2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben de 1 parmak göğüs ucu var pek kimsenin görmediğimden çıkmayan
göğüs ucu falan nasıl olur bilemiyorum...süt içinde kaç gündür humananın steel tea
çayını içiyorum artı bir de o gün boza alacak eşim doğ.yaptığım gün bakalım gelicek mi
sütüm.bu arada süpper bi sancı geldi ama işe yarar mı bilmiyorumm:KK43:((

sağarken böyle yarım dakikada bir yavaşça çek ilk gün süt arttıkça acımıycak sonra ogün acele edersen yara olur hiç emziremezsin

ya eşim alıcaktı medelanın pompasını ben aldırmadım ihtiyacım olmaz
diye çünkü çalışmayı düşünmüyorum bi de hastanede pompa falan var
baktık gördük ihtiyaç oluyor eşim hemen alır..20 liraya nasıl bir pompa ki??
çok ucuz muş nasıl işe yarıyor??

bende aldım pompa benimde bikaç arkadaşım doğum yaptı pompadan çok memnun kaldılar hemde sütünüde hemen getireiyor dediler ağrın olur emziremezsende sağıp kaşıkla verirsin dediler ben bi kase bi çay kaşığı da koydum çantama bide pompa aldım ama bende göğüs kalkanı almadım alsammıki sanki benim memişlerin başını emer ama kararsız kaldım

tek gögüs ucuyla ilgili değil örneğn ikiz annesi vardı hastanede 2 gün sütü falan gelmedi yani sütün gelmeyebilir ozaman yavaşça sağmaya çalışırsın

ya eşim alıcaktı medelanın pompasını ben aldırmadım ihtiyacım olmaz
diye çünkü çalışmayı düşünmüyorum bi de hastanede pompa falan var
baktık gördük ihtiyaç oluyor eşim hemen alır..20 liraya nasıl bir pompa ki??
çok ucuz muş nasıl işe yarıyor??

bebedor manuel elle sağılan biz eczaneden aldık tavsiye edrim hiç gerek yok elektirikliye falan zaten kontrol sende olsa daha iyi pompada acıyınca hemen bırakırsın

ayyyy ne zor işler bunlar bide karışık eskilere özeniyorum haaaaa ne güzel bilgisizce doğurup büyütmüşler bizleri maşallah

ayyy kızlar benim sıpa bir huy edindi bu saatlerde bi başlıyor tepmeye saat 3 e kadar falan canımı çıkarıyor öle böle değil oturamıyorumda yatamıyorumda dr un dediği gibi çok yaramaz olacak benim kızımmm yaaa yandım wallahii

göğüs kalkanı uç için değil sitarecim uç için olanı da var ucu olamayan onunla
emziriyor bu benim dediğim daha doğrusu didoba önermişti.ilk emzirmeden sonra takıyorsun
südyeninin içine delikli hava alsın diye yara olmayı buyuk ölçüde engelliyormuş sütü topluyor artı
bi de krem falan sürünce çamaşırına bulaşmıyor yani bildiğin kapak gibi bişey.delikleri var içine
takıyorsun öyle geziyorsun:KK70::KK70: komik duruyor ama değer yani evde en azından kullanırım diye
aldım ben kaynattım çantaya bile koydum..

bende aldım pompa benimde bikaç arkadaşım doğum yaptı pompadan çok memnun kaldılar hemde sütünüde hemen getireiyor dediler ağrın olur emziremezsende sağıp kaşıkla verirsin dediler ben bi kase bi çay kaşığı da koydum çantama bide pompa aldım ama bende göğüs kalkanı almadım alsammıki sanki benim memişlerin başını emer ama kararsız kaldım

o kalkan değil canı gögüs ucu için slikon de al bulunsun bir köşede

hımmm alalım onlardanda anasını satimmmm yarar yaramaz bi köşede dursun ihtiyaç olursa açıkta kalmayalımm
kalkan olayını sevdim komik momik kime ne yaaa canımdan kıymetli değil ya yara olmasın kuzum aç kalmasınnn ben gezerim öle komik komikkk

aaaa bu arada bende 23 ağustos sabahı 7/30 da sezeryana giriyorum kızlar haberiniz olsun bende kimsenin nosu yok benimde kimsede yok ama hastanede kablosuz var dediler haber vermeye çalışıcamm. tabi kuzucuk o güne kadar durursa
bide bende tansiyon falanda var dr karar değiştirip erkene almazsa şimdilik tarihim belli

kocişim koltukta uyuya kalmış yatağımıza götürüp geliyorum canım benim yaaa canı çıkıyor bütün gün nasılda güzel uyuyor kaldırmayada kıyamıyorumm

bu gün 20. günümüzdü eşim gezmaye götürdü yemek yedik dışarıda sahilde dolaştık bebiş uyudu açık havayı görünce

hımmm alalım onlardanda anasını satimmmm yarar yaramaz bi köşede dursun ihtiyaç olursa açıkta kalmayalımm
kalkan olayını sevdim komik momik kime ne yaaa canımdan kıymetli değil ya yara olmasın kuzum aç kalmasınnn ben gezerim öle komik komikkk

canım sen milletin lafına bakıp strese girmezsen yara falan olmaz

canım benim yaaa çokta sıcak nasıl çıkardın nurcan ben korkarım walla biz zor dayanıyoruz sıcağa yavrumma yazık bee

hayırlısı sitarecim en acısız sağlıkla kucağına al inşallah.
ay ben de kocişime kıyamıyorum hergün 1 saat yol gidior 1 saat geliyor.
köprü trafiği bilmem ne.
kıyamam ona bitanem benim nasıl da düşkün oldum hamileliğimde ona.
bir de herkes diyor hıh bebek olsun da görün bak nasıl oluyosunuz birbirinize
o bağlılık kalmıyor diyolar.ya bi de ilk evlendik biz öyle bağlıyım ki eşime
herkes diyor yaa cicim bicim ayları bunlar.2 sene dolacak yakında daha da
fazla bağlandım hele hamileliğimde.t.dağa gittik kocişim geri dönücek annem
kızkardesim teyzemler hepimiz sahildeyiz saat geldi eşim gidecek öptm göndericem
onu aman allahım bizim arabayı arkadan bi gördüm giderken başladım ağlamaya ama
nasıl ağlıyorum herkes gülmüştü bana şimdi bebek olunca biticek mi benim bu bağlılığım
anlamıyorum ki neden herkes öyle diyor???

canım benim yaaa çokta sıcak nasıl çıkardın nurcan ben korkarım walla biz zor dayanıyoruz sıcağa yavrumma yazık bee

biz akşam 8 de çıktık akçaya gittik arabamız var bebek arabasını aldık ilk kez bindi bebiş pek havalı canım bebek olmasıbayanssulusmile

X