2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kıslar çatı açmanın en kolay yolu bağdaş kurar gibi oturuyorsun ve ayaklarınıbirleştiriyorsun. ve ayaklarının bileklerden tutuyorsun dirseklerinde köşeleri bastırıyorsun. iyice yayılırsa bacaklarınız çatınızaçılmışdemektir. benim iyice yayılıyor bastırmıyorum artık zaten basık duruyor çünkü.

çatı muayenesi oldun mu canım?
nstye baglandin mi?

gunlerimiz yakin senle bana bu islemler yapilacak yarin alkisalkisalkis
geçen p.tesi vardı kont. ilk kez nst ye girdim. ama çatı muanesi yapmadı. zaten 3 aydır baş aşağı bizim paşa ama tam doğum kanalına girmemiş az kalmış dedi dr.
çatı ile ilgili hiç konuşmadık biz :/

valla böyle okuorum bazen annelrin yaptığını da imrenmemek elde değil.
diorum bunları yaptım yap tabi iyisin sen dio :) çok yatma dio :) ben herşeyimi kendim yaptım dio :) ehh bende öle yapıom zaten . dedim :)

bıde demırhan bebeğe maasallah topığın en ırı bebeği olmaya nıyetı var sanırım heeee demet

saol cnm benim. valla bende anlamadım irden irileşti veledim. gerçi babaya benzse o da çok iri doğmuş. dayıya benzse o da çok iri doğdu. bana çekse hiç büyümezdi. ben 44 cm 1250gr doğmuşum.sositososito

ayyy pelın nasıl yıkadın eğilipte ben balkonu zor yıkıyorum valla maasallah sana
valla kafam attı bi anda napiim canım bi başlasam mı derken baktım başlamış gidiorum. iş yapmayı özlemişim valla onun mutluluğuyla bitirdim sanırım hepsini :)

bugün halı fırçalarken yeterince açmışımdır ben
bi yerde okudum da dogumdan bikaç gun once anneye bi enerji gelirmiş öyle bişi olmasın sendeki de delikafadulden

benim de hiç enerjim yok walla bugunlaelaelaelaelae

dün gece yazdım buraya hiç halim yok hep uyuyorum hatta gebeliğin ilk günleride hep uyurdum dedim
ama bugün pek bi enerjik çıktım :)
bi hışımla başlayıp bitirmenin mutluluğumudur nedir anlamadım :)
dur halılar kurusunda öle gelsin oğlum

kurur canim merak etme bu sicaklarda biz bile kuruyacaz :sm_cool:

hülyacım ilk zamanlar açılma çok yoksa acıtmadan sabah öğle akiam 5 kere yapacaksın. çok çok işe yarıyor. ben bacaklarımıbirleştiremiyorum.

demetcim denedimde bileklerimi tutup dirseklerimle bacağıma bastırdım ama acio ve tam yere değmio baklarım

pelincim ilk deneme olduğu için normal. bizde de öyle oluyordu. günde 5kere yapacaksın. her bastırdığında 1-2-3-4-5 diye saya bırak ve bunu 5 kere yap sabah öğle akşam faydasını görürsün zorlamadana.s

sagol canımmm

aralık annesi olmak nasıl bir duygu,ben de kendim aralıkta dogmusum :)

agustos cok sıcak yahuuuu delikafadulden

üzülüyodum yılın sonu diye, oğlum kendinden nerdeyse 1 yaş büyüklerle bile okula aynı anda başlayacak diye ama yok yaaa
güzel aralık annesi olmak
pek çok avantajıda var:))))
nasıldın aralık bebeği olarak yaramazmıydın

Teşekkür ederiz. allahım sana oğluna ve eşine a.s.sağlık mutluluk versin.

sağol canımmmm :) aminnnn
sizde 1 nefeste kurtarırsınız iiinşallah :)

rahmetli annemin anlattigi kadariyla cok aglarmisim,pek sut felan da emmemisim

bebekligimi hatirlayan herkes " ne kadar cok aglardin... " diye basliyor soze :)

evet ben de aralik dogumlu olarak geriden gidiyor gibi gorunsem de okula erken basladim hic de sorun yasamadim cok sukur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…