım rüyamda bebeğim doğmuş(inş) emziriyorum herkes bana bezetiyor. çok güzel kıza benziyor(ben hep erkek hissdiyorum) sonra eşime diyorum git yenidoğan bezi al o gidiyor bir bakaıyorumki bizimki altını doldurmuşş hemde nasılllll ayy diyorumm nasıl temizlicezz:))) işte bu kadar hadi yorumlayın bakalımmm:)))

tatlım bende hep ruyamda oglum oldugunu goruyodum kızım olcak ıns.. tersıne cıkıyo..:):)

Kızlar benım hala habahları mıdem bulanıyo.... ve dun gene kustum... 9. aya kadar boylemı olcak acep benım??

günaydınnn canımm
nasılsınnn
opuyorumnanaktan

oyyyy datlısım geldın mı sen...:) ıyıyım bıtanem mıdem bulanıyo.... sen nasılsın? bebekin nasıl??? dun gece seni düsünüyodum canım ınan.... doktorun hanı yuzde 70 dedı ya... acaba bı doktor nıye boyle soyler dıye... sonunda buldum... eger kız deseydıde gelecek ay oglanın titisi gorulurse bence bız doktorları bogmayalım dıye oyle soyluyolar.... :emir_bebek: :ecrin_bebek:laelaelaelaelae

kıslarr günaydın;
bugün izinliyim, uyku tutmadı erkenden kalktım çünki doktoro gidicem, 4lü test yapılacak, ayrıntılı ultrason falan, içim bi tuhaf, korkuyorum galiba biraz,ya bişey çıkarsa diye,inşallah herşey yolundadır, bu sefer cinsiyetinide gösterir belki, neyse sağlıklı olsunda hiç farketmez, kız da olsa erkekte yavrum o benim,
Bu arada bende geçen gece rüyamda gördüm bebeğimi, ultrasonla bakıyodu doktor ve bize pipiyi gösteriyodu ama çok netti, bakalım rüyama göre sonuç ne çıkcak,
Bana dua edin lütfen,

Söz herşeyi anlatıcam yarın akşam en geç Özlemcim olmadı sana özel mesaj da yazarım yeterki kuzum iyi olsun da

Sersuma canım dualarımız seninle iyi haberlerini bekliyoruz kaçta dönersin?

sağol şekercim hayırlı olsun vallaa canımcım opuyorumnanaktan

benim sağ kasığımda böle krampımsı gibi bi ağrı girip çıkıyo sizede oluyomuu iki gündür biraz fazla olmaya başladı
HAMİŞLİKTE ONLAR NORMAL CANCAN, BENDE HENÜZ BİŞİ YOK AMA OLMAZ DA İNŞ. AMA KAÇINILMAZ BİLİYORUM akannehir

Herkeze kocaman gunaydınnnnn:)
GÜNAYDIN KUZUŞ, BEBİKİN DE İYİDİR İNŞALLAHzemuszemus

çok şükür canım... idare ediyoruz işte.. siz nasılsınız?
BİZDE DURUMLA İYİYİZ,YARIN KUZUMU GÖRCEM HEYECANLIYIM VALLA kaydirigubbakcemile5
kıslarr günaydın;
bugün izinliyim, uyku tutmadı erkenden kalktım çünki doktoro gidicem, 4lü test yapılacak, ayrıntılı ultrason falan, içim bi tuhaf, korkuyorum galiba biraz,ya bişey çıkarsa diye,inşallah herşey yolundadır, bu sefer cinsiyetinide gösterir belki, neyse sağlıklı olsunda hiç farketmez, kız da olsa erkekte yavrum o benim,
Bu arada bende geçen gece rüyamda gördüm bebeğimi, ultrasonla bakıyodu doktor ve bize pipiyi gösteriyodu ama çok netti, bakalım rüyama göre sonuç ne çıkcak,
Bana dua edin lütfen,
CANIM BENİM GÜZEL HABERLERLE GEL İNŞALLAH,DUALARIMIZ SENİNLE :Saruboceq:

Günaydın datlısım nasılın???

çok şükür canım iyi olmaya çalışıyorum... ama sanırsam akşama doğru yine bir fena olucam gibi hissediyorum... ben kaldıramıyorum bu hamileliği bana ağır geliyor kaydirigubbakcemile3

kıslarr günaydın;
Bana dua edin lütfen,

hayırlısı olsun canım... Allah sağlıklı olduğunu görmeyi nasip etsin... hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza :))

YENİ UYANANLAR, YENİ AÇANLAR İÇİN BU KARTIM SİZE DE GELSİN

Günaydın bal anneler ve bebikleri, gününüz güzel geçsin. Kimimizin son çalışma günü, kimimizin de son bi gün daha... Hepinize bol gülücüklü bi gün diliyorum :sm_cool:

i668541_gnydn011.gif

:nazar::nazar::nazar::nazar:

çok şükür canım iyi olmaya çalışıyorum... ama sanırsam akşama doğru yine bir fena olucam gibi hissediyorum... ben kaldıramıyorum bu hamileliği bana ağır geliyor kaydirigubbakcemile3

canım onu ınan bazen bende dusunuyom... dıyorum bıran once buyusede cıksa ıcımden dıye... bıde ben evdeyımmm sen calısıyosun... hıc dusunemıyorum senı....

Ya ben de face de sayfaya üye oldum sizi gördüm ama kim kim anlayamadım

hayırlısı olsun canım... Allah sağlıklı olduğunu görmeyi nasip etsin... hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza :))[/QUOTE]

cnm çok teşekkür ederim, inşallah hepimiz için öyle olsun

X