2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

en son 8 rakamını gördüm o yüzden taktım ayın 18ine bakalım tersimi çıkıcak düzümü :) hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah benden çok eşim sabırsız çıldırıcak resmen hiç onu bu kadar heycanlı görmemiştim

Merhaba kızlar, umarım herkes iyidir... geçmişi okuyamadım. gözümden uyku akıyor hemen size haber verip yatıcam... sabah dr kontrolüne gittim. nst de sancım vardı, doğum sancılarım başlamış... kızımız kanala girmiş ama üst pelvik kemiğini aşamıyormuş, basık olduğu için. cumaya kadar bekliyoruz bakalım, cuma hastaneye yatıcam, suni sancı vericek hala bebek kemiği atlatamazsa sezeryana alıcak... ama ben de hiç suni sancı taraftarı değilim...
Hülya'nın yanına uğradım bugün. Hülya da oğlu da çok şükür iyi... Maşallah çok tatlı bir oğlu var... muhtemelen bugün hastaneden çıkacaklar.
şimdilik haberler bu kadar...
hepiniz Allah'a emanet olun...

ama benim sorumu görmedinizmi kızlar gerçi kimselerde yok ama burdaki arkadaşlar cevap bekliyorum...

Herşeyin hayırlısını versin Allah...
Canım yer darlığından az hareket ediyordur. Şimdi umutlandırmak istemem seni ama, benimki de çok az hareket ediyordu, 4. günde doğurdum.
Kızlar benim maviş gözlü bebek pisim uyanır birazdan. O uyanmadan biraz kestireyim; malum bu gece de uyku yok bana. Haydi kendinize iyi bakın...

kermit hadi gözün aydın inşallah kolayca atlatır bebeğin geçmesi gereken yeri sende bi avazda kurtulursun
laluz valla akşam üzeri sakın gibi ama akşamları iyi yani belli olmuyor tabiki tekme yok artık popoyuda çok çıkartmıyor bi geriniyor karnım dikdörtgen oluyor bide sanki bi bilye var hopp oraya hoop buraya bazen tutuyoruz dışardan ama onun ne olduğunu hala anlamadım dizimi dirseğimi bilmiyorum bu ara en çok o hareketi yapıyor bide bol bol hıçkırıp sinirleniyor

çok saol canım, amin inş. hepimiz bir avazda kurtuluruz da bebişlermize sağlıcakla kavuşuruz...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3benimde öyle bir çıkıntı oluyor böle karnımda yumruk gibi çıkıyor ultrasona göre ayağı orda olduğu içn ben topuğu diye düşünüyorum bilmem ay bir gelselerdi....:1hug:

topuğumu acaba ama çok komik oluyor sanki misket oynuyor içerde bide babamız gıdıklıyor o kaçıyor oraya buraya gülmekten çatlıyoruz daha doğmadan biz oyuncak bebek gibi oynamaya başladık :)))

allah yardımcın olsun bir avazda kavuştursun bebişine ...suni sancı ah ah benim sancım olmassa salı günü suni sancıyla başlatacak doğumu tabi bugünki gibi olursa vermez ama 1 -2 cm açılmam olursa kesin suni sancı verecek bakalım...

ay canım nerde ama bende zınnık sancı yok doğuracağıma dair tek bir işaret yok malesffffffff..

topuğumu acaba ama çok komik oluyor sanki misket oynuyor içerde bide babamız gıdıklıyor o kaçıyor oraya buraya gülmekten çatlıyoruz daha doğmadan biz oyuncak bebek gibi oynamaya başladık :)))
ay aynen böle tutmaya çalışıyorum karnıma sürttürerek kaçıyor kerata bizim babamızda bazen dokunuyor o çıkıntıya çok tuhaf oluyor ay bu neresi diyor...

güzel anneler bebişlerinize yalancı emzik verdiniz mi yada vermeyi düşünüyormusunuz..yalancı emzik ben düşünmüyorum almadımda ama şuda bir gerçekki bir susturucu görevi görevi görüyor...birde bebişlerini kucaklarına alan anneler bebişlerin göbeği düşmeden alttan çıtçıtlı giydirniz mi..[/QUOTE][/QUOTE]

ben yalancı emzik aldım umarım kızımda emerde çünkü 3 ay sonra işe başlıyıcam en azından yanlızlık hissetmez

kızlar merhaba...beni hatırlayanlar için haber veriyim dedim,ben pazar günü kızımı kucağıma aldım allaha şükür.

kızım 3.330 olarak dünyaya geldi.pazartesi sezeryan olacaktım ama benim cadı durmadı,pazar günü geldi.tam doğuma girerken gerçek doğum ağrılarım başlamıştı artık.epidural sezeryan oldu,çok memnun kaldım,herkese öneririm.herşeyi yaşadım,ağrım sadece ameliyat yerim ayaktayken sızlıyor,ona da ağrı kesici alıyorum,yoksa ne baş ağrım oldu ne de mide bulantısı bel ağrısı.kızımı da hemen gördüm,herkesten önce.annemlerin eşimin yanına gittiğimde gülüyordum.allah kurtulamayanları da kurtarsın ,kızım iyi ama çok zilli,çektirecek bize,çok ağlıyor.ve emzirmek çok zor,sütüm henüz yetmiyor inş bu sorunu da kızım sarılık falan olmadan atlatırız.öptüm hepinizi...

gözün aydın dilşat allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin normal doğum mu oldu ? nasıl bebeğin sen iyimisin

selam kızlar artık eskisi kadar sık giremiyorum
kimler doğurdu varmı doğuran bol bol uyuyun kızlar yoksa bebiş gelince uyunmuyo
birazdan kalkar benim kız

[/QUOTE][/QUOTE]

Evet emzik verdim ama sadece 2-3 kere. :) Göbeği düşmeden çıtçıtlı bady giydirdim, bazen içine atlette giydiriyorum. Zaten sadece çıtçıtlı bady ve atletle duruyo bütün gün.Hava çok sıcak.Doktor taburcu olduktan sonra banyo yaptırabilirsiniz dedi. Tavsiye ediyorum bende banyo yaptırmanızı,daha uslu oluyolar. :)

...selamlar herkese..16.08.2010 saat 18:30 itibariyle artık 3 kişiyiz..IRMAK hayatımıza katıldı..Allahıma çok şükür sağlığımız yerinde..2620 gr-47 cm...yarın sabah taburcu olacağız...

slm kızlar
sitare hayırlı olsun cnm Allah analı bablı büyütsün inş
sabahtan beri baya sancım var
düzenli değil ama dayanamıyorum artık
acile gidiyorum bakalım ne diyecek
suyum falan nişan da gelmedi ama son haddindeyim
ayakta duramıyorum sancı geldikçe
nst ye girelim bakalım bi
zaten yarın gidecektim dr.a iyi oldu bugün halletmiş olurum
yarın görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…