2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yine aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor çekmiyor telefonu ne yaptı acaba çok merak ediyorum yaa..
inşallah ipek bebeği almıştır kucağına.

sağloun kızlarr daha çok şey varda koyamadım gerçi var çoğu facede.

veririm tabi demetcim. kurabiye yamak mesele değilde şeker hamuru açmak yapıştırmak süslemek bayağı zaman alıyoo. tarifimi bulayım yazarımmm sana

saol cnm benim. evet kurabiye hamurunu yapıyorum normalde de şeker hamuru nasıl onu bilmiyorum hiç denemedim yapmadımda.

ben anlamıyorum zaten seker hamurunu nasıl oyle yapıyorlar belkı bırını yaparken gorsem deneyebılırım ama ellerıne sağlık cok guzel gorunuyorlar

birde ece pastası var ona da bayıldım valla beyaz üstüne kelebekler ayyy süper vallaa...ellerine sağlık canımmm

ayy bende aksam hatıceden haber vardır dıye kac kere gırdım sonra bılgısayarıda acık bırakmısım kk da uyuyup kalmısım

ayy bende aksam hatıceden haber vardır dıye kac kere gırdım sonra bılgısayarıda acık bırakmısım kk da uyuyup kalmısım

ay valla bir sesiniduysaydım ya hiçdeğilse doğurdu haberini iyi haberini alsaydık kuzumun.çok merak ediyorum valla. allahım yardımcısı olsun.:1hug:

canım şeker hamuru hazır satılıyoo onu tutturmak çok zorrr. ben beyaz alıp gıda boyasıyla karıştırıp renk elde ediyorum. nişastayla açıp istediğin kalıpla kesip balla kurabiyelerin üstüne yapıştırıyorsun. pasta iseee şeker hamurunu pasta büyüklüğünde açıp yine yapıştırıyorsun kenarlarını kesip defolarını kapatıyorsun

canım şeker hamuru hazır satılıyoo onu tutturmak çok zorrr. ben beyaz alıp gıda boyasıyla karıştırıp renk elde ediyorum. nişastayla açıp istediğin kalıpla kesip balla kurabiyelerin üstüne yapıştırıyorsun. pasta iseee şeker hamurunu pasta büyüklüğünde açıp yine yapıştırıyorsun kenarlarını kesip defolarını kapatıyorsun

ben bunu yaparım. zaten hamur işlerini çok severim ama kuzumun allah nasiopederse diş buğdayı partisinde yaparım inşallah.

kızlar yaa valla sizle vakit geçirmek bana çok iyi geliyooo hepinizi seviyomm:emir_bebek: beni en çok anlayan sizsiniz

hııı bende hep merak eder dururdum sımdı baktımda bısuru sey dökturmussun boyle hamıleyken kotu oluyoo bı doğurıyım sonra tekrar bakıcam yaptıklarına :))))

kızlar yaa valla sizle vakit geçirmek bana çok iyi geliyooo hepinizi seviyomm:emir_bebek: beni en çok anlayan sizsiniz

aynen katılıyorum canım valla sözlerine tek tek. internetim yokken evde durmak istemezdim şimdi net varya evden çıkasın gelmiyor sizle konuşmak için. gerçiistesemde çıkamam artık ya neyse...opuyorumnanaktan

X