2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Öle deme kıııs hatta bugün annemle konuşuyodumda senden bahsettim :)
Çok küçük oluncada bakımı zor oluyomuş Allahtan bizimkilerin çoğu 3000 felan ya da doana kadar o kadar olacaklar

damla baksana kapı susu olarak bole bısey yapıyım dıyorum... benım kocıs celenk seklınde kapı suus ıstemıyo tamamen karsı bende sole bısey dusundum sence nasıl

Çoooook şeker canım, illaki çelenk şeklinde olmasına gerek yok zaten. Beğendim bunu. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Hoş geldin canımmm. İyi olmana sevindim..32 ağustos muuuu?sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni 35 desen hadi neyse sonunda 5 var. Acaba ak sakallı dede 15 mi demişti kız kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

benım kapı susume bısı demıcekmısınız
Ayy evet sanada yazacaktım ben bunları çok beeniyorum çok tatlılar bunlar senin yaptıkların mı nasıl yapılıyo yaa köpükmü onlar nası bişi anlayamadım nee de güsel parlıolar keşke daha önce söleseydin bizde yapardık ben magnetlere bayılıyorum,bebek şekerlerime bile mıknatıs yapıştırdım :))

Öle deme kıııs hatta bugün annemle konuşuyodumda senden bahsettim :)
Çok küçük oluncada bakımı zor oluyomuş Allahtan bizimkilerin çoğu 3000 felan ya da doana kadar o kadar olacaklar
ayy ne anlattın merak ettimmmmmm:))))))

hayatımmmm 3+2 kaç??????

Bende gittim kıyafetlerimi değiştirdim şimdiiii.Ay ben bi de gidip park yatağın içine yatak aldım bugün. sempatiksalakcinni Neyse ki yakın yerdeydi.

benım kapı susume bısı demıcekmısınız

Ben dedim bileeeeeee.opuyorumnanaktan

bende puset seklıne olan kapı susulerını cok begenıyom ama kocacım ıstemeyınce olmuyo ıste... adam nuh dedı peygamber demedı yanı... bende boyle bısey dusundum.. g.gıdıyordan bugun aksam sıparıs ederız belkı bakalım nası bısey gelıcek...

Çevir kazı yanmasın kaydirigubbakcemile3 ıyy bbu havada kaz çevirmesi çok ağır olur bea.Hep gırtlak hep gırtlak bizim sonumuz ne olcak merak ediyorum kaydirigubbakcemile3
ayy ne anlattın merak ettimmmmmm:))))))

hayatımmmm 3+2 kaç??????
Tansiyonun yüksek çıkıyo ya dr a gidince ondan bahsettim felan bugün gitcem demiştin bu sıcakta yollarda çıkar mıkar die korktum.Zaten bizimkiler sülalece biliyolar hepinizi ögg getirttim bahsetmekten güncel haberleri verip duruyorum öle oldu şöle oldu die sempatiksalakcinni

Kıskanç P kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Heee hiç aklıma gelmemişti bu .kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
lülülülülülülülülülülülü

ay benim drda 14/8 14/9 çıkıyorumm pat düşüyoooooo

5 i bi yerde mi duruyo yoksa bi tane kocaman çiçek mi??

canım yıne tulunu yapıcam kapıya... pembe veya beyaz organze kurdela ıle bırlestırcem cıceklerı asıcam veya tulunun uzerıne yapıstırıcam... tam karar vermedım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…