2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ya kıslar aşağıya baskı hissediyorum ittiriyor sanki yavrucağım. sizde de oluyormu

amanın kıs? sen bugün tüm belirtileri sayıyor gibisin.akşam sen gitmeyesin doğuma?

benim bebişin başı aşağıda demişti doktor ama ben de her hareket ettiğinde sol kasığımda sivrilik görüyorum dirsek gibi topuk gibi :) canımı yakıyor kimi zaman delip çıkcak sanki.kuvvet alıp aşağı mı ittiriyolar kendilerini acaba?

amin cnm inşallah ya. off bugün ne acayip oldum yaaa stres küpü gibi hissediyorum kendimi agrasif oldum çok. eşim aradı ne oldu diyor adamı tersliyorum sanki ne olduysa offffff

amanın kıs? sen bugün tüm belirtileri sayıyor gibisin.akşam sen gitmeyesin doğuma?

benim bebişin başı aşağıda demişti doktor ama ben de her hareket ettiğinde sol kasığımda sivrilik görüyorum dirsek gibi topuk gibi :) canımı yakıyor kimi zaman delip çıkcak sanki.kuvvet alıp aşağı mı ittiriyolar kendilerini acaba?

aman cnm ya anlamadımki,

zaten pazar gittik artık çok vakti yok dedi doktor da. şimdi de bir kasılıyorumbir ittiriyor bir adet gibi ağrım oluyor hafiften agrasif oldum ne oldu anlamadım yaa. ay afakanlar bastı bana. gelecekse gelsin valla böyle olması daha zor yaa...:2:

eveeett uzun zamandır böyle deli gibi temizlik yaptığımı hatırlamıyorum.salon b mutfak ve annemin odası bittiii.şimdi biraz mola vermek lazımm.hecabebe nin de sezeryanı vardı bu gün ne yaptı acaba?şimdi bebişi kollarındadır belki..boshayallersmile

Kızlar ben bırazdan kuafore gıdıcem kaslarımı aldırayım, cok cıkmamıs ama heran dogurabılırım.. Ayy soyleyınce bıle heyecanlanıyorum..

cok zorr ısımız yarın cocuklar buyuduğunde ne yaoıcaz babam yemıyooo bende yemıycem falan dıycekler
o konuda korkuyorum acıkcası
kahvaltılıklardan bıle yemedıklerı var sasırıyorum bazenn

yaa kızlar ben bu aralar cok su ıcıyorum 5 lt ye yakın abartmıyorum valla ıyımı oluyo kotumu anlamadım wcden cıkamnıyorum

aman cnm ya anlamadımki,

zaten pazar gittik artık çok vakti yok dedi doktor da. şimdi de bir kasılıyorumbir ittiriyor bir adet gibi ağrım oluyor hafiften agrasif oldum ne oldu anlamadım yaa. ay afakanlar bastı bana. gelecekse gelsin valla böyle olması daha zor yaa...:2:

anlıyorum canım seni.çok daraldık beklemekten.bide bilinmeyeni beklemek yıpratıyor insanı.geçen gece bnm de kasıklarıma ağrı girdi kalakaldım yatakta.eşimi azarladım bide sen anlayamazsın sana kolay geliyo diye ağlıycaktım nerdeyse.

aman cnm ya anlamadımki,

ooo agresıflık bendede var esım komıklıkler falan yapıyor sınırlınıyorum adama bıde canım acıyor dıyorum bıde oo acıtıyor neymıs efendım normal doğuma hazırlıyormus benı sırnaşık şey ozaman boyle gucumun yettığı kadar vurmak gelıyor ıçımden:roflol:
hastaneye gıdene kadar sıteyı toplarsın basımıza sımdıden alıs dıyor

cok zorr ısımız yarın cocuklar buyuduğunde ne yaoıcaz babam yemıyooo bende yemıycem falan dıycekler

yaa kızlar ben bu aralar cok su ıcıyorum 5 lt ye yakın abartmıyorum valla ıyımı oluyo kotumu anlamadım wcden cıkamnıyorum

günde 3 lt normal canım fazlası da zararmış vücudun su dengesini bozuyormuş gereksiz şişmeler oluyormuş sonra ama terleyip atıyosan yada sık wc ye gidiyosan belki dengeliyodur bilemem.bana da doktor çok su iç 3 lt yi bulsun ama daha fazla içme demişti.susuzluk kasılmaları tetiklermiş diye ben de içiyorum ama anında wc ye koşuyorum :)

öff vall aşaşırdım artık ya

ben gidim de vitrinin örtülerini asayım. vitrinimi sileyim bari ya. yoksa otur otur kasılmaktan helak oldum. belki aklım dağılır biraz.

sonra görüşürüzkıslar,
öptüm kocaman.

ayy evet benim eşimde aynen böyle.aynı yemekler arasında gidip geliyoruzz.oda aynen babası ne yemeyiyosa oda onu yemiyo şu an.bende şimdiden tembihlerim çocukların yanında onu yemem bunu yemem demek yokk.
su içmen çok normal canım hem susuyorz hemde su içmemiz heleki son haftalarda daha iyi çünki bebişin suyu gittikçe azalıyo.ve hatta benim gibi son haftada bitiyomafoldumben

yarın kontrol var acaba ne dick dr:)
Yada bişi dicek mi acaba :))

Geçen hafta 2700dü artık hiç iştahım yok cnm bişide istemio yiyemiorummm acaba ne kadar olmuştur:KK43: gerçi kilodeğil gelişimi önemli ama doğunca bakmak açısından daha rahat olur

sende mı benım gıbısın damlacım bazen kendıme ayrı ona ayrı yapıyorum zor oluyooo valla...

evet canım bende ayrı yapıyorum bazen. Zorla yedirmek lazım aslında yaptıklarımızı. kaydirigubbakcemile3 Onun yüzünden etli yemek yapamıyorum, yemeğin içinde et sevmiyo, tavuk ,mantar yemez.ben de aksine bayılırım et,tavuk,mantar yemeye. Daha neler neler var yemediği. kaydirigubbakcemile3

aynen benimki de.sebze yemez her yemekte et olucak.yanına pilav yapmaktan gına geldi sempatiksalakcinni

Benimki de etli yemek sevmez. kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben bırazdan kuafore gıdıcem kaslarımı aldırayım, cok cıkmamıs ama heran dogurabılırım.. Ayy soyleyınce bıle heyecanlanıyorum..

Aldır aldır,her an hazırlıklı olmalıyız artık, hepimizin az kaldı. opuyorumnanaktan

ayy evet benim eşimde aynen böyle.aynı yemekler arasında gidip geliyoruzz.oda aynen babası ne yemeyiyosa oda onu yemiyo şu an.bende şimdiden tembihlerim çocukların yanında onu yemem bunu yemem demek yokk.
su içmen çok normal canım hem susuyorz hemde su içmemiz heleki son haftalarda daha iyi çünki bebişin suyu gittikçe azalıyo.ve hatta benim gibi son haftada bitiyomafoldumben

valla benı bıle tıksındırebılıyor mesela zeytının ıçınde buyumus zeytın yemıyoo ve onun yuzunde kac ay zeytın yıyemedım ...sevmedığı yemektede kokusunu duysun ıcerı gırer gırmez hıc beğenmedım falan dıyoo cocukta bunları duyunca yemıycek bu sefer en buyuk korkum o ılerde

valla benim ne pişirsem derdim yok.k.validem ne pişirmek istiyorsa
onu pişiriyoruz hiç öyle seçme şansım yok bazen fikrimi söylerim ama
o da kesin mantıksız gelir olmaz der. allahtan çok fazla ayırtetmiyorum.
ama kendim evimde pişirmeye başlıyayım neler yapıcam neler...

bu arada bulaşıklarımı yıkadım ütümü yaptm geldim ama ütüm bitmedi daha...
sonra da aşağıya inicem yemek işi.ne yapılacaksa işte..

herkeze merhaba ben geldım tekrar... saglık ocagına gıttım... doktora ısılık ıcın ve gogus ucu ıcın krem yazdırdım... tansıyonumu olcturttum vede bebsıın kalp atıslarını dınledım hersey normal cok sukur ama bı problem var.... benım kzıın kafası kanala yerlesmemsı henuz... assagıya ınmemıs... ebe ınmesı bellı olmaz 2 gun ıcerısınde bıle donebılır dedı... donmezse nolcak dedım sezeryan olur hareketlerını cok ıyı kontrol et dedı.... yaaa benım kızım nıye yerlesmedıkı kanala....

X