2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok koç. ama hemen anlarım oğlaklarıı çünküü sanki çocukluk arkadaşım gibi oluyooooo

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan Ben de boğalarla çok iyi anlaşırım, o yüzden boğa mısın dedim. Ama yine de yaklaşmışım . Nisanda doğmuşsun. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çok yaklaştınnnnnnn alkisalkisalkis

nese kızlr ben kacar karnım agrıyo yıne gorusuruz optum hepınızı koccaman...

geçmiş olsunnnnn

off çok sıcak artık ter nerdemden çıkıcağını şaşırdı yaaa
bu arada bizim polemikler başladı birileri kapris yapıyor bugün hastaneye gittim 1 kere bile aramadı naptın nst nasıldı diye sormadı evlerinin önüne gittik arabayla hanfendi pencereden bile bakmadı ki normalde böyle bi durumda iki eli kanda olsa kapıda beklerdi tabi annem geldi ya bütün derdi onunla kadıncağız ne yapıyorsa ona bide utanmadan anneme bizde adettir kız annesi doğumda olmaz demiş terbiyesizliğe bak işine gelince ilk çocuğu kız herşeyini kız annesi yapar diyor bide kadını kovmuş resmen doğumda olmazmış kız annesi bu adetide ilk defa duydum hayatımda eşim gelsin akşam hepsini söyliyicem çok üzüldüm sinir etti beni

Yuh ohaoldumsmile, öyle bi adet hiç bi yerde yok bi kere. Doğumda kız annesi olmaz diye bişeyi de ilk defa duydum. Hadi diğer söylediğini daha önce duymuştum, ilk torunun herşeyini kız annesi yapar diye.Ama durumu iyi olmayanlar ne yapıcak yani. Sen de deseydin bizim adette de babaanne doğuma gelmez. klava: ( Birileri dediğin kaynanan sanırım )

Öff bayıyo bunlar beni.Annemde burdaydı 2 gün sonra tekrar gelicek doumdad burda olucak,benim kayınvalidemde aynı şeyleri sölüyo yok sancı geri kaçarmış bilmem ne ne alakası var yaa.Ben diyorum doumda biri yanımda olsun sancı çekerken o diyo bazı şeyler tek olmalıymış.Annem de dedi "walla benim kayınvalidem olmasaydı ben douramazdım,her sancıda ona sarılırdım o benim can yoldaşımdı doumlarımda öyle yalnız olur mu" .Bazı şeyler yalnız olmak zorundaymış püff

totosundan adet uyduruyor, allah yardımcın olsun arkadaşım ....

Sümeyra hayırlı olsun bebişin, hayatı da kendi gibi güzel olsun inşallah.

Ben de yarın 10.00'da operasyona giriyorum. 8'de hastaneye gideceğiz.

Çok heyecanlıyım, yatmadan bavulu hazırlıycam çok sıcak çok terliyorum.

hepinizi öptüm , bana dua edin.

Sevgiler

Vallaa cnm yaaa...şuna sen de bizim adette de kayınvalide gelmez desene...ayyyhhh sinir oldum çok haaa. Keşke gelmese. Daha rahat ederdin. kötükedihüso

evet damlacım birileri ta kendisi oluyor ama cidden sinirimi bozdu annemi kovmaktan beter etmiş yani lafa bak anne olmazmış doğumda ona sorucaz sanki zaten benim annem kendi söylüyor kızım rahatsız olursun ben sancı çekerken yanına girmem diyor ki bende ne annemi ne kayınvalidemi istiyorum kapıda beklesinler sadece eşim olsun istiyorum ne biliyim öyle görmelerini istemem eşim yine nazım geçer bağırırım belimi ovdururum ama kayınvalideme diyemem annemde beni gördükçe üzülür saçma sapan işler ya kadın sinir ediyor beni ne zaman annemler gelse aynı sorun hep bi mesele çıkartıyor geçen hastaneye gittiğimizde herkesi toplamış getirmiş drda laf soktu doğuma mı geldiniz doğumda bunu yapmayın bebekte annede strese girer dedi annemde dra katılıyorum bizde de eskiden beri söylerler bunu dedi bunun üzerine sırf gıcıklık olsun diye anneme bu lafı söylemiş

ayy ebru çook heycanlı ben olsam uyuyamazdım bu gece allah yardımcın olsun sağ salim kurtulun ikinizde inşallah sağlıkla kavuş bebeğine doya doya kokla bizede dua et sıramız çabuk gelsin :)

bunların hepsi aynı dicem olmucak...valla ben sallamıyorum.annem yeni ameliyat oldu yetişebilirsem gelirim diyo ama gelemzsede ben kayınvalideyi istemiyorum yanım da eşime dicem ablan kalsın..annenin yanında rahat olamam dicem zaten şimdiye kadar torununa bi çorap bile almamış biri arayıp daha nasılsın bile demeyen biride istemiyodur sanırım doğumda falan yanımda olmak..sadece arayıp sinir bozar kendisi dün aramış diyoki seni rüyamda çok kötü gördüm hiç iyi rüya değildi...ne denirki buna

Biran önce kavuşursun inşallah bebeğine canım.Sev onu bol bol karnında son saatleri :))
Yuuuh insanı daha çok korkutuyo bunlar kötüde görsen sölenir mi

Dualarımız seninle canımmmm.İnşallah çoook rahat olur doğumun. opuyorumnanaktan

merhaba kızlar bugün misafirim vardı pek duramadım.şimdi de şöyle bi uğrıyım dedim.yarın bizim de kontrolümüz var.bakalım kızım kilo almış mı doğmaya niyeti var mı hala aşağılarda mı??
yarın haftasonu kimsecikler olmuyo ama sonuçları gelince paylaşırım inş. öpüyorum hepinizi

dualarımız seninle canım:Saruboceq:

hayırlı haberler,ni bekliyoruz

güzel haberlerle gelirsin inşallah:Saruboceq:

kaçıncı haftadasın,ticker olmayınca merak ettim sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…