2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
başım hala felaket ağrıyor mide bulantısı da eklendi ne yapacağımı bilmiyorum
eşimde yerlerde yattın rüzgar çarptı diyo belki de
çok sıcak ne yapayım
çok işim var ama hiç birini yapamıycam sanırım

öffffff doğmuyo yaaa ne zaman doğurucamm bennnn mafoldumbenmafoldumben
çok fazla ağrım yoktu be gece rahat uyudum yani.
yaaa benim ticker da kafayı yemiş geri mi gidiyo ne???

bende mevlütte yapmak istiytorumm yetişebilirsem. şimdide istiyorum ama çok fena olurum uğraşamam.

tabi cnm şimdi uğraşılmaz ya havalara baksana. mevlütte de şekeri çikolatası şerbeti felan var zaten. süslüpüslü bardakları felan gerek yok uğraşmam o zaman bebeğimle uğraşırım. diş buğdayında iyi olur diye düşündüm bende.:teselli:

hosgeldın canım
allah allah bı mıde bulantısı var herkeste ya bızde oyleyız demetle ben dun sabahtan berı demette aksam kotu olmus hayırdır ınsallah

yaa bende esraya bir mesaj çekim nişanı geldi dr gitti gelmedi(yasemennnn)

aaa evet cnm ya dün gitmişti dimi. ne olmuş acaba yaa bendemerak ettim şimdi.

günaydın cnm sıcaklar insanı sersem etti mide bulantısı herkesde var ya nedir bu çilemiz?

öffffff doğmuyo yaaa ne zaman doğurucamm bennnn mafoldumbenmafoldumben
çok fazla ağrım yoktu be gece rahat uyudum yani.
yaaa benim ticker da kafayı yemiş geri mi gidiyo ne???

ay cnm ya deme öyle doruk bebekimiz alınır yoksa. valla benim bütün gece kasılmalarım vardı eşimi bekliyorum doktora gidecezşimdi de ara ara belim ve kasıklarım ağrıyor ve kasılmalarım devam ediyor. allah yardımcımız olsun.mafoldumben

evet yasemennn gıttı ama eğer o nısansa wcde tualetını yaparken kanlasmıs
az mı kalmıstı kacıncı haftadaydı ben hatırlayamadımda

ayyy heyecanlandım kavusmustur ınsallah bebısıne

amin cnm inşallah ağrısı yoktu amabelli olmaz bir avazda kurtulmuştur inşallah oda.

ay aklıma geldi de daha dün herkes 5-7-9 haftalık falandı.şimdi de kim doktora gitse inşallah bebişini kucağına almıştır diye dua ediyoruz. zamanın bu kadar çabuk geçeceğini hiç düşünmemişti. hatta hiç geçmiyor derdik 20.haftalarda falan. anne olmak ne güzel bir duyguymuş hele birde sağlıkal kucağımıza almak nasip olsun meleklerimizi, bu mutluluğumuz iki kat artacak allahın izniile.

saat 9,30 olmus ne cabuk oldu anlamadım bıle ...
dun ustalar geldı heryerı kırlettıler demıstımya supurup sılmıstım aksam uzerıde komsum gelınce halıları sılkelettım sımdı bıdaha supurup sıleyım gelırım arada fazla kaynatmayın haa yetısemıyorum sonraopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…