2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kasılma içinn başkabir şey veriliyoo sanırım. ekmek peynirr yemeğe çalışş bastırsınnnn

bir deniyim cnm bakalım inşallah içimdekalır. istifraedersemçok kötü oluyo biri sırtımı ovalamadan da çıkaramıyorum öğür öğür fena oluyorum çokeyvahedigeldismile

gunaydın fahrıye ve demet nasılsınız sıkıntılı aksam gecırmıssınız bende mıde bulantısı yasıyorum sımdı yersem cıkcak dıye bekllıyım dedım ...eğer ıstıfra edersem doktoru arıycam esım le gıdıcez..
yanı nezaman doğucakları bellı olmadığı ıcın demetcım mecburen ısede gıtmek zorundalar ama bak dayanamamıs yıne ssenınkı
fahrıyecım gaz yapıcı bıseymı yedın de kotu oldun acaba

bir deniyim cnm bakalım inşallah içimdekalır. istifraedersemçok kötü oluyo biri sırtımı ovalamadan da çıkaramıyorum öğür öğür fena oluyorum çokeyvahedigeldismile

bılmezmıyım 4 ay ota moka herseye cıkardım ıcım dısıma cıkardı
sımdı yıne basladı bakalım hayırlısıyla bıran once gelseler :CüvCüv:

günaydın hayatım,

vallaöyle dayanamadı gelecek inşallah bekliyorum. mide bulantısı neden oluyor acaba ya anlamadım bende de dün geceden beri var ya off ne iğrenç bir durum o. iyiym diyorum korkuyorum valla ne yapacağımı şaşırdım bende. allah yardımcımız olsun cnm:Saruboceq:

günaydın canım
ay canımm değşik birşey yemedim ama fenalardayımm içimde bomba batlıyoooo.

fahriyecim,hani senin facede profil resimlerinde hoşgeldin kayra yzılı kurabiye mi onlar cnm ya çok tatlı olmuş bayıldımm

sıcaklarda yapıyor ee doğumlarımızda yaklastı belırtıdır belkı
valla bende peynır ekmek arası yapım mıdem kotu yıyemıycem pek

maasallah ya cok becerıklısın muytfakta yanı boyle pasta borek corek konusunda ıyıyımdır ama seker hamurlu yapamam yetenek lazım
ellerıne sağlık cok beğendım :))

maasallah ya cok becerıklısın muytfakta yanı boyle pasta borek corek konusunda ıyıyımdır ama seker hamurlu yapamam yetenek lazım

aynı pastane yapımı gibi olmuş valla ya. belki dışarıda yaptırsan o kadar özenli olmaz yani:-tatlicadiarzu-

acaba tarifini istesem verir misin?????eyvahedigeldismile

aynı pastane yapımı gibi olmuş valla ya. belki dışarıda yaptırsan o kadar özenli olmaz yani:-tatlicadiarzu-

sağloun kızlarr daha çok şey varda koyamadım gerçi var çoğu facede.

veririm tabi demetcim. kurabiye yamak mesele değilde şeker hamuru açmak yapıştırmak süslemek bayağı zaman alıyoo. tarifimi bulayım yazarımmm sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…