2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar herkese merhaba bi de biz hayırlısıyla doğursaydık:sinifsinif: bugün kayınvaliidemler geliyo ben nası stresliyim anlatamam bayrama kadar burdalar büyük ihtimalle ev curcuna olacak ben de kalabalığı hiiççç ama hiiçç sevmiyorumnası tahammül edicem bilemiyorum. doğumdan değlde sonrasında yaşanacaklardan korkuyorum ben yaaaaa

bende de cogaldi akinti 1 haftadir
doktorum surekli alttan bakıo acaba su fealn mı sızıor die kaydirigubbakcemile3

ama suyu danormalmiş,herhalde dogumun yaklaşıor dedi bugunn sırnaşık şey

benim akıntı su gibi değil ona takılıyor kafam rengi kötü değil ama kıvamı kötü yani yoğun baya
beyz allah yardımcın olsun valla allahtan bizimkinin evi burda ama doğumdan sonra dakka başı gelir bi işede elini sürmez sadece bebek sevip gider banada sinir basar

bende de cogaldi akinti 1 haftadir
doktorum surekli alttan bakıo acaba su fealn mı sızıor die kaydirigubbakcemile3

ama suyu danormalmiş,herhalde dogumun yaklaşıor dedi bugunn sırnaşık şey

Hadi bakalım inş en yakın zamanda normal yollardan bebeğine kavuşursun.Ya bende neden sancı yok ya niye bende istiyorum sancı:dilcikar: çekmek ve bebeğime kavuşmak..senin açıklık var mı...:

Hadi bakalım inş en yakın zamanda normal yollardan bebeğine kavuşursun.Ya bende neden sancı yok ya niye bende istiyorum sancı:dilcikar: çekmek ve bebeğime kavuşmak..senin açıklık var mı...:

yok benim acıklık bilmiyorumkismile

sancı da yoktu

zaten suan gecti de

ishal sancısı belki de :dance:

hmm benimki su gibi

doktoruna sordun mu ne diyor?

çarşamba sorucam bakalım ne diyicek
kimseden haber alamıyoruz artık ayy yapayanlız kaldık burda (((((

çisem baya hareketlendiriyormuş ortalığı bi doğurdu anam herkes peşinden döküldü patır patır :)) gelirdi ama başı kalabalık kesin

derin sen nasılsın ? hem bebiş hem kızın zor oluyor mu havada çok sıcak allah yardımcın olsun
ben yeni yeni ayaklanabildim.
kızım çok fena hem kıskanıyor heö seviyor ama her zamnki gibi full enerji dolu!
neyseki teyzem yanımda yoksa mahvolmuştum.
babası da çok gezdirdi ama çocukda enerji bitmiyor.
şimdi de dondurma almaya gittiler..
oğlana yatak bile hazırlayamadım vermiyor oyun parkı vardı kendine kurdurdu..
çocuğun yatak takımlarını seremedik daha!
yanımda yatıyor sezeryan olduğum için doğrulmam zor oldu yanımda emzirmek daha kolay ama kızda yanıma yatıyor ortada kalıyorum...

valla kolay değil 2 çocuk birden kızında küçük allah yardımcın olsun
bu arada laluz dr doğum için ne diyor tarih verdi mi sana?

valla kolay değil 2 .çocuk birden kızında küçük allah yardımcın olsun
bu arada laluz dr doğum için ne diyor tarih verdi mi sana?

haftaya salı dedi .açılmam varsa suni sancı yoksada direk sezeryana dedi.akşam 12 den sonra bişey yeme aç gel dedi..

inşallah haftaya kadar bekletmezler normal normal gelirler off bu kadar normal isterken sezeryan olursa sinir olur insan şöyle yavaş yavaş başlasa sancılar 2 güne doğursak ne güzel olur:)
eşimde gelmedi hala iyice sıkıldım bugün bulaşık mak. boşaltayım bari yapacak işte kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…