2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

off akşamada doğru düzgün yemek yok kayınvalidem de sağolsun gelin burda yiyin sıcakta uğraşma demiyor ya olmaz böyle bi şey o kadar rahat ki kızım doğunca kesin çıkmaz burdan yemek falanda yapmaz anca beni oyalar dün diyor ki bi akrabalarının bebeği olmuş ayy kız herşeyi kendi yapıyormuş kimseden yardım istemiyormuş büyükler sadece bebeği seviyormuş resmen laf çarptı utanmadan göstericem ben ona ama 1 hafta kesinlikle kalkmıyıcam yatıcam yemekte napiyim yumurta kırdırım eşime onu yeriz eşimde anlar annesinin ne kadar ilgili oldunu

oohh yarasın oğluşuna sütün :) 2 haftada kaç kg aldı Mert Nurcancım.. Sütünün yetip yetmediğini nereden anlıyorlar?

canım kilo alarak bilmiyorum valla sütün yettiğinide şöyle düşünüyorum bir emip yatarsa rahat uyuyor sütüm yetmese durmazdı diye düşünüyorum birde göğüslerime elleyince belli oluyoracıyorlar süt dolunca

özlemcım valla senın yerınde olsam bol bol uyurdum:):):)

yaa sorma canım ne uyumak ne uyumak gece uyuyamadığım yetmiyor sabah 10 olmadan annem başıma dikiliyor neden hala uyuyormuşum uyuyunca ne geçiyormuş elime erkenden kalkıp az bikaç iş yapmalıymışım o yüzden kavga ettik sabah insan bu kadar anlayışsız olmaz... sinirlendim hastaneye ilk defa tek başıma gittim bugün...

şeymacım bir de bişey sorcam sana sen hiç yürüyüş yaptın mı? doğumdan bikaç hafta önce başlayaraktan

canım kilo alarak bilmiyorum valla sütün yettiğinide şöyle düşünüyorum bir emip yatarsa rahat uyuyor sütüm yetmese durmazdı diye düşünüyorum birde göğüslerime elleyince belli oluyoracıyorlar süt dolunca

hmm anladımm bu kadar sıkıntı çektim inş. süt konusunda çekmem

canım bak sana soyle soyleyeyım... ben aksamları devamlı yuruyus yaptım... yarım saat kesınlıkle yuruyodum... bıde hurma kesınlıkle tavsıye edıyorum... sabah ac karna 4 hurma uzerıne bı bardak su bıde ozel olucak ama esınle ılıskıye devam etmen... ben cok faydasını gordum bunların...

canım bak sana soyle soyleyeyım... ben aksamları devamlı yuruyus yaptım... yarım saat kesınlıkle yuruyodum... bıde hurma kesınlıkle tavsıye edıyorum... sabah ac karna 4 hurma uzerıne bı bardak su bıde ozel olucak ama esınle ılıskıye devam etmen... ben cok faydasını gordum bunların...

hurma ben de çok yedim ama bana faydası olmadı sanırım bir de her akşam olmasada hafta 2 3 gün uzun süreli yürüyüşler yaptım... ama ilişki yoktu bizde kocam ısrarla bebeğe zarar verip durdu yanaşmadı... hoş kocam benim yararıma hamilelikte hiçbişey yapmadı ya neyse... artık herşey için çok geç.. :) kısmet..

merhaba kızlar ficil ve defne 25 heycan doruk ta ha yarın allahın izniyle bebeğinize kavuşacaksınız hayırlısı olsunn inş sorunsuz bir şekilde sizde kurtulursunuz.ficil sen neden sezeryan oluyorsun...
bende darlık var canımm hamile kalmadan önce bile dr diyodu sen normal yapamazsın diyeeee

Merhaba kızlar biiz geldik.Ayy pardon ben geldim oğlum uyuyor bugün taburcu olduk çok iyiyiz şükür...
maş. analı babalı büyüsünn çok şekerrrr

Selam Kızlar,

Pelincim tebrik ederim kurtuldun aldın yavrunu kucağına... da benim anlamadığım bişey var suni sancıyı mı hissetmedin? ya da sana faydası mı olmadı anlamadım ben bunu...

Pınarcım burdasın sanırım Laranın resimlerine baktım 3ünüzde mükemmelsiniz Allah mutluluğunuz daim etsin...

ben daha doğurmadım :KK43: yarın hastaneye yatışım yapılacak inş. yavrumu kucağıma alabilirim artık... çok üzgünüm...

Nurcan ben hiç böle düşünmemiştim hiç böyle hayal etmemiştim doğumu... hiçbişey istediğim gibi olmadı ona üzülüyorum...

zaten eşimle de aram limoni anneme de kızdım... gidip tek başıma doğurasım geliyor :KK43: üzgğnğm işte ne bileyim... keşke baştan bilsek ne olacağını ona göre davranırdık ne güzel...

hmm anladımm bu kadar sıkıntı çektim inş. süt konusunda çekmem
canım ya çok yıprattın kendi inş kuzun gelince herşey biterrrr onu kokladıkça huzurun yerine gelirrr

hurma ben de çok yedim ama bana faydası olmadı sanırım bir de her akşam olmasada hafta 2 3 gün uzun süreli yürüyüşler yaptım... ama ilişki yoktu bizde kocam ısrarla bebeğe zarar verip durdu yanaşmadı... hoş kocam benim yararıma hamilelikte hiçbişey yapmadı ya neyse... artık herşey için çok geç.. :) kısmet..

Canım uzulme bak bence herseyde var bı hayır de gec tatlım... sezeryan senın ıcın hayırlı olcak belkı... belkı normal yapsan daha kotu sonuclar ortaya cıkıcak... canım bak bende sunı sancıyla dogum yaptım... bana zor geldı en son yeter artık dıye bagırıyodum... Allah hayırlı kolay dogumlar versın... herseyın hayırlısı canım tamam mı:):)

bende darlık var canımm hamile kalmadan önce bile dr diyodu sen normal yapamazsın diyeeee
maş. analı babalı büyüsünn çok şekerrrr
canım ya çok yıprattın kendi inş kuzun gelince herşey biterrrr onu kokladıkça huzurun yerine gelirrr

Evet farkındayım canım ama sizden başka da bir kişi moral verip unutturmaya çalışmadı biliyor musunuz? Annem desen öyle kayınvalidem desen durmadan boş konuşsun kocam hiçbişeyden anlamaz... biri de demedi ki sezeryan veya normal üzülme bu kadar gecikti üzülme... herkes akıl verme soru sorma merakını giderme derdinde...

Canım uzulme bak bence herseyde var bı hayır de gec tatlım... sezeryan senın ıcın hayırlı olcak belkı... belkı normal yapsan daha kotu sonuclar ortaya cıkıcak... canım bak bende sunı sancıyla dogum yaptım... bana zor geldı en son yeter artık dıye bagırıyodum... Allah hayırlı kolay dogumlar versın... herseyın hayırlısı canım tamam mı:):)

inş. hepimiz için :Saruboceq: :Saruboceq:

Çisem neden gelmedi hala yaa bir yerlere mi uğrayacaklardı? Çok merak ediyorum onu ne konuştu acaba doktoru ile?

Evet farkındayım canım ama sizden başka da bir kişi moral verip unutturmaya çalışmadı biliyor musunuz? Annem desen öyle kayınvalidem desen durmadan boş konuşsun kocam hiçbişeyden anlamaz... biri de demedi ki sezeryan veya normal üzülme bu kadar gecikti üzülme... herkes akıl verme soru sorma merakını giderme derdinde...
anlıyorumm çokda haklısınnn ama yüzdün kuyruğuna geldin bebeğini düşün gergin doğmasın oda. inan herşey düzelecekkkk. kimseyi düşünmeee

kızlar ya dr brown un bıberonunu alıcam ama dar agızlımı alayım genıs agızlı mı???

ben aldım ama ağzına bakmadımmm ama aylara göre noları var bakkk ona göre

çisem k.validesinide drA götüreceklerdi geç gelebilirim dedii. birşey olsa haber verirdii
demet doğurdu mu acaba

çisem k.validesinide drA götüreceklerdi geç gelebilirim dedii. birşey olsa haber verirdii
demet doğurdu mu acaba

hmm demeti de cebinden rahatsız etmeyeyim dedim hastaneyi arayacaktım ama hastanelet kısmında onun gittiği hastanenin ismi yok. siz biliyor musunuz hangisine gidiyordu?

X