2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

valla oğlum içeride birşey yapmaya çalışıyor yavrum sürtünüyo anca ya kıyamam. artık çıksa da o da rahat etse bende ya.kıyamam kuzuma. ne kadar zor küçücük yerde büzük büzük duruyorlar ya. normal insan biraz ayaklarını toplasa nasıl canı acır ama onlar ne kadar uzun zaman o şekilde duruyor ve canları acımıyor ya.

yok kız doğurmadım daha ben doğurursam 5 kişiye birden toplu mesaj atıcam
illaki biri girer yazar buraya meerak etmeyinkaydirigubbakcemile3
ben de wildcat pisiciği merak ettim yavv.çekiniyorum kıza telini ver demeye..

benim bilgisayar küçücük. vınn la bağlanıyorum zaten. yani doğumda bilgisayarımıda götürüp hemen size haber vermek istiyorum.

sen kaçıncı haftadasın?

iyi akşamlar kızlarr
park yatağımızı kurduk bugün ay ne alengirli işmiş. yarında uyku setini alıcam hem karyolamızı hemde park yatağı sericem artıkkkk. korkuyorummm birşey olursa yapamam diyee . zaten ayakda durmak çok fenaa yine durmadan bir iş yapıyorumm.boş kalınca zaman boşa geçiyo gibi geliyoooo. yarın 2 ağustosss inamıyorum yaaaa. ocakda falan takvime bakardımmm ooo ağustos başıı 37 haftalık olcam diyee ne çok gelirdii gözümeee. o kadar ay geçtide şu 15 gün geçmezz artıkkkkk,

herkes iyi gibii . ama bu hafatalar hızlı geçecekkk inş beişler gelincede sıksık görüşürüz. temmuz annelerine bakıyorum bazen artık bebişlerden bahsediyorlar hep. rabbim bizede nasip etsinn

canım pıtırcığın iyi günlerde sağlıkla kullansın park yatağını inşallah.:icecream:

allah allah bakalım kim daha önce doğuracak kıslar alyıldız özlem aynı gidiyoruz. hakkımızda hayırlsı olsun bakalım

güzel günlerde mışıl mışıl uyusun bebişin inşallah

evet ya 8 ay gecti ama su haftalar gecmiyor bir turluu delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…