2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu dediklerinin içinden sadece çiğneme tableti var yarın kontrole gitcem söyleyim yazsın belki faydası olur

herkes yatmış sanırım , hepimize allah rahatlık versin. Ben de şimdi yatıyorum, çok sıcak bahçede oturduk ama hiç esmiyor nemden yapış yapış oldum. Bugün 5. duşumu alıp yatacam inşallah uyurum.

5 günüm kaldı deli gibi heyecanlıyım.... bir yandan da merak bilinmezlik , 8 senelik bir dönemin bitişi vesaire bağıra bağıra ağlayasım da var .... İnşallah herşey hepimiz için iyi olur.... İyi geceler

Park yatak için uyku seti alacaksan e-bebek çamlıcaya uğrayabilirsiniz , funnababy'nin takımlarını satıyorlar. Ben bütün nevresim , uyku seti aksesuar hepsini funnababy'den aldım çok kaliteliler.

Bakalım yarın kimler bebişlerine kavuşacak.....

bende bi iyi geceler diyim dedim,aslında sıcaktan dolayı daha kalabalık bekl,yordum burayı...yine de üç kişi var :))

sağ tarafımda gıcık bi uyuşuma var;bacağımda ve kolumda,neden oluyor ki acaba yaaa,allahım iyice ağırlaştım ben ya da bugünkü sıcak beni mahvetti doğurmak istiyorm.....

iyi geceler canım, seninkini bilemiycem ama ben de yan falan yattığımda yan tarafım komple uyuşuyo gibi oluyo artık vücut kaldırmıyo sanki,
ah ah ben de bi uyuyabilsem, özledim rahat rahat yatmayı, uykum var ama yatağa geçtiğim an terliycem rahatsız olcam biliyorum

ben denedim bi yarım saat geçirdim heralde yatakta ,baktım olmıycak kalktım..bu uyuşma farklı yaaa o dediğin oluyordu bende de ama bu sürekli var şu anda da çok rahatsız ediyor beni...hissizlik var sanki kendimi dövüyorum (

aslında bazı arkadaşlarda da oluyodu sanırım bahsediyolardı burda, ama normal mi sıkıntı mı var bilemiyorum, benim vücut da aynı hamlamış gibi parmaklarımı sıkamıyorum yere çömelirken bile zorlanıyorum ayaklar zaten şiş, bide şunu farkettim bu şişlikler giydiğin şein şeklini alıyo, bazen ezilmiş gibi yamuk yumuk duruyo, hatta bi gün spor ayakkabımı giymek zorundakalmıştım bakıyorum bileklerim feci halde şişmiş, eve gelince gördümki ödemler sıkışınca bilece çıkmış ayağım eski haline dönmüş, sonra tabi yayıldı gene, böyle olduğunu bilmiyodum şaşırdım o yüzden

iyi geceler sık sık gelemez oldum artık kendimi çok yorgun hissediyorum kızlar sizlerde de var mı resmen oturamaz oldum sürekli yatmak istiyorum azcık dolanayım hemen kötü oluyorum kansızlığında etkisi belki bilmiyorum ama kızımda çok baskı yapıyor bazen çıkıcak zannediyorum otururken baya canım yanıyor artık doğursak ama daha var gibi gerçi annem bana bakıp fazla beklemez diyor ama bilmiyorum. bu arada canımda sıkkın babamda adını bile anmak istemediğim hastalık çıktı ve drun telefonunu bekliyorlar dr izindeymiş dönünce arıyıcam demiş ve aradığı anda evlerine dönücekler ameliyat için sonra ne zaman gelirler bilmiyorum bide buna takılıyor kafam çok üzülüyorum ameliyatında gecikmemesi lazımmış babamın sağlığı çok önemli ama ben annem yokken doğurursam naparım bilmiyorum kayınvalidemin becerebiliceğini zannetmiyorum yani öyle sen yat ben yemek yaparım evi hallederim diyen biri değil allah yardımcımız olsun hayırlısı neyse o olsun inşallah ama keşke doğursam annem en azından 2-3 gün kalabilse bakalım dr ne zaman arıyıcak ben ne zaman doğurucam

canım çok geçmiş olsun...allah babana acil şifalar versin inş...

senin de tansiyon problemin vardı ya canım dr hiç erken doğurtmaktan felan bahsetti mi??ben çok korkuyorum bişi olmasından ve gittiğim zaman diicem biraz daha erken doğurtsun beni zaten artık dayanamıyorum da...bi de dünden beri sağ tarafımda uyuşma var bunun tansiyonla alakası olablir mi canım???

yok canım hiç erken doğum olur falan demedi ben sadece doğumda yükselir diye korkuyorum dedim oda ben yanında olucam çok yükselirse hemen alırız bebeği korkucak bi şey yok senin doğumunu çok uzun süre bekletmeyiz dedi yani kısa sürede doğurdum doğurdum doğuramadım sezeryan olucak sanırım :) şu anda 13-5 8-5 en yüksek ama dr un yanında 16 dan aşağı inmiyor doğumda da belki sakinleştirici falan yapıcak artık o zaman ki duruma bağlı.
senin kaç tansiyonun bide yeni mi çıktı drun ne diyor valla ben hamileliğimi öğrendiğim gün drun yanında 15 di o yüzden dr fazla önemsemiyor sanırım önemsiyor ama benim korkaklığımdan kaynaklanıyor bide normalde tansiyonum yüksekmil yani 12 olmadı hiç

canım benimkisi biraz dengesiz sanırım 2 gün 14 8 ve 13 10 çıkınca aradım dr umu gel müşahede de takip edicez dedi....ilk gittim dr a 13 8 çıktı 5 saat kaldık tabi çıkarken 11 6 ya kadar düşmüştü...sabah saatleri yüksek akşam normal çıkıyor genelde....genel olarak 13-8,5 ve 14-8....ben korkağım biraz galiba...yani bebeğime bişi olmasından korkuyorum senağlama...allahım korusun onları :Saruboceq:

canım ben artık dayanamıyorum,uzanmam gerek zor nefes alıyorum nerdeyse yaaa,arada sancı da oluyo artık...hayırlısıyla bi doğsa yavrularımız...umarım uyuruz canım iyi geceler........

allah korusun kötü düşünme önemli olsa drun bırakmazdı bide fazla ayakta kalma genelde soluna yat ve bol su iç buda tansiyonun düzene girmesine yardımcı olur ani yükselmeler tehlikeli muhtemelen ama dediğim gibi benim 16 ya çıkıyor drun yanında papatya çayı ve melisa çayını önerdi dr günde 1 bardak sende sor istersen sakinleştirici etkisi var.
benim evdeyken hep aynı tansiyonum yani öyle değiştiği pek nadir çok sinirlenirsem falan bende sakin olmaya çalışıyorum ama doğumdan sonrada bu tansiyon olayını ihmal etmiyicemd demekki hep yüksekmiş zaten acaip başım ağırırdı hamilelik öncesi bakalım hayırlısı ben biraz meyve yiyip yatıcam kendine iyi bak sıkma canını düşündükçe çıkar tansiyonun

selam kızlar ben yine 4 den beri dolanıyorum evin içinde denedim uyumayı ama olmadı çıldırcam tüm sehir uyuyor

cnm benim ya çok geçmiş olsuninş en kısa sğrede iyileşir babn,mevlam dermanını verir inş
sen sakın üzülme vardır Allahın bi bildiği bir sınavdan geçiyorsunuz herşey yolunda gidecek emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…