2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canıımm yarın doğumun varmış çok sevindim sen de kavuşuyorsun yavruna ne güzel... Allah sonuna kadar hayır etsin sağlıklısı ile al yavrunu inş. ve tabi Allah bize de nasip etsin tez zaman da inş. :)))

cok saol canım ...
amin allah senide hayırlısı ile sonuca ulaştırıp yavrucunu kucağına almayı nasip etsin insallah
kızlarımız nazlı cıktı süreyi uzattı umarım seninki normal gelir:)

kızlar çıkıyorum babamda ayırmıyor beni yanından kıyamam ya of nerden buldu bu illet benneyaptımki
bu arada hacebabe yarın sağlıkla kavuşursun inşalllah bebeğine

çok saol canım dualarınızı eksik etmeyin

bu arada ben arada sayfa gecişi yapıyorum sanırım ebrunun eşi rahatsız onada geçmiş olsun

eşim sıkıntıdan kurdeşen gibi değil de kırmızı kırmızı damgalandı :)) Canım bana çaktırmıyor ama geriliyor tabii... Beni oyalasın düşünmeyeyim diye tavla kağıt oynayıp duruyor benimle...

çok teşekkürler arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için.

kızlar doğum fotoğrafçısı ile anlaşan var mı? hastanenin anlaşmalı fotoğrafçısı var ama sizin bildikleriniz varsa onların da sitelerine bakayım
bizim doğum heran olabilir dedi doktor biz de telaşına düştük

canım sağlıcakla kucağına alırsın ınsallah ..
allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın
yarında dualarımız senınle:Saruboceq:

biz şengül palalı ile anlaştık , inşallah herşey planladığımız gibi olur.

biz şengül palalı ile anlaştık , inşallah herşey planladığımız gibi olur.

biz de gülay doğan`la anlaştık gibi gerçi artık çok da zamanımız kalmadı çok fazla görüşme yapamıycaz ama yine bakıyorum işte bize yakınlarda kim var öngörüşme yapabileceğim

biz de gülay doğan`la anlaştık gibi gerçi artık çok da zamanımız kalmadı çok fazla görüşme yapamıycaz ama yine bakıyorum işte bize yakınlarda kim var öngörüşme yapabileceğim

ben hiç ön görüşme falan da yapmadım... telefon açtım tarihini aldılar saatini bildirecem perşembe son kontrolden sonra inşallah problem olmaz.

selam kızlar dışardaydm şimdi geldm eve ama geçmişe bakamıorm sayfalar açılmıoooo sinir oldm

Haticden haber varmı?
Hangi çiğdem yapmış doğum nasıl olmuş
Hacabebe büyük gn yarn hayırlısıyla sağlıkla alırsın inş bebeğini

Uff herkes doğuruo ben doğurzmıcam sanki
Sanki bi ben klmışım gibi gelio yz:)

Canım, Allah hayırlısıyla kurtarsın seni de bebeişini de, dualarımız seninle, hakkınızda hayırlısı böyle imiş... önemli olan sağlıcakla bebişlermize kavuşmak, normal ya da sezaryan... ne mutlu sana yarın bebişine kavuşacaksın...

canım çok geçmiş olsun, umarım bir an önce şifa bulur eşin...

Hatice'den, Çiçekçik'ten haber var mı? Aspiriin babana acil şifalar, geçmiş olsun umarım dilediğin gbii olur her şey...
geçmiş de maşallah o kadar çok ki, oku oku bitmedi, umarım herkes iyidir...

henüz haticeden haber yok... İnşallah kolay geçmiştir doğumu.

iki çiğdem de doğum yaptı ... pisicik acil sezeryana alınmış , bir problem yok yavru pisisine kavuşmuş.

Çiçekkk çiğdem de bugün sezeryana girecekti ama henüz haber alamadık. Merakla bekliyoruz güzel haberlerini.

kızlar iyi geceler,

haticeyi aradım ama teli çekmiyor. haber alırsam sizede haber veririm. 2-3 kere aradım ama çekmiyor hastanede sanırım. herkese iyi geceler.

ayyyy kızlar geçmişi okuyum dedim ama kafam hiç almadı ney nolmus ben o kadar cok yoruldumki.sabahtan beri mutfakla uğrasıyorum dolapları düzelttım sildim örtü taktım vs.yatarkende koltuğu silip yatcam işim bitiyo .yarında evi süpürme kalcak ve kendı yatagımı serme ayrı bir odaya.akşamaa kayınvalide gelcek sonunda.işler bitecek o gelecek.camlarıda sileyım dedım ama ne gücüm kaldı ne isteğim var istanbul malum ikide bır yağmur.sildiğime değmeyecekti.her işi yap yap nolacak.içerde yenı sıldığım koltuğa oturun cips yiyin her taraf yağ örtüsüzdü bi tek o siz gidin onda yiyin çıldırcağımlmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…