2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

3 postasına kalktık oluşumu besledim anca gazı felan çıkardık uyuyor birazdan bezine yapıverir annesi deiştirir tamam bende uyuyim der bizimki ayaklanır anneye uyku haram :))

Merhaba güzel anneler nasılsınız?
Bizde çok şükür biraz kendimize geldik hala ağrılarım var yataktan tek başıma kalkamıyorum. oğlum 3980 gr 51 cm dünyaya geldi. çok şükür emiyor da güzel ama sol göğsümden emziremiyorum. banada ters geliyor oda ememediğiiçin sinirleniyor. çok şükür sağ yetiyor şimidlik soluda sağıyorum çoğaldıkça. Bebeğim çok tatlı yaa hep yanındayım ayrılmak istemiyorum yanından hiç offff..bu yazıları yazarken bile özlüyorum kuzumu yaa...
neyse pelincim dün sezeryan oldu bugün arayacağım durumu nasıl bakalım.herkese hayırlı doğumlar diliyorum eve gelen giden bitmiyor biraz rahatlasam daha detaylı yazarım. faceye resimlerimizi koycaz. şimdilik hepin,izi öptüm kocamamn allaha emanet olun.

Kızlar ya kimse yok mu?
Kaç gündür giremedim nete. Bebeğim çok fena hasta oldu =(( Babasından mikrop kapmış, 5 gündür iğne oluyor, bacağı delik deşik oldu oğluşumun. Bu akşam son inşallah. Üff ya dünyaya geldiğinden beri hasta bebeğim =((

hoşgeldin demet gözün aydın
wild geçmiş olsun aman dikkat et kuzuya

Dikkat ettiğim için mi oluyor anlamadım. Babası hasta oldu, "yalama şu çocuğu" dedikçe, gitti şapır şupur öptü bebeği. Sonra o da hasta oldu. Canı çıktı bebeğimin kaç gündür. Allah'tan ağlamıyor iğne olurken. Bir çığlık, sonra uyuyor arabada. Kalksa da emzirsem çok acıkmıştır kuzum benim. Ay pardon hoşgeldin canım bu arada.
Edit-büdüt: Çiğdem de bana şekercim...

ayy maşallah bayağı bı doğuran olmuş sizin listede..darısı bızımkılerın başına...eylüllllden geldım de

sevgili bende dahil doğuramayanlar nasılsınız ya bende sancı falan yok yine yarın öğrenicez inşallah ne var ne yok

selam kızlaaaar.....dün gece sanırım sancılandım şu an fena değilim hafiflemiş uyuyakalmışım....ama artık hafiflemesin yaa nasıl seviniuorum gece sancım var diye eşim gülüyo,canı acıdığına sevinen biri görnemiş..:))

ahhh ah aspirincim bizde hayırlısıyla bi doğursaydık.....

annceikler gelmiş gitmiş göremedik tüh....
çiğdemcim çok geçmiş olsun yavruya,bi daha bişi olmaz inş.
çisemcim senin oğlan da çok tatlı maşaallah,koca tosun doğurmuşun be,bi kaç aylık bebik gibi duruyo maşaallah kuzuna....:nazar:

selam kızlar
maşallah maşallah ne diyim ne güzel sancı bekliyosunuz
ya ben yine de sevinemem sancılanmama eyvahedigeldismile
herkez bebişiyle ilgileniyo ya ne ilginçhamileliğimiz bitti sıra bebeklerde Allah nasip ederse

Üff yaw ne doymaz bebeğim varmış, 1 saate yakın emiyor, daha yeni bıraktı. Gidip pişpişleyeyim.

çok fena doğurasım var diyorum eşim gülüyor:)) sonra kısceme söyleniyorum sıkılmadın mı sen orda diye cuma sıcaklar bitiyomuş acaba onumu bekliyor

çok fena doğurasım var diyorum eşim gülüyor:)) sonra kısceme söyleniyorum sıkılmadın mı sen orda diye cuma sıcaklar bitiyomuş acaba onumu bekliyor

canım emin misin sıcakların biteceğine, dün haberlerde 15 gün daha devam edecek diyordu, ben de dedim artık tamam rahat bi hamilelik yok die..

Son düzenleme:
Kızlar bizden önce doğuranlar söylerdi de muhalefet ederdik ya... Doğruymuş... Bugünlerinizin kıymetini bilin, gidin banyo yapın. Bakın ben 10dk duş alabilmek için 1 saattir bebek pişpişliyorum. Bir de benimki memede uyuyor sadece. Koptu memelerim... Krem, göğüs pedi ve kalkan var, şakır şakır kanıyor. Uykusuzluk da bir yandan. Gidin uyuyun, yıkanın, rahat rahat yiyin.

Kızlar bizden önce doğuranlar söylerdi de muhalefet ederdik ya... Doğruymuş... Bugünlerinizin kıymetini bilin, gidin banyo yapın. Bakın ben 10dk duş alabilmek için 1 saattir bebek pişpişliyorum. Bir de benimki memede uyuyor sadece. Koptu memelerim... Krem, göğüs pedi ve kalkan var, şakır şakır kanıyor. Uykusuzluk da bir yandan. Gidin uyuyun, yıkanın, rahat rahat yiyin.

katılıyorum sana çiğdemcim 5 dk duşa girmek bile mesele aynen yaralarla başım deertte bide gaz mıdır nedir sürekli ağlama modunda zaaten sıcaklarda yetiyor insana

X