2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

CANIM BENİM GÜZEL HABERLERLE GEL İNŞALLAH,DUALARIMIZ SENİNLE :Saruboceq:[/QUOTE]

çok teşekkür ederin cnm moral oluyosunuz valla, iyki varsınız hepiniz, zaten duygusallık tavan, ağlayorum herşeye şimdi yine ağlıycam

Ya ben de face de sayfaya üye oldum sizi gördüm ama kim kim anlayamadım

serdemcim resimlerdeki listeye bakıyorum ben sonrada gerçek imine girip herkese bakıyorum face de, bide burası açıkken face de açık unutunca hemen girip resmine bakıyorum,

kıslarr günaydın;
bugün izinliyim, uyku tutmadı erkenden kalktım çünki doktoro gidicem, 4lü test yapılacak, ayrıntılı ultrason falan, içim bi tuhaf, korkuyorum galiba biraz,ya bişey çıkarsa diye,inşallah herşey yolundadır, bu sefer cinsiyetinide gösterir belki, neyse sağlıklı olsunda hiç farketmez, kız da olsa erkekte yavrum o benim,
Bu arada bende geçen gece rüyamda gördüm bebeğimi, ultrasonla bakıyodu doktor ve bize pipiyi gösteriyodu ama çok netti, bakalım rüyama göre sonuç ne çıkcak,
Bana dua edin lütfen,

canım içini ferah tut inşallah hiçbişeycikler olmuycak

Serdemmm sende yarın mı gidicen doktora , Allah herşeyi gönlüne göre versin cnm, herşey yolunda olucak inşallah, sende haber et hemen

Yaaaa demek özelden mesaj atıcaksın:dilcikar::dilcikar:
Biz yarın bekleyip duralım burada:dilcikar:

Yok bitanem hani o da aynı hastaneye gidecek ya foruma yazarım ama okuyamaz diye aynı şeyi bir de özel mesaj atarım diye dedim.

Onu bunu bırak da ağrın geçti di mi senin? Yoksa ne iş buralardasın yine:eek:klava:

oyyyy datlısım geldın mı sen...:) ıyıyım bıtanem mıdem bulanıyo.... sen nasılsın? bebekin nasıl??? dun gece seni düsünüyodum canım ınan.... doktorun hanı yuzde 70 dedı ya... acaba bı doktor nıye boyle soyler dıye... sonunda buldum... eger kız deseydıde gelecek ay oglanın titisi gorulurse bence bız doktorları bogmayalım dıye oyle soyluyolar.... :emir_bebek: :ecrin_bebek:laelaelaelaelae

geldim canımmmŞeniz
ya aslında bebeğin kız dedi ama ben o kadar şok oldum ki :)) eminmisin falan diye:)) o da dedi ki 4.ayda kimseye garanti veremeyiz bir ay sonra tam netleşcek dedi:)) ama kız dedi:))
miden niye hala bulanıyo ki tatlım ya benim hiç bulanmadı çok şükür :)
benimde az bel ağrım var bebikimde iyi çok şükür teyzesiiopuyorumnanaktan

kıslarr günaydın;
bugün izinliyim, uyku tutmadı erkenden kalktım çünki doktoro gidicem, 4lü test yapılacak, ayrıntılı ultrason falan, içim bi tuhaf, korkuyorum galiba biraz,ya bişey çıkarsa diye,inşallah herşey yolundadır, bu sefer cinsiyetinide gösterir belki, neyse sağlıklı olsunda hiç farketmez, kız da olsa erkekte yavrum o benim,
Bu arada bende geçen gece rüyamda gördüm bebeğimi, ultrasonla bakıyodu doktor ve bize pipiyi gösteriyodu ama çok netti, bakalım rüyama göre sonuç ne çıkcak,
Bana dua edin lütfen,

günaydın canımm nasılsın
Allah yardımcın olsun canım dualarımız seninle hiç sıkma kendini herşey çok güzel olcak:)
canımcım rüyanın tersi olur diyolar ben ilk başlarda erkek gördüm ama bayadır kız görüyodum:) doktorda kız dedi :) ne olcağı belli olmuyor valla
hayırlısı hakkımızda:kedi:

YENİ UYANANLAR, YENİ AÇANLAR İÇİN BU KARTIM SİZE DE GELSİN

:nazar::nazar::nazar::nazar:

Şeniz Şeniz

GÜNAYDIIIIIIIIIN ANNECİKLEEEER:teytey:

günaydın canımcım nasılsınnnŞeniz

Serdemmm sende yarın mı gidicen doktora , Allah herşeyi gönlüne göre versin cnm, herşey yolunda olucak inşallah, sende haber et hemen

Evet canım yarın 9:30da kendi doktorumla 11:20 de de detaylı ultrason için perinatologla randevum var.

serdemcim resimlerdeki listeye bakıyorum ben sonrada gerçek imine girip herkese bakıyorum face de, bide burası açıkken face de açık unutunca hemen girip resmine bakıyorum,

Hangi resimdeki listeye anlamadım bu arada ben iş yerinden face e giremiyorum sen anlat bana akşam bakarım ben tatlım

günaydın datlışım hoşgelmişssen... nasılsan...
Günaydın canım çok iyiyim valla:)))
Yok bitanem hani o da aynı hastaneye gidecek ya foruma yazarım ama okuyamaz diye aynı şeyi bir de özel mesaj atarım diye dedim.

Onu bunu bırak da ağrın geçti di mi senin? Yoksa ne iş buralardasın yine:eek:klava:
Banane küstüm küstüm:1closedeyes::1closedeyes:Ama ben de çok merak ediyorum haberin olsun benim kadar eşim de merak ediyor doktor nasıl bakıcak nasıl ilgilenicek
diyekaydirigubbakcemile3Neyse şaka yaptım bitanem:1hug: ozaman yarın akşama bakarım.
Zaten haftasonu çok çok ilerlemiyor sayfalar
ağrıma gelince geçti canım geçti bu gün gesmeye bile gitcez kayınvalidemle:))))
geldim canımmmŞeniz
ya aslında bebeğin kız dedi ama ben o kadar şok oldum ki :)) eminmisin falan diye:)) o da dedi ki 4.ayda kimseye garanti veremeyiz bir ay sonra tam netleşcek dedi:)) ama kız dedi:))

günaydın canımm nasılsın
Allah yardımcın olsun canım dualarımız seninle hiç sıkma kendini herşey çok güzel olcak:)
canımcım rüyanın tersi olur diyolar ben ilk başlarda erkek gördüm ama bayadır kız görüyodum:) doktorda kız dedi :) ne olcağı belli olmuyor valla
hayırlısı hakkımızda:kedi:

Şeniz Şeniz

günaydın canımcım nasılsınnnŞeniz

İyiyim canımm bomba gibiyim(maşallah diyim kendime:)))))

geldim canımmmŞeniz

:):) aman ıyı olun canımmmmm... kıme cektım kı bılmıyom canım annemın falanda hıc bulantısı olmamıs... ben bı garıp dogmusum:):) bana 3 aylıken demıstı kız dıye:):) 4 de kesın kız dedı... ama dıyorum bu aykı gıdısımıze bebegınız erkekmiş derse napardın dıyorum eşime bılmem gulerdım herhalde dıyo... ben dırek kadının ustune atlar bogardım dıyorum...:):

tutmaya çalışıyorum cnm ama işte2li de risk çıkınca biraz tedirginim, o yüzden yani çok saol

bunlar sadece olasılık tatlım olma olasılıuğını biraz yükesek olması sorun var demek değil sakın unutma benim çok yakın arkadşımda bu testler çok güzel çıktı ama bebeği down sendromluydu doğduktan 4 ay sonra anlaşıldı herşeyin hayırlııs bu testlerde sonuçların iyi çıkmasıda herşey süper demek değil sonuçta bunlar sadece olasılık bilgisi veriyor bize hiçbirşeyin garantisi yok tatlım iyi düşün iyi olsun opuyorumnanaktan

Hangi resimdeki listeye anlamadım bu arada ben iş yerinden face e giremiyorum sen anlat bana akşam bakarım ben tatlım

serdemm çok güzelsin maşallah, bütün anneler çok güzel, ben herkese girdim baktım tek tek delikafadulden
Cnm face g grup resimlerinin içinde bi tablo yapmış birisi (ellerine sağlık yapanın) orada nick ler ve yanında gerçek isimleri yazıyo, ben oradan bakıp sonra profillere bakıyorum

Çiğdemim Hoşgeldiinn :)) didem senin de nisaya gideceğini bilmiyordur belkim onun için bana özel mesaj atacaktır..

didemcim... çiğdem de nisa dan randevu aldı... o da haftaya salı gidecek :)))

X