2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlarrr

benim gibi sona kalan doguramayan anneler :)

artik sira bize geliyordur herhalde

bugun benim el ve ayaklarim sismeye basladi,simdiye kadar bisey yoktu,terliklere giremiyorum,acaba dogurmam yakin mialkisalkisalkis

hayirlisi bakalim yarin doktorumuz ne diyecek,gece de kizim dogmustu ruyamda,ufaciktiii

Bebişkosundan daha haber verememiştir hala hast.deyseler.
Ama beni angelnrcn kanser etti %500 dourmuştur çünkü onun temmuz sonuydu ama bi kere giripte bişi yazmamış aklıma kötü kötü şeyler geliyor töbe yarabbim inşallah kimsede sorun felan yoktur...

Ona ben de mesaj attım kk'dan ama cevap vermedi. Doğurmuştur o çoktan.En son 3 gün önce girmiş kk'ya . Ama kimseye bişey yazmıyo. kafamçokkarıştı -tatlicadiarzu-

bence bugün soho doğum yapacak dün a_şeyma geçmişti aklımdan bugün haberi geldi kendiim için öyle bi his yok hiç ama ...Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin keyifleri yerlerinde demekki bu arada hiç filmlerdeki gibi doğuma giden olmuyo dimi

şeyma doğum yapmış ne güzel yaaa. bi süpriz doğum daha yani. daha dün burdayken doğuruvermiş çabucak maşallah. gözü aydın allah zeynep e hayırlı uzun ömürler versin.

benim de sancılarım kesildi yaa :KK43: geceleri kasıklarım ağrıyo ama ben daha artmasını bekliyordum..hayırlısı bakalım.

herkese iyi pazarlar..

şeyma doğum yapmış ne güzel yaaa. bi süpriz doğum daha yani. daha dün burdayken doğuruvermiş çabucak maşallah. gözü aydın allah zeynep e hayırlı uzun ömürler versin.

benim de sancılarım kesildi yaa :KK43: geceleri kasıklarım ağrıyo ama ben daha artmasını bekliyordum..hayırlısı bakalım.

herkese iyi pazarlar..

Hepimiz sancımızı bekliyoruz ama gelmiyo bi türlüüü. kaydirigubbakcemile3 Aslında pek fazla zamanımız da yok doğuma ama diğer bebişler doğdukça sabırsızlanıyoruz. opuyorumnanaktan

Hepimiz sancımızı bekliyoruz ama gelmiyo bi türlüüü. kaydirigubbakcemile3 Aslında pek fazla zamanımız da yok doğuma ama diğer bebişler doğdukça sabırsızlanıyoruz. opuyorumnanaktan

arkadaşların bebişlerini gördükçe dayanamıyorum ama napiyimmm :kedi:

GÜNAYDINNNNNNNN
NE KAAA SICAKKKKK. klimasız yaşıyamıyorumm yaaaaaa.
ayyy doğuran doğuranaa. ebrudanda haaber yokkk

selaaaaaaaaam
bugün kontrole gittim kalp atışları zayıflamış. dr alalım dedi veeeeeeeeeeee
OĞLUM ABİ OLDU.
17:34 de bursa acıbdem hstanesinde kızım dünyaya geldi.
darısı tüm bekleyenlerin başına.
emdi krnı doydu uyuyor şimdi.
spinal epidural sezryen oldum.
ÇOK ŞÜKÜR İKİMİZDE İYİYİZ.
MAŞALLAH :))))
hayırlı olsunnnnn sağlıkla büyütttt

kıslar herkese günaydın,

dün gelemedik kayınvalidemde minik selenimizin doğum günü vardı sabahtan oraya gittik.gece 2 de geldik bakamadım neler olup bitti. özlem doğum yapmış tebrikler canım allah analı babalı büyütsün inşallah.

yarın kontrolümüz var bakalım doktor amcamız normal mi sezeryan mı diyecek. normal derde daha bekletirse dayanamam artık yaaa. sağımdan soluma dönemiyorum. yürüyüş mi nerde?????
kayınvalidem 2 sokak ötemde yürüyerek gidip gelemiyorum.

kıslar dün gece rüyamda değişik şeyler gördüm anlatayım sabah niyetine ehemen.

banya yapacakmışım tam ir baktım kan akıyor 5-6 damla kadar aktı. dedim bu ne? birazz eğildim derken sümük gibi olduğunu fark ettim. allah nişanım geldi dedim o arada kasıklarım başladı ağrımaya belim başladı birden. aaaaa doğuruyorum dedim hemen eşime bağırdım evde kalaba ama kiler varpek bilemiyorum. dedim çabuk hastaneye gidelim doğuruyorum başladı diyorum ama inanılmaz bir acı hissediyorum. o anda uyandım. biraz kasıklarım ağrıyordu. bu ara geceleri kasık ve bel ağrım da başladı. doktor 1 haftaya doğurursun dedi ama bende hala tık yok offfffff....
bende kanlı rüyalar gördümmm. hayırdır inşşşş.

herkeze merhaba... kızlar dun zeynep canan hayatımıza teşrıf etmıs bulunuyor...:):):)

3180 kg ve 51 cm cmle dogdu normal oldu herkezı opuyorum
aaaaa çok sevindimmmmm gözünn aydınnnn

Ayyyyyy ağlamak istiyorum sat daşım bile dourdu ticker ım bile bittii delikafadulden çıttırıyoruuuuuuuuum.
Neyse kendime geldim Allah analı babalı büyütsün nasıl olmuş ne zaman olmuş ayy çok merak ettim.Bu sabah bi sancı girdi dedim tamam dourucam bugün ama bida tık yokk.

ayyy çok güldümm alemsinn çarşamba doğrursunnnnnnn bence. kafamçokkarıştı

günaydınlarrr

bugun benim el ve ayaklarim sismeye basladi,simdiye kadar bisey yoktu,terliklere giremiyorum,acaba dogurmam yakin mialkisalkisalkis

hayirlisi bakalim yarin doktorumuz ne diyecek,gece de kizim dogmustu ruyamda,ufaciktiii
Rüyaarımıza girio artık çünkü tek düşündüğümüz şey ne zaman doğacakları:)
Bnmde 15 gündür felan şişmeye başladı ayaklarım ve ellerim
Bi gün şişio ama çok fazla şişio 2 gün normal geziorm hiç şişlik olmuo nerdeyse
Garip bi durum :)
bence bugün soho doğum yapacak dün a_şeyma geçmişti aklımdan bugün haberi geldi kendiim için öyle bi his yok hiç ama ...Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin keyifleri yerlerinde demekki bu arada hiç filmlerdeki gibi doğuma giden olmuyo dimi
Kuşum bnm içinde bi tahmin yapabilir misiiinnnn içimi rahatlatır :))
Doğuranları gördükçe tek doğuramayan bn kalmışım gbi gelio
ve zaman yaklştıkça sabırsızlanıorz bir an önce kucağııımıza almak istiorz ama zaman geçmek bilmio :KK43:

Bu arada sezeryan olsaydm tarihin uyum açıından 18.08.2010 olmasısını isticektim beşlk de gerçekten o gün doğar oğluşum
İçime doğmuştur belkitarih :)

bir umut ise 15.08 evlilik yıldönümümüzde gelir belki ama bnm ne ağrım ne sancm var o yüzden tüm umutlarım yıkılıoooo :KK43:

Ayy kız benim için de geçirsen yaa içinden çok güsel olur boshayallersmile
Ben sıramı savdım gerçi 00:00 a kadar günüm geçmiş sayılmaz ama sıra sizlerde artık ben umudu kestim kafamçokkarıştı

:KK43:
yapayım canım yani tahmin değilde yazıyı okuyunca ve tickera
bakınca 39 artı 1 e kadar yani 1 hafta içinde olur gibi hissettim ...
:) ama tabi kendim için1 haftadır her sabah kalkıp bugün doğurabilirim deyip doğurmadığımıda dikkate al...:kedi:

günaydınlarrr

Rüyaarımıza girio artık çünkü tek düşündüğümüz şey ne zaman doğacakları:)
Bnmde 15 gündür felan şişmeye başladı ayaklarım ve ellerim
Bi gün şişio ama çok fazla şişio 2 gün normal geziorm hiç şişlik olmuo nerdeyse
Garip bi durum :)
Doğuranları gördükçe tek doğuramayan bn kalmışım gbi gelio
ve zaman yaklştıkça sabırsızlanıorz bir an önce kucağııımıza almak istiorz ama zaman geçmek bilmio :KK43:

Bu arada sezeryan olsaydm tarihin uyum açıından 18.08.2010 olmasısını isticektim beşlk de gerçekten o gün doğar oğluşum
İçime doğmuştur belkitarih :)

bir umut ise 15.08 evlilik yıldönümümüzde gelir belki ama bnm ne ağrım ne sancm var o yüzden tüm umutlarım yıkılıoooo :KK43:

cennet azığı
üç şey seçtiler cennetten çıkarmak içiin..
Bir:Kelimeler
iki:Aşk
üç:Annelik duygusu

Kelimeleri Adem yanına aldı,annelik duygusunu taşımak Havva'ya kaldı..
Ama Aşk çok ağırdı,ikisininde aşkı tek başına taşıması mümkün olmayınca,ikisininde zembili aşkı bir başına kaldıramayınca,bölüştüler yükü.Yarısını Adem sırtlandı aşkın yarısı Havva'ya kaldı..
Öyle sert düştülerki dünyaya,bu fenaya,Adem'in dizlerinin bağı çözüldü,ciğerleri yandı,nutku tutuldu..Bildiği kelimelerin hepsini önce unuttu,Sonra bir kısmını hatırladıysa da diğer kısmını kıyamete değin unuttu.
Aşk!Daha yollarda sakin durmamıştı bir türlü.Kabına sığmamıştı.Bir yarısı yollarda kayboldu.Getirebildikleri ancak öbür yarısıydı..
O gün bugün yeryüzü kelimeleri yetersiz,aşk bu dünyada kusurlu...
Annelik duygusu?
Havva'nın cennet duygusu
Gönül evinde,kadın bedeninde,tastamam duruyordu...

nazan bekiroğlu la sonsuzluk hecesi kitabından kızlar ben her okuduğumda duygulanıyorum çok paylaşmak istedim

Biraz önce kayınvalidem kapıyı çaldı hep evde tıkıldın in bahçeye otur aşaıda diyor.Dedim çok sıcak ben vantilatörün önündeyim saol ısrar ediyo bende kapıyı kapattım.Şimidide eşim arıyo üstüne bişiler giy bahçeye insene die.
Yaa ben evde atletle vantilatörün karşısında son kademede eriyorum zaten aşaıda tabure tepesinde mi oturucam evde ne güzel ayaklarımı uzatıp arkama yaslanıyorum diyorum,hemen "ayy tamam iyi sen bilirsin" die tavır yapıolar yaa.ben küçük çocuk muyum ne zman nerde istersem orda otururum sanki çekinicem misafirim.Zaten ablamda gitti annem inşallah bu akşam gelir.
bEN sadece evde oturup kaderime ağlamak istiyorum.
Kimse anlamıyor beni yaa tabi herkesin tuzu kuru.bu sıcaklarda ektradan kavrulan benim,karnında bebiş taşıyan benim,karnı çatlaklar ve mosmor olan benim dourcak olan ve douramayanda benim insan biraz anlayışlı olur yaaa

yapayım canım yani tahmin değilde yazıyı okuyunca ve tickera
bakınca 39 artı 1 e kadar yani 1 hafta içinde olur gibi hissettim ...
:) ama tabi kendim için1 haftadır her sabah kalkıp bugün doğurabilirim deyip doğurmadığımıda dikkate al...:kedi:

İnş doğururuz cnm yaa valla zaman geçmio artık..

Paylaştığın yazıda çok güzelmiş gerçektn..

X