2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyy ben en çok göbek bağından korkuyorum yaaaa,
düştükten sonrasını yaparımda o öle mandallı falan bana itici geliyor tırsıyorum beeaa

maşallah canım sanaaa...dilerim bizde öyle oluruz. Doğumdan hemen sonra kendi işimi kendim yapabilmeyi o kadar çok istiyorum ki. Kimse benimle kalmak zorunda kalsın istemiyorum. Hemen çekirdek ailemle olan yeni yaşantıma atılmak istiyorum. zemuszemus

inşallah canım bende öyle birine muhtac olucam sandım allah kimseye muhtac etmedi çok şükür herkez abartıyor hepsi abartı

bebek hastanede huysuzdu eve gelip yıkanınca maaşallah rahat rahat uyudu evine geldiğini anladı sanırım

allah allaaah hiçbir fikrim yok istersen sohoya özelden yaz o daha iyi bilir.
bi de havuzlu hana baktın mı ora da da şeker yapıyorlardı bi dükkanda.
oradan da alabilirsin belki tam bilemiyorum yardımcı olamadımbilmiyorumkismile

takma kafana canım benim yaaa
ben aslında kararsız kaldım badem şekeri koysam erirmi ki hava sıcak güvenemediğimden lavanta dedim ama başka bir fikrin varsa açığımmm
aaa bak bide şu olurmu sence hani kuru kokulu yapraklar var süs satılıyor vazolara koymaya falan onları robotun düşük ayarında kırsam lavanta gibi toz hale getirsem ondan koysam olmazmı ne dersin şimdi aklıma geldi gözüm vazoya ilişti fikir

beeaaaa mıııı:1shok:nerelisin kııız???
ben de korkuyorum yanlış bişi yaparım canını acıtırım diye...

kızlar cesur olun kimsedende bir şey beklemeyin benim kimsem yok pek yardımcı her şeyi kendim yaptım olmasa daha iyi her kafadan bir ses çıkınca insanın sinirleri bozuluyo

kızlar doktor kalkabilirsin dediği zaman kendinizi zorlayın yürümeye çalışın yatarsanız kalkamazsınız
birde göğüs ucunuzu zorlamayın benimki hiç yara olamadı

kızkadeşim pompayla süt gelmeyince ben sağıym dedi ben sen acıtırsın dedim yavaşça zorlamadan yaptım hem acımadı hemde yara olmadı zorlayınca yara oluyor sanırım

nasıl yani nasıl yara olmadı ve zorlamayın??
emmesi gerektiğinde emecek ve çektikçe de acıyacak başka yolu var mı ki?
ben evicap kapsulleri kırıp göğ.ucuma sürüyorum.e aylardırda göğ.ucu kremi kullanıyorum.
bir de ilk emzirmeden sonra kalkanlara başlıycam takmaya yara olursa da artık yapacak bişi yok..
senin nasıl yara olmadı ne yaptın????

nasıl yani nasıl yara olmadı ve zorlamayın??
emmesi gerektiğinde emecek ve çektikçe de acıyacak başka yolu var mı ki?
ben evicap kapsulleri kırıp göğ.ucuma sürüyorum.e aylardırda göğ.ucu kremi kullanıyorum.
bir de ilk emzirmeden sonra kalkanlara başlıycam takmaya yara olursa da artık yapacak bişi yok..
senin nasıl yara olmadı ne yaptın????

canım bebek emdiği için yara olmazki işte kiminin ucu olmuyo ucunu zorluyolar kimininde süt gelmiyo pompayla asıla asıla yara yapıyolar

canım sen hemen yarın git bebedorun pompası var 20 lira ondan al

hem göğsünün ucu belirginleşecek hemde göğsünde süt birikirse sağarsın ben çok memnun kaldınm parasını 100 kere çıkardı

X