2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ozlem ve pelın sızın satlarınız aynı demekkı gurbetınde aynıydı oo doğurduğuna gore bugun yarın gelırler elı kulşağındadıropuyorumnanaktan

Hep karnımı sevip bak oğlum 7 ye kadar gel eğer gelmiceksen biras daha bekle de 10 unda gel dioum beni takan yok kaydirigubbakcemile3

inşallah döner ben spinal oldum bebeğim doğar doğmaz gördüm hayırlısı ne ise o olsun

ozlem ve pelın sızın satlarınız aynı demekkı gurbetınde aynıydı oo doğurduğuna gore bugun yarın gelırler elı kulşağındadıropuyorumnanaktan
Aaa evet onun 9 ağus. tu bizim özlemle 8
40 keredende fazla söledim ama gelmiyo velet kaydirigubbakcemile3

evet canım iyidir buralar çooook sıcak klimanın karşısından kalkamıyorum oğluşum iyi ama hiç durmuyorrr maşşallah senden naber bebeş nasıl senin beklenen doğum ne zaman

valla bende klimayla akraba oldummm.kapatınca ter basıyoo. çok şeker oğluşun ama maş .
benim 16sı inş. ama yarın kont. var netleşir belim arıyoo dünden berii hayırlısı bakalımmm
benim yerimede kokla oğluşuuuu

Off kısslar şun çok kötüüm yaa öyle bi dayıyoki kendini bi sivriliyo karnım uzaylıya döndü mosmor zaten frankeştayn bile görse korkar,kasıklarımı bi geriyo böle yapınca üstüme kovayla su döktüler sanki.İnsan biraz acır annesine yaa

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 acımazz sıpalarrr

pelincim valla o yeter ki gelmeye niyetlesin gece gündüz hafta sonu hiç gözümde değil ben de zaten nurcan gibi en normalinden istiyorum... sanırım istediğim için bebeğim bana inat gelmiyor sende sancı durumu nasıl hiç ağrın sızın oluyor mu?

dün gurbetle konuştum onunda hiiç bişeysi yoktu gece birden sancısı gelivermiş ayy ne özendim inş. yarabbim darısı başımıza :)))

canım resimdeki oğluşum değil öylesine koyduğum bir resim ben daha bekliyorum son 15 günüm kaldı 20 si gibi sezeryanla alacak benim 2 doğumum diğeride sezaryandı mecburiyetten buda sezaryan adanada şu an sıcaklık 43 derece düşünnnn allah hepimize kolaylık versinohaoldumsmile

ağzından bal damlıyooor :))) keşke yarabbimm :) şimdi peline de onu yazdım ya dün konuştum gurbetle hiçbişeyim yok diyordu gece sancısı tutmuş ve açılma olmuş Allahım inş. bana da nasip etsin bize de yani hepimizee :)))

Benim 1 aya yakıdır azar azar oluyordu zaten bu aralar geceleri çok giriyo 2 de kalıyo ama 2 gün önce çok kötü oldum bida uyumuşum bida gelmedi öyle.Gün boyunca toplamda 7-8 geliyor sancılar tabi kasılmaları felan saymıyorum bebişin yaslanıp yaptıklarını onlar ayrı bi can yakıyo.

yok valla canlar :) kaldım ben böleee doğuranları gördükçe bunalımlara giriyorum... yok yok ben anladım artık normal doğum benim için zor... açılmadı mı açılmıyor meret yer....

Dur cnm öle deme..baksana bu işin 40 lara kadar vakti var daha..sizinki bi de kız olcak aaaa nasıl gelmez bakıyımmm..hadi bizimki oğlan yatıyo öleee içerdee..erkeklere hep geç gelir diyolar yaa sanırım doğru..şaka maka çok az kaldı cnm..inşallah hiç bi müdaheleye gerek kalmadan doğumun başlar..kısmet..hakkında hayırlısı olsun..

Cnm ben yazana kadar arkadaşlar yazmışlar gerçi ama :)) bende aldığım herşeyi üzerlerinde yazdığı gibi bi tencereye su koydum içine malzemeleri koydum..kaynamaya başlayan suda 5 dakka daha bekklettim kısık ateşte.sonra su soğuyunca içinden alıp iyice kuruladım..

Bide şeyim zonkluyo çok bide otururken bebişi bazen kasık kemiklerimin içinde hissediyorum

bende bu sabaha kadar ağrı namına en ufak bişey yoktu... bugün ehh işte biraz başladıı... Allah hayır etsin sonumuzu

heeeekaydirigubbakcemile3 pardon ben seni diğer banuyla karıştırdımmm:))))))
amin canım hepimizee

aminn inş. canım ama beklemek çok kötü zaten ne istemesem hep başıma gelir 38. haftalarda falan doğurayım istiyordum çok bak kaldım yine 40 lara şimdi normal istiyorum bakalım kızım izin verecek mi normale....

bende bu sabaha kadar ağrı namına en ufak bişey yoktu... bugün ehh işte biraz başladıı... Allah hayır etsin sonumuzu
Amin canım amin.Bu havada bazen sıcak duşta alıyorum ama fayda etmiyo birazdan giricem,bi güzel sıcak suyu belime felan tutayımda beki dank ederde gelir aklinialirimsmile

Demet e nooldu diyolardı sancısı mı vardı dourmadı gaiba ,gerçi onun 20 sinden sonraydı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…