2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben daha başlamadım kremi sürmeye.cuma dr a gidince sorayım diyorum..bi de humana çayını içebilirmiyiz diye sorcam..

:roflol: kaydirigubbakcemile3 Çok alemsin cnmm :))))))) trakyalı haa..

BEN 3 aydır sürüyorum kızlar alakası yokkk.
bitmek üzere 2.kreme başlıcamm

Neee 3 aydır mıı!! çok erken değilmiii pekii..CADIARZU

Douranlar bi müddet doal olarak gelemicek ama 1 ay sonra herkes yavaştan geri dönmeye başlar :))

doğum yapıp bebişlerine kavuşanlar zaten gelemiyo bi daha kolay kolay.
en kötüsü sona kalmak herkes doğurcak ben burda topic beklicem gibi bi his var içimde mafoldumben

kaydirigubbakcemile3 annem içerden sölenio kombaba oturuyomuşum hiç bir faaliyet yokmuş şehirde olsa çoktan doururmuşum da.Walla sonunda fenalıklardan dourcam heralde napiim nefes bile alamıyorum ayakalrım davul dışarıda çıkamıyorum akşam bile olsa yollarda mollarda doururum neme lazım

bütün annelerimi tek tek öpüyorum,c.tesi iple çekiyorum,bebişimin bebeğini görebilmek için.Hepiniz Allah'a emanet olun,sevgiler..opuyorumnanaktan

Topikte olanlara baktım da soho özlem cim de burda sanırım ::))) bende tam onu sorcaktım haber varmı diye..ama ismini aşağıda görünce henüz doğum yok anlaşılan

evet çok erken benim göğüslerim çatlamaya başladı üstleri sonra doktorma dedim.
göğüslerimde çatlaklar oluşmaya başladı dedim karnım da yok ama göğüslerim de
iz iz olmuştu tmam krem yazayım sana dedi yazdı aldım ben de kağıdını bir okudum.
göğüs ucu kremi imiş kadın anlamadı heralde dediğimi.silmeden emzirebilirsiniz flan
yazıyodu içinde sonra sürmeye başladım ben hafiften sonra bidaha hiç bırakmadım.
göbeğime sürdüğüm lieractan sürdüm üstlerine uçlarına da o kremi şimdi bitmek üzere
lansinoh a başlıycam bitince...

Evet soho senle benim sat aynıydı sende de mi tık yok daha ne dedi dr un benim bebiş sat a göre 8 de gelmezse 10 unda suni sancı verilcek....

kızlar ben kontrole gidiyorum gel bakalım dedi tabi ki...bende başka bişi beklemiyodum zaten...gelince yazarım,bakarsınız gelmem :))hiç sanmıyorum tabi,neyse öpüyorum hepinizi ve bebiklerinizi opuyorumnanaktan

yok kız fahriye ne pazartesisi dün 12 13 te yazmış bu mesajı bak istersen...

evet evet çok şükürr ilk birkaç gün gitmişti ama geri geldi:))
cuma çıkarıcaklar sanırım..annem günlerdir yanında bunalıma girdi kadın...

beni de babaannem öldürüyor... Kadın doğurtacak beni en sonunda :)) Geçen hafta ölüyorum diye apar topar doktora götürdü eşim (bir gün kaçacak herif) ilaçlarını aldı karşıya gitti geldi bu sıcakta. Açıyor yok kabız oldum , sonra ki günlerde totom yanıyor diye arıyor. Diyorum kabızdın zorladın herhalde yok ben kabız değilim diyor dakka başı arıyor .... test bunlar bize üff dedirtene kadar uğraşıyor bazen. Allahtan eşim sabırlı alıyor telefonu izahat ediyor babaanne şöyle böyle diye....

ben kremi doktoruma sormustum 32.haftada erken dedi

36 da basladim ben surmeye

yarın sümeyra da sezeryana gircek bugün son günü uğrar diye düşünmüştüm ama kayınvalidesi var diye rahat değil sanırım.

Topikte olanlara baktım da soho özlem cim de burda sanırım ::))) bende tam onu sorcaktım haber varmı diye..ama ismini aşağıda görünce henüz doğum yok anlaşılan

Evet soho senle benim sat aynıydı sende de mi tık yok daha ne dedi dr un benim bebiş sat a göre 8 de gelmezse 10 unda suni sancı verilcek....

yok valla canlar :) kaldım ben böleee doğuranları gördükçe bunalımlara giriyorum... yok yok ben anladım artık normal doğum benim için zor... açılmadı mı açılmıyor meret yer....

Kızlar gögüs kalkanını kaynaattınızmı bende steril mak. felan yok kaynatıcam ama nası kaynatılcak bilemedim yaa tencerreeye suyu koyup içine mi atıcaz ne kadar kaynatılcak çok cahilim yaaw bu konuda mahvederim diede yapamadım kaydirigubbakcemile3

maydonoz suyunu azaltır bir de erken doğum yaptırır bunun için mi yiyorsun , hamileliğimizin başlarında yasaktı ben hiç yemedim nerdeyse....

pelinim kağıdında yazıyor 5 dk.kaynatın diye ben küçük bir tencereye su koydum
içine kalkanları kaynamaya başladktan sonra 5 dk daha kaynattım aldım sonra kurulayıp
koydum
çantaya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…