2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende uyuyamıyorum ya sıcak bi yandan ,ağrılar bi yanda arada kasıklarıma bişey batıyo nefes alamıyorum dr.a sorucam bugğn bi de terledm mi biiti zaten yapış yapışş

bvu gün kontrolüm var sonlardayım ben ama hala sancı mancı yok bende galiba sezeryan yolcusuyum.bu saatden sonrada yok normal yok sezeryan düşünmüyorum artık yeterki sağlıklı gelsin ama bir an önce gelsin 1 ağustos tarihinden bi ben kaldım

benimde bugün kontrolüm var ama öyle aman aman bir ağrım yok zaten son 7 gün kaldı ama uyuyamama durumum olmasa da azıcık enerji toplasam keşke

cnm 40 ı doldurmuşssun kontrole git bakalım dr.un ne diyecek benze sezeryan ol artık bebk iyice büyüdü kpmplikasyonlar gelişebilir vaktini doldurdu çünkü
benimde bugün kontrolüm var ama öyle aman aman bir ağrım yok zaten son 7 gün kaldı ama uyuyamama durumum olmasa da azıcık enerji toplasam keşke

hepimiziizn kontrolğ var bugün bakalım güzel haberler alırız inş

yemin ederim yemek yemeye de korkuyorum iki gecedir sabah 4 de ayaktayım belki uykum gelir diye bişey yemiyor yesem ve uykum gelse bu defa da mide yanmasından uyuyamıycam iki ucu kirli değnek

yemin ederim yemek yemeye de korkuyorum iki gecedir sabah 4 de ayaktayım belki uykum gelir diye bişey yemiyor yesem ve uykum gelse bu defa da mide yanmasından uyuyamıycam iki ucu kirli değnek

aynen bende öyleyim cnm son ayda nedir bu alnamadım kızımda hiç böyle olmamıştım bazen yemek yemesem bile oluyor gece uyurken ağzıma acı sular geliyo

sabahın bu saatinde kimse yoktur diye düşünüyordum ama benden de erkenciler varmış. bugün benimde kontrolüm var. göreyim kızımı :)

hepimiz için çok güzel bir gün olsun inşallah bugün.

klima ile serinlerken kollarını kapatırsan mide yanman çok hafifler. dirseklerine kadar kapatsan yeter. bir de bişeyler yer veya içerken dik otur. sonrasında 10 dk falan gene dik otur. ben böyle kesiyoyum yanmamı. özellikle kolları örtmek çok işe yarıyor.

inş hepimiz güzel haberlerle geliriz sen kendine dr.buldun mu özlem geçen hafta soruyordun kşme başladın?
bi de ne mümkün bu sıcakta kolları örtmek klimalı olunca olur tabi de

aynen bende öyleyim cnm son ayda nedir bu alnamadım kızımda hiç böyle olmamıştım bazen yemek yemesem bile oluyor gece uyurken ağzıma acı sular geliyo

aynen şekercim kesinlikle yemekle alakası yok akşam 7 de yiyorum ben sorun çıkmasın diye gece 3-4 gibi başlıyor yanmalarım o kadar süre kalmaz midemde diye düşünüyorum aman ne bileyim aklım ermiyor sonra yediklerimle de alakası yok ne yesem oluyor 6 yastıkla yatıyorum yatmak değil doğrusu oturuyorum resmen hatta geceyle filan da alakası yok hani gece uyuyamıyorum gündüz uyusam nerdeeeeeeee bazen düşündükçe içim titriyor önümüzdeki 3 yıl uyku yok

şekercim kol örtmek miiiiiiiiiiii
ayol bana kalsa incir yaprağıyla gezcem ama dur deneyim bugün

cnm bazen hamilelikte olurmuş,reflü sonra d0ğumdan sonra geçermiş sanırım bizimkiler böyle şimdi
çünkü kıyaslama yapıyorum ilk gebeliğimle o zamanda yanmam vardı ama böyle değildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…